Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Więcborka

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Więcborka

Więcbork 25.09.2022

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
171
132
Niedziela I Blok [10:00]
Próba parkietu: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~3 h, 18 min
Planowane zakończenie: 12:30 Szacowane zakończenie: ~13:18
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
71
71
Solistki do 7 H 4T [18] ~20 min
1 Bona Zofia

ST NATURAL Więcbork

2 Borecka Klara

ST NATURAL Więcbork

3 Brieger Zofia

ST NATURAL Więcbork

4 Chołody Aleksander

ST NATURAL Więcbork

5 Jaworska Iga

ST NATURAL Więcbork

6 Karpińska Agata

ST NATURAL Więcbork

7 Ledworowska Adrianna

ST NATURAL Więcbork

8 Lipecka Gabriela

ST NATURAL Więcbork

9 Martin Milena

ST NATURAL Więcbork

10 Mucha Dorota

ST NATURAL Więcbork

11 Niemiec Julia

ST NATURAL Więcbork

12 Nowicka Hanna

ISKRA Piła

13 Patoka Pola

ST NATURAL Więcbork

14 Skibicka Izabela

ST NATURAL Więcbork

15 Stypa Ida

ST NATURAL Więcbork

16 Weilandt Julianna

ST NATURAL Więcbork

17 Wiśniewska Antonina

ST NATURAL Więcbork

18 Zach Aleksandra

ST NATURAL Więcbork

do 7 H 4T [4] ~18 min
1 Antowski Juliusz

Lewandowska Karolina

SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

2 Kempa Rafał

Mizikowska Laura

TEMPO Bydgoszcz

3 Klamrowski Marcel

Podarska Łucja

TEMPO Bydgoszcz

4 Lewandowski Tymoteusz

Krysztoforska Barbara

SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

Wąs Bruno

Sosińska Ida

SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

Solistki do 11 H 4T [21] ~30 min
1 Chmiel Daria

ST NATURAL Więcbork

2 Domek Marta

ST NATURAL Więcbork

3 Figat Filip

ST NATURAL Więcbork

4 Górnowicz Agata

ST NATURAL Więcbork

5 Hart Alicja

ST NATURAL Więcbork

6 Havrylenko Daria

ISKRA Piła

7 Karpińska Zuzanna

ST NATURAL Więcbork

8 Klamrowska Kornelia

TEMPO Bydgoszcz

9 Kucharska Antonina

ST NATURAL Więcbork

10 Liebner Basia

ST NATURAL Więcbork

11 Madej Agata

ST NATURAL Więcbork

12 Okonek Maja

ST NATURAL Więcbork

13 Panikarevych Evheniia

ST NATURAL Więcbork

14 Popiołek Maja

ST NATURAL Więcbork

15 Racinowski Sajomon

ST NATURAL Więcbork

16 Schroeder Natalia

ST NATURAL Więcbork

17 Sujka Laura

ISKRA Piła

18 Szczepaniak Maria

ST NATURAL Więcbork

19 Szwemin Kacper

ST NATURAL Więcbork

20 Śniegowska Olimpia

ST NATURAL Więcbork

21 Turzyńska Michalina

ST NATURAL Więcbork

Baranowicz Natalia

ST NATURAL Więcbork

Gackowska Dagmara

ST NATURAL Więcbork

8-11 H Komb. 4T [0] ~0 min
Ogrodowski Jan

Ogrodowska Joanna

ISKRA Piła

Solistki 8-11 G 5T [4] ~18 min
1 Mieszczak Antonina

20006994

20006994 ST NATURAL Więcbork - POLAND

2 Fabiańska Nadia

20009099

20009099 UKS DANCE LIFE Inowrocław - POLAND

3 Oliwkowska Hanna

20009052

20009052 UKS DANCE LIFE Inowrocław - POLAND

4 Ledworowska Zuzanna

ST NATURAL Więcbork

Borowska Agata

20009053

20009053 UKS DANCE LIFE Inowrocław - POLAND

8-11 G 5T [9] ~20 min
1 Jacuński Wojciech

20009273

20009273 Kuzara Kamila

20009272

20009272 ST NATURAL Więcbork

2 Kornacki Krzysztof

Szajczyk Wiktoria

SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

3 Kowalczyk Jan

Kravtsova Valeria

TEMPO Bydgoszcz

4 Nadobny Franciszek

20009276

20009276 Nowowiejska Lena

20009277

20009277 ST NATURAL Więcbork

5 Ogrodowski Jan

Ogrodowska Joanna

ISKRA Piła

6 Pilarski Filip

20009275

20009275 Zach Hanna

