Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa - Rafała Komarewicza

Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa - Rafała Komarewicza

Kraków 21.05.2022

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
38
27
Sobota [16:30]
Próba parkietu: 15:30
Szacowany czas trwania bloku: ~2 h, 21 min
Planowane zakończenie: 20:00 Szacowane zakończenie: ~18:51
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
38
27
12-13 E Komb. 8T [5] Finał ~21 min
1 Beltrani Jan

20006854

20006854 Beltrani Jagoda

20006855

20006855 MCT Wieliczka

2 Nowak Filip

20006581

20006581 Płatek Nadia

20006583

20006583 SKT PASJA Kraków

3 Nowak Mateusz Paweł

20005856

20005856 Grzywnowicz Natasza

20005855

20005855 SKT PASJA Kraków

4 Stefanowicz Kajetan

20006863

20006863 Matuła Michalina

20006864

20006864 ST ELITA Kraków

5 Wielgus Karol

20009418

20009418 Szczepaniak Maria

20009417

20009417 ST WIRDANCE Nowy Sącz

Drobny Bolesław

20006638

20006638 Knapczyk Zuzanna

20004854

20004854 ELITA Maków Podhalański

Michałowski Oskar

20007376

20007376 Tereszczyk Hanna

20007377

20007377 JANTAR Międzyzdroje

14-15 D ST [5] Finał ~13 min
1 Czopek Bartosz

20006619

20006619 Ostrogórska Aleksandra

20006609

20006609 CKIS Skawina

2 Groński Antoni

20009324

20009324 Szczyrbak Gabriela

20009312

20009312 CKIS Skawina

3 Mamel Dawid

20006613

20006613 Zając Nikola

20006612

20006612 CKIS Skawina

4 Piotrowski Emil

20006610

20006610 Łata Julia

20006611

20006611 ST ELITA Kraków

5 Veselov Hryhorii

20009350

20009350 Budzar Khrystyna

20009351

20009351 AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ

14-15 D LA [5] Finał ~13 min
1 Czopek Bartosz

20006619

20006619 Ostrogórska Aleksandra

20006609

20006609 CKIS Skawina

2 Groński Antoni

20009324

20009324 Szczyrbak Gabriela

20009312

20009312 CKIS Skawina

3 Mamel Dawid

20006613

20006613 Zając Nikola

20006612

20006612 CKIS Skawina

4 Piotrowski Emil

20006610

20006610 Łata Julia

20006611

20006611 ST ELITA Kraków

5 Veselov Hryhorii

20009350

20009350 Budzar Khrystyna

20009351

20009351 AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ

Rozpoczęcie o: 18:00
10-11 E Komb. 6T [11] 1/2 Finału ~29 min
1 Demkiewicz Dawid

20007260

20007260 Łasak Zuzanna

20007254

20007254 MOS Kraków

2 Długosz Igor

20006577

20006577 Dusza Hanna

20007870

20007870 SKT PASJA Kraków

3 Dziemba Wojciech

20005775

20005775 Cegielny Hanna

20005776

20005776 SKT PASJA Kraków

4 Klimczak Miłosz

20007205

20007205 Szatkowska Liliana

20007164

20007164 MOS Kraków

5 Kruczek Aleksander

20005773

20005773 Ćwik Gabriela

20005774

20005774 SKT PASJA Kraków

6 Malec Aleksander

20009049

20009049 Surówka Natalia

20009050

20009050 MCT Wieliczka

7 Meier Antoni

20009422

20009422 Jajko Marcelina

20009445

20009445 K-STUDIO Krosno

8 Pękała Jan Grzegorz

20005777

20005777 Pisarska Julia

20005778

20005778 SKT PASJA Kraków

9 Tran Thanh Son

20005771

20005771 Stec Adrianna

20005772

20005772 SKT PASJA Kraków

10 Widomski Aleksander

20009357

20009357 Mielcarz Marcelina

20009356

20009356 MCT Wieliczka

11 Wygoński Ernest

20006674

20006674 Górska-Szczęch Kaja

20006607

20006607 ST WIRDANCE Nowy Sącz

Szefer Franciszek

20009322

20009322 Śliwa Jadwiga

20009323

20009323 MCT Wieliczka

12-13 D ST [5] Finał ~13 min
1 Kudlik Marcel

20004606

20004606 Gruszczak Lilla

20006284

20006284 MCT Wieliczka

2 Kuźma Franciszek

20004604

20004604 Zaczyńska Laura

20004605

20004605 MCT Wieliczka

3 Nowak Filip

20006581

20006581 Płatek Nadia

20006583

20006583 SKT PASJA Kraków

4 Nowak Mateusz Paweł

20005856

20005856 Grzywnowicz Natasza

20005855

20005855 SKT PASJA Kraków

5 Szwej Olgierd

20006648

20006648 Dąbrowska Michalina

20006647

20006647 ST ELITA Kraków

Drobny Bolesław

20006638

20006638 Knapczyk Zuzanna

20004854

20004854 ELITA Maków Podhalański

12-13 D LA [5] Finał ~13 min
1 Kudlik Marcel

20004606

20004606 Gruszczak Lilla

20006284

20006284 MCT Wieliczka

2 Nowak Filip

20006581

20006581 Płatek Nadia

20006583

20006583 SKT PASJA Kraków

3 Nowak Mateusz Paweł

20005856

20005856 Grzywnowicz Natasza

20005855

20005855 SKT PASJA Kraków

4 Szwej Olgierd

20006648

20006648 Dąbrowska Michalina

20006647

20006647 ST ELITA Kraków

5 Żebrowski Michał

20004611

20004611 Burnatowska Oliwia

20004610

20004610 MCT Wieliczka

Drobny Bolesław

20006638

20006638 Knapczyk Zuzanna

20004854

20004854 ELITA Maków Podhalański

pow.15 E Komb. 8T [2] Finał ~19 min
1 Głąb Andrzej

20006681

20006681 Bartoszko Zofia

20009319

20009319 AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ

2 Pająk Jonasz

20009307

20009307 Długosz Dagmara

20006576

20006576 SKT PASJA Kraków