XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego LEGA DANCE CUP 2022 o Puchar Burmistrza Olecka

XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego LEGA DANCE CUP 2022 o Puchar Burmistrza Olecka

Olecko 05.06.2022

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
255
211
Blok I [09:30]
Próba parkietu: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~3 h, 10 min
Planowane zakończenie: 12:00 Szacowane zakończenie: ~12:40
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
119
113
do 7 H 4T [17] ~20 min
1 Barszczewska Zuzanna

Danilewicz Amelia

PROMENADA Olecko

2 Dzierdzikowski Adam

Zdankiewicz Apolonia

PROMENADA Augustów

3 Gryguć Wojciech

Suchocka Matylda

PROMENADA Olecko

4 Jasionowski Maksym

Chalecka Lena

PROMENADA Olecko

5 Kafizniu Zlata

Malinowska Nadia

PROMENADA Olecko

6 Kaszuba Maciej

Dunaj Pola

PROMENADA Olecko

7 Krawiec Nadia

Wiszniewska Lidia

PROMENADA Olecko

8 Olender Laura

Paszkowska Liliana

PROMENADA Olecko

9 Pytlak Franciszek

Tyryłło Oliwia

UKS CZAR PAR Giżycko

10 Romańczuk Laura

Romańczuk Nikola

PROMENADA Augustów

11 Sadowski Beniamin

Makowska Amelia

PROMENADA Olecko

12 Skrzypiec Maciej

Garackiewicz Kinga

PROMENADA Olecko

13 Smokowski Tomasz

Sadowska Lena

PROMENADA Olecko

14 Sokołowski Leon

Płońska Julia

PROMENADA Augustów

15 Studnicka Laura

Zabłocka Adrianna

PROMENADA Olecko

16 Trojanowski Miłosz

Karp Gabriela

ST ESKA Augustów

17 Zyskowski Leon

Skowrońska Aleksandra

PROMENADA Augustów

Bielecki Marcel

Zabłocka Adrianna

PROMENADA Olecko

Masajło Eryk

Brulińska Zuzanna

KADRYL BCPK Białystok

Solistki do 11 H 4T [35] ~30 min
1 Borys Maja

PROMENADA Olecko

2 Borys Natasza

PROMENADA Olecko

3 Bouaddi Nadia

PROMENADA Olecko

4 Bouaddi Sara

PROMENADA Olecko

5 Bucka Lena

PROMENADA Olecko

6 Chalecka Lena

PROMENADA Olecko

7 Chilińska Maria

PROMENADA Olecko

8 Cimochowska Amelia

PROMENADA Olecko

9 Dobrzalska Ewa

UKS CZAR PAR Giżycko

10 Dunaj Pola

PROMENADA Olecko

11 Jackiewicz Julia

PROMENADA Olecko

12 Jurek Milena

PROMENADA Augustów

13 Łojewska Natalia

UKS TWIST Białystok

14 Nalewajko Michalina

PROMENADA Olecko

15 Olender Laura

PROMENADA Olecko

16 Ostrowska Wiktoria

UKS CZAR PAR Giżycko

17 Pawłowicz Maja

UKS CZAR PAR Giżycko

18 Prawda Wiktoria

PROMENADA Olecko

19 Prawdzik Melania

ST ESKA Augustów

20 Rękawek Maja

PROMENADA Olecko

21 Romańczuk Laura

PROMENADA Augustów

22 Romańczuk Nikola

PROMENADA Augustów

23 Sitko Emilia

PROMENADA Olecko

24 Skowrońska Aleksandra

PROMENADA Augustów

25 Studnicka Laura

PROMENADA Olecko

26 Sznel Nadia

PROMENADA Olecko

27 Tarnowska Nikola

AKAT Łomża

28 Ulas Kornelia

PROMENADA Olecko

29 Wałamaniuk Pola

PROMENADA Augustów

30 Wasilewska Wiktoria

ST ESKA Augustów

31 Waszkiewicz Weronika

PROMENADA Olecko

32 Wiszyńska Liliana

PROMENADA Augustów

33 Woodhall Elena

PROMENADA Augustów

34 Zalewska Amelia

UKS CZAR PAR Giżycko

35 Żań Kornelia

PROMENADA Olecko

Bielawska Dominika

PROMENADA Augustów

Bielawska Magda

PROMENADA Augustów

Granacka Weronika

ST ESKA Augustów

Jachimowicz Julia

AKAT Łomża

Kareło Maja

PROMENADA Olecko