20009274

20009274 ST NATURAL Więcbork

7 Rosiek Mateusz

Kułakowska Natasza

TKS CREATIVE DANCE Rumia

8 Szulc Jakub

20009270

20009270 Cybulska Jadwiga

20009271

20009271 ST NATURAL Więcbork

9 Zieliński Szymon

Lewandowska Amelia

ISKRA Piła

10-11 E Komb. 6T [4] Finał ~15 min
1 Kacprzak Wojciech

20006988

20006988 Kacprzak Weronika

20006989

20006989 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

2 Kostuch Filip

20007561

20007561 Kosicka Helena

20007539

20007539 MAMBO Żukowo

3 Lisowski Maciej

20005126

20005126 Masztakowska Julia

20005145

20005145 ST NATURAL Więcbork

4 Szefer Oliwier

20005351

20005351 Drażba Zofia

20007967

20007967 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

12-13 E Komb. 8T [5] Finał ~21 min
1 Andruszkiewicz Roman

20006684

20006684 Staszko Hanna

20007478

20007478 KTT AIDA Szczecinek

2 Igliński Kacper

20005645

20005645 Kołatka Alicja

20009066

20009066 PAKTAN Słupsk

3 Kharchenko Nikita

20005531

20005531 Morawska Antonina

20006816

20006816 THE BEST Gdańsk

4 Okoń Miłosz

20006828

20006828 Strzyżyńska Kaja

20006827

20006827 LATINO CAFE Gdynia

5 Polak Tomasz

20007482

20007482 Erbel Luiza

20007969

20007969 THE BEST Gdańsk

12-13 H 4T [4] ~18 min
1 Baranowicz Natalia

ST NATURAL Więcbork

2 Eremenko Evgeniia

ST NATURAL Więcbork

3 Gackowska Dagmara

ST NATURAL Więcbork

4 Racinowski Sajmon

ST NATURAL Więcbork

12-13 G 5T [2] ~18 min
1 Mazur Igor

Ksiądz Weronika

ISKRA Piła

2 Schewe Aureliusz

20007571

20007571 Sinkiewicz Aleksandra

20009345

20009345 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

8-11 F Komb. 6T [7] ~20 min
1 Bork Szymon

20009212

20009212 Kapturska Hanna

20009213

20009213 THE BEST Gdańsk

2 Brylowski Filip

20007564

20007564 Kałużna Andżelika

20007605

20007605 MAMBO Żukowo

3 Brymora Mikołaj

20006736

20006736 Łoś Martyna

20006729

20006729 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

4 Ciesielski Borys

20006737

20006737 Borowska Nadia

20006753

20006753 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

5 Nawrocka Maja

Solo3 Solo3

UKS DANCE LIFE Inowrocław

6 Rosiek Mateusz

20009581

20009581 Kułakowska Natasza

20009582

20009582 TKS CREATIVE DANCE Rumia

7 Skibicki Jan

20009280

20009280 Zgrzeba Nikola

20006993

20006993 ST NATURAL Więcbork

10-11 D ST [3] Finał ~11 min
1 Gil Oliwier

20006555

20006555 Polakowska Aleksandra

20006554

20006554 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Lisowski Maciej

20005126

20005126 Masztakowska Julia

20005145

20005145 ST NATURAL Więcbork

3 Szefer Oliwier

20005351

20005351 Drażba Zofia

20007967

20007967 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Laskowski Maksymilian

20007139

20007139 Stachowiak Olga

20007140

20007140 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

10-11 D LA [3] Finał ~11 min
1 Gil Oliwier

20006555

20006555 Polakowska Aleksandra

20006554

20006554 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Lisowski Maciej

20005126

20005126 Masztakowska Julia

20005145

20005145 ST NATURAL Więcbork

3 Szefer Oliwier

20005351

20005351 Drażba Zofia

20007967

20007967 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Laskowski Maksymilian

20007139

20007139 Stachowiak Olga

20007140

20007140 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

12-13 D ST [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Czarnecki Marcel

20006304

20006304 Ziółkowska Maja

20006652

20006652 THE BEST Gdańsk

2 Marcinkowski Igor

20006213

20006213 Matysiak Maja

20006215

20006215 UKS DANCE LIFE Inowrocław

3 Nogalski Piotr

20004526

20004526 Deptuła Antonina

20005440

20005440 FALA Sopot

4 Orzechowski Alan

20005238

20005238 Kazimierczak Hanna

20008795

20008795 AKTT Szczecin

5 Osial Jakub Krzysztof

20006326

20006326 Grygowska Lena Krystyna

20006330

20006330 FLESZ Nowogard

6 Soroko Tymoteusz

20004137

20004137 Jeleń Maja

20008969

20008969 TEMPO Bydgoszcz

7 Starczewski Gabriel

20004344

20004344 Nadolna Julia

20007261

20007261 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

8 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Wiśniewska Zuzanna Agata

20006207

20006207 TEMPO Bydgoszcz

Boniecki Igor

20006347

20006347 Marcinkowska Natalia

20006346

20006346 THE BEST Gdańsk

Walukiewicz Aleksander

20006649

20006649 Wartak Maja

20006650

20006650 DANCEPRO Gdańsk

12-13 D LA [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Czarnecki Marcel

20006304

20006304 Ziółkowska Maja

20006652

20006652 THE BEST Gdańsk

2 Marcinkowski Igor

20006213

20006213 Matysiak Maja

20006215

20006215 UKS DANCE LIFE Inowrocław

3 Nogalski Piotr

20004526

20004526 Deptuła Antonina

20005440

20005440 FALA Sopot

4 Orzechowski Alan

20005238

20005238 Kazimierczak Hanna

20008795

20008795 AKTT Szczecin

5 Osial Jakub Krzysztof

20006326

20006326 Grygowska Lena Krystyna

20006330

20006330 FLESZ Nowogard

6 Soroko Tymoteusz

20004137

20004137 Jeleń Maja

20008969

20008969 TEMPO Bydgoszcz

7 Starczewski Gabriel

20004344

20004344 Nadolna Julia

20007261

20007261 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

8 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Wiśniewska Zuzanna Agata

20006207

20006207 TEMPO Bydgoszcz

Boniecki Igor

20006347

20006347 Marcinkowska Natalia

20006346

20006346 THE BEST Gdańsk

Walukiewicz Aleksander

20006649

20006649 Wartak Maja

20006650

20006650 DANCEPRO Gdańsk

14-15 D ST [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Fila Mateusz

20007526

20007526 Fila Julia

20006868

20006868 DANCE FACTORY Gdynia

2 Gondek Wiktor

20006556

20006556 Lubczyńska Zofia

20006557

20006557 TEMPO Bydgoszcz

3 Nowak Bartosz

20006667

20006667 Müller Paulina

20006668

20006668 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

4 Pietrzak Maciej

20006329

20006329 Gała Julia Anna

20006327

20006327 FLESZ Nowogard

5 Sienkowski Antoni Michał

20006324

20006324 Borzymowska Alicja

20006325

20006325 FLESZ Nowogard

6 Szyling Kacper

20005160

20005160 Błocińska Monika Dorota

20005134

20005134 ST NATURAL Więcbork

7 Tuszkowski Hubert

20004284

20004284 Wójcik Anastazja

20007520

20007520 THE BEST Gdańsk

8 Wawrzonek Stanisław

20007599

20007599 Klasa Dominika Julia

20006767

20006767 MDANCE Szczecin

Janik Maciej

20004813

20004813 Lica Maja Magdalena

20005131

20005131 ST NATURAL Więcbork

Oleś Kacper

20005252

20005252 Bieniek Aleksandra

20005257

20005257 AKTT Szczecin

14-15 D LA [7] Finał ~13 min
1 Fila Mateusz

20007526

20007526 Fila Julia

20006868

20006868 DANCE FACTORY Gdynia

2 Gondek Wiktor

20006556

20006556 Lubczyńska Zofia

20006557

20006557 TEMPO Bydgoszcz

3 Paluchowski Maurycy

20004711

20004711 Jukiewicz Milena

20006393

20006393 FALA Sopot

4 Sienkowski Antoni Michał

20006324

20006324 Borzymowska Alicja

20006325

20006325 FLESZ Nowogard

5 Szyling Kacper

20005160

20005160 Błocińska Monika Dorota

20005134

20005134 ST NATURAL Więcbork