Karp Julia

ST ESKA Augustów

Kretkiewicz Natalia

PROMENADA Olecko

Ramotowska Hanna

UKS CZAR PAR Giżycko

Stasiak Lena

PROMENADA Olecko

Tarnowska Nikola

AKAT Łomża

Wiszniewska Hanna

PROMENADA Augustów

Żukowska Dominika

ST ESKA Augustów

Solistki do 11 G 5T [8] ~20 min
1 Kamińska Martyna

KADRYL BCPK Białystok

2 Paszkowska Pola

PROMENADA Olecko

3 Sokołowska Matylda

PROMENADA Augustów

4 Sutuła Aleksandra

PROMENADA Olecko

5 Świderska Klaudia

AKAT Łomża

6 Tarnowska Nikola

AKAT Łomża

7 Truchel Lena

AKAT Łomża

8 Wlaźlak Maja

UKS TWIST Białystok

Jachimowicz Julia

AKAT Łomża

Myśliński Bartosz

20008828

20008828 Kamińska Martyna

20008825

20008825 KADRYL BCPK Białystok

Tarnowska Nikola

AKAT Łomża

8-9 H 4T [13] ~20 min
1 Dzierdzikowski Kuba

Stankiewicz Helena

PROMENADA Augustów

2 Gierak Maksymilian

Jeżewska Zofia

PROMENADA Olecko

3 Gradkowski Janusz

20008984

20008984 Gołaszewska Aleksandra

20008995

20008995 AKAT Łomża

4 Gruszczyński Antoni

Gruszczyńska Aniela

PROMENADA Olecko

5 Jeżewski Michał

Salwocka Barbara

PROMENADA Olecko

6 Kulbacki Paweł

Nalewajko Michalina

PROMENADA Olecko

7 Nowoć Jakub

Giełazis Pola

PROMENADA Olecko

8 Skrzypiec Karol

Milczarek Hanna

PROMENADA Olecko

9 Stefanowska Bianka

Krasko Malwina

PROMENADA Augustów

10 Stepaniuk Adam

Oleksiuk Aleksandra

KADRYL BCPK Białystok

11 Sus Jan

Bucka Lena

PROMENADA Olecko

12 Topolski Kornel

Żań Kornelia

PROMENADA Olecko

13 Zysko Bartosz

Zysko Natalia

ST ESKA Augustów

Grygoruk Fabian

Masajło Maria

KADRYL BCPK Białystok

Karp Kuba

Giczewska Amelia

ST ESKA Augustów

Płoński Hubert

Wałamaniuk Pola

PROMENADA Augustów

8-9 G 5T [5] ~20 min
1 Gradkowski Janusz

20008984

20008984 Gołaszewska Aleksandra

20008995

20008995 AKAT Łomża

2 Iwaniuk Maxim

Oświecińska Hanna

KADRYL BCPK Białystok

3 Jabłoński Dawid

Niekraś Amelia

ST ESKA Augustów

4 Raczkowski Kornel

Klekotko Hanna

PROMENADA Olecko

5 Smokowski Paweł

Ampulska Diana

PROMENADA Olecko

10-11 H 4T [11] ~20 min
1 Cieniewicz Hubert

20008993

20008993 Kurzątkowska Lena

20009443

20009443 AKAT Łomża

2 Filipow Szymon

Haponik Julia

ST ESKA Augustów

3 Garackiewicz Szymon

Prawda Wiktoria

PROMENADA Olecko

4 Gaworski Mateusz

Jeżewska Alicja

PROMENADA Olecko

5 Gryguć Maciej

Bouaddi Sara

PROMENADA Olecko

6 Gwardiak Marcel

20008987

20008987 Kotlewska Maria

20008990

20008990 AKAT Łomża

7 Jemielity Igor

20008983

20008983 Chludzińska Laura

20008994

20008994 AKAT Łomża

8 Kloc Antoni

Ostrowska Wiktoria

UKS CZAR PAR Giżycko

9 Rubanov Stanislav

Yaroshovych Sofiia

KADRYL BCPK Białystok

10 Waszkiewicz Wiktor

Cimochowska Amelia

PROMENADA Olecko

11 Wądołowski Bartosz

20009001

20009001 Dymnicka Zuzanna

20008991

20008991 AKAT Łomża

Citko Maksymilian

Dobrzyń Wiktoria

ST ESKA Augustów

Jakuć Damian

Prawdzik Melania

ST ESKA Augustów

Kaczyński Adam

20009000

20009000 Tarnowska Nikola

20008986

20008986 AKAT Łomża

Mierzejewski Igor

20009007

20009007 Jachimowicz Julia

20009005

20009005 AKAT Łomża

Truszkowski Aleksander

20008843

20008843 Sokołowska Matylda

20009113

20009113 PROMENADA Augustów