6 Wawrzonek Stanisław

20007599

20007599 Klasa Dominika Julia

20006767

20006767 MDANCE Szczecin

7 Zadorozhnii Arseniy

20006278

20006278 Czuryszkiewicz Martyna

20007603

20007603 MDANCE Szczecin

Janik Maciej

20004813

20004813 Lica Maja Magdalena

20005131

20005131 ST NATURAL Więcbork

Oleś Kacper

20005252

20005252 Bieniek Aleksandra

20005257

20005257 AKTT Szczecin

pow.15 E Komb. 8T [4] Finał ~19 min
1 Dąbrowski Krzysztof

20009069

20009069 Frankiewicz Sonia

20006517

20006517 DANCE UNITED Gdańsk

2 Dudka Jakub

20006432

20006432 Adamska Maria

20009017

20009017 DANCE CENTER Poznań

3 Michałek Krzysztof

20009200

20009200 Bartkowska Zuzanna

20009259

20009259 ST KREACJI TAŃCA Bydgoszcz

4 Szczepański Daniel

20009454

20009454 Walczak Oliwia

20009451

20009451 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

14-15 E Komb. 8T [5] Finał ~21 min
1 Chachuła-Domański Miłosz

20005652

20005652 Słomczyńska Aleksandra

20006440

20006440 PAKTAN Słupsk - POLAND

2 Dobosz Gabriel

20007480

20007480 Żmuda Natalia

20009079

20009079 THE BEST Gdańsk

3 Janik Maciej

20004813

20004813 Lica Maja Magdalena

20005131

20005131 ST NATURAL Więcbork

4 Karwacki Adam

20006446

20006446 Grzeszewska Zuzanna

20006445

20006445 PAKTAN Słupsk

5 Wekwert Stanisław

20009065

20009065 Zientala Sara

20009064

20009064 PAKTAN Słupsk

Litwin Daniel

20007611

20007611 Machula Patrycja Małgorzata

20005287

20005287 MDANCE Szczecin

14-15 C ST [7] Finał ~15 min
1 Baranowski Oliwier

20005447

20005447 Żyszkowska Marta

20005443

20005443 AKTT Szczecin

2 Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

3 Kwaśniak Kacper

20005415

20005415 Makowska Sonia

20004429

20004429 TEMPO Bydgoszcz

4 Paluchowski Maurycy

20004711

20004711 Jukiewicz Milena

20006393

20006393 FALA Sopot

5 Szyling Kacper

20005160

20005160 Błocińska Monika Dorota

20005134

20005134 ST NATURAL Więcbork

6 Zadorozhnii Arseniy

20006278

20006278 Czuryszkiewicz Martyna

20007603

20007603 MDANCE Szczecin

7 Zblewski Mateusz

20003693

20003693 Bacławska Magdalena

20003694

20003694 TEMPO Bydgoszcz

Hass Hubert

20004422

20004422 Bakalarz Julia

20004336

20004336 TEMPO Bydgoszcz

Jarmoszka Fabian

20005448

20005448 Dworak Alicja

20005260

20005260 AKTT Szczecin

14-15 C LA [8] 1/2 Finału ~25 min
1 Baranowski Oliwier

20005447

20005447 Żyszkowska Marta

20005443

20005443 AKTT Szczecin

2 Hass Hubert

20004422

20004422 Bakalarz Julia

20004336

20004336 TEMPO Bydgoszcz

3 Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

4 Kwaśniak Kacper

20005415

20005415 Makowska Sonia

20004429

20004429 TEMPO Bydgoszcz

5 Nowak Bartosz

20006667

20006667 Müller Paulina

20006668

20006668 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

6 Pietrzak Maciej

20006329

20006329 Gała Julia Anna

20006327

20006327 FLESZ Nowogard

7 Tuszkowski Hubert

20004284

20004284 Wójcik Anastazja

20007520

20007520 THE BEST Gdańsk

8 Zblewski Mateusz

20003693

20003693 Bacławska Magdalena

20003694

20003694 TEMPO Bydgoszcz

Jarmoszka Fabian

20005448

20005448 Dworak Alicja

20005260

20005260 AKTT Szczecin

pow.15 D ST [0] ~0 min
Machocki Norbert

20005950

20005950 Ambroziak Julia

20005826

20005826 FLESZ Nowogard

pow.15 D LA [2] Finał ~11 min
1 Machocki Norbert

20005950

20005950 Ambroziak Julia

20005826

20005826 FLESZ Nowogard

2 Walczak Wojciech

20000569

20000569 Kaup Zofia

20005288

20005288 MDANCE Szczecin

pow.15 C ST [7] Finał ~15 min
1 Biedunkiewicz Eryk

20006870

20006870 Gruchała Aleksandra

20006869

20006869 DANCE FACTORY Gdynia

2 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków

3 Gonciarz Dobromił

20004643

20004643 Wleklak-Majchofer Anna

20000572

20000572 AKTT Szczecin

4 Jarmoszka Natan

20003862

20003862 Markowska Anna

20005922

20005922 AKTT Szczecin

5 Machocki Norbert

20005950

20005950 Ambroziak Julia

20005826

20005826 FLESZ Nowogard

6 Osiński Oskar

20003982

20003982 Szulca Julia

20006871

20006871 THE BEST Gdańsk

7 Walczak Wojciech

20000569

20000569 Kaup Zofia

20005288

20005288 MDANCE Szczecin

Melnychuk Dmytro

20006962

20006962 Muntowska Maja

20004820

20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Waśkowski Jan

20005055

20005055 Zaleska Wiktoria

20005815

20005815 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 C LA [8] 1/2 Finału ~25 min
1 Biedunkiewicz Eryk

20006870

20006870 Gruchała Aleksandra

20006869

20006869 DANCE FACTORY Gdynia

2 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków

3 Czerniak Marcin

20006865

20006865 Wójtowicz Oliwia

20008920

20008920 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

4 Machocki Norbert

20005950

20005950 Ambroziak Julia

20005826

20005826 FLESZ Nowogard

5 Melnychuk Dmytro

20006962

20006962 Muntowska Maja

20004820

20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

6 Napieralski Mikołaj

20004145

20004145 Sobiereiska Julia

20004449

20004449 TEMPO Bydgoszcz

7 Osiński Oskar

20003982

20003982 Szulca Julia

20006871

20006871 THE BEST Gdańsk

8 Wrona Jakub

20005331

20005331 Rosanowska Weronika

20002722

20002722 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Waśkowski Jan

20005055

20005055 Zaleska Wiktoria

20005815

20005815 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 B ST [6] Finał ~15 min
1 Kliński Filip

20003709

20003709 Cichańska Marta

20003066

20003066 DANCE CENTER Poznań

2 Lechowicz Czarek

20005186

20005186 Muszyńska Weronika

20004908

20004908 DANCE CENTER Poznań

3 Melnychuk Dmytro

20006962

20006962 Muntowska Maja

20004820

20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

4 Talarek Krystian

20001680

20001680 Nowicka Dominika

20004105

20004105 ST PYRAS Toruń

5 Walczak Karol

20000328

20000328 Gonera Magdalena

20004895

20004895 TOP DANCE Pruszków

6 Wrona Jakub

20005331

20005331 Rosanowska Weronika

20002722

20002722 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Kalbarczyk Wojciech

20003407

20003407 Bartyś Magdalena

20005496

20005496 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 B LA [6] Finał ~15 min
1 Ciesielski Mateusz

20001557

20001557 Jasińska Julia

20003735

20003735 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Jarmoszka Natan

20003862

20003862 Markowska Anna

20005922

20005922 AKTT Szczecin

3 Lechowicz Czarek

20005186

20005186 Muszyńska Weronika

20004908

20004908 DANCE CENTER Poznań

4 Stelak Filip

20004054

20004054 Płócienniczak Karolina Anna

20004055

20004055 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

5 Talarek Krystian

20001680

20001680 Nowicka Dominika

20004105

20004105 ST PYRAS Toruń

6 Zawadzki Michał

20003802

20003802 Żydlewska Wiktoria

20001584

20001584 TEMPO Bydgoszcz

Kalbarczyk Wojciech

20003407

20003407 Bartyś Magdalena

20005496

20005496 KADRYL BCPK Białystok

Trzeciakowski Kacper

20003736

20003736 Daniluk Oliwia

20004519

20004519 TEMPO Bydgoszcz

Senior HOBBY Komb. 6T [3] ~18 min
1 Kubicki Michał

Kubicka Angelika

ST NATURAL Więcbork

2 Pawlak Jarosław

Gawęda Aleksandra

DANCE LIFE PIŁA Piła

3 Straż Marek

Wojtarowicz Małgorzata

ELITA BYDGOSZCZ Bydgoszcz