10-11 G 5T [17] ~20 min
1 Barszczewski Bartłomiej

20009048

20009048 Polakowska Zuzanna

20008897

20008897 PROMENADA Augustów

2 Brzeziak Piotr

20008974

20008974 Nierwińska Liliana

20008979

20008979 AKAT Łomża

3 Chwieduk Antoni

20008867

20008867 Ambrożej Michalina

20008858

20008858 KADRYL BCPK Białystok

4 Cieniewicz Hubert

20008993

20008993 Kurzątkowska Lena

20009443

20009443 AKAT Łomża

5 Ciszewski Antoni

Fiodorow Zuzanna

ST ESKA Augustów

6 Cybulko Wiktor

20008824

20008824 Pawłowska Julia

20008823

20008823 KADRYL BCPK Białystok

7 Dembek Marcel

20008975

20008975 Chodorowska Olga

20008980

20008980 AKAT Łomża

8 Derencz Wiktor

Paszkowska Pola

PROMENADA Olecko

9 Gwardiak Marcel

20008987

20008987 Kotlewska Maria

20008990

20008990 AKAT Łomża

10 Jemielity Igor

20008983

20008983 Chludzińska Laura

20008994

20008994 AKAT Łomża

11 Korytkowski Henryk

20008988

20008988 Zielińska Amelia

20008989

20008989 AKAT Łomża

12 Krejza Tymoteusz

20008826

20008826 Dołżyńska Klaudia

20008834

20008834 KADRYL BCPK Białystok

13 Mosiejko Marcel

Klepacka Aleksandra

PROMENADA Olecko

14 Myśliński Bartosz

20008828

20008828 Kamińska Martyna

20008825

20008825 KADRYL BCPK Białystok

15 Wądołowski Bartosz

20009001

20009001 Dymnicka Zuzanna

20008991

20008991 AKAT Łomża

16 Zabłocki Dominik

20008982

20008982 Wiktorzak Amelia

20008985

20008985 AKAT Łomża

17 Zalewski Artur

20009011

20009011 Borawska Blanka

20008977

20008977 AKAT Łomża

12-13 F Komb. 6T [13] ~20 min
1 Anaszko Ksawery

20009411

20009411 Abramowicz Julia

20009408

20009408 UKS CZAR PAR Giżycko

2 Barzak Borys

20008946

20008946 Dołęga Lena

20008881

20008881 AKAT Łomża

3 Brzeziak Hubert

20008922

20008922 Dołęga Maja

20008923

20008923 AKAT Łomża

4 Gradkowski Adam

20008971

20008971 Domitrz Lena

20008972

20008972 AKAT Łomża

5 Jurkiewicz Michał

20007546

20007546 Kornelius Paulina

20007787

20007787 PROMENADA Augustów

6 Korneluk Mikołaj

20006990

20006990 Surmacewicz Faustyna

20008871

20008871 UKS TWIST Białystok

7 Lemański Mikołaj

20009009

20009009 Mogielnicka Weronika

20008973

20008973 AKAT Łomża

8 Lubecki Jan

20009072

20009072 Szymczak Oliwia

20009073

20009073 UKS CZAR PAR Giżycko

9 Łojewski Łukasz

20006928

20006928 Sznajder Zuzanna

20006934

20006934 UKS TWIST Białystok

10 Młynarczyk Oliwier

20006933

20006933 Klim Izabela

20008024

20008024 UKS TWIST Białystok

11 Pielaszek Kacper

20008887

20008887 Korytkowska Liliana

20008886

20008886 AKAT Łomża

12 Szwenik Eryk

20009410

20009410 Rawłuszko Hanna

20006375

20006375 UKS CZAR PAR Giżycko

13 Wieczorkowski Paweł

20007533

20007533 Garncarek Lena

20007521

20007521 PROMENADA Augustów

Szymczuk Piotr

20006946

20006946 Sutuła Patrycja

20006947

20006947 UKS TWIST Białystok

Solistki do 11 F Komb. 6T [0] ~0 min
8-11 F Komb. 6T [3] ~18 min
1 Chmielewski Krzysztof Jan

20006844

20006844 Bernatowicz Marlena

20008876

20008876 PROMENADA Augustów

2 Kisiel Michał

20006629

20006629 Stępnicka Zuzanna

20006935

20006935 UKS TWIST Białystok

3 Piłasiewicz Henryk

20008842

20008842 Zyskowska Liliana

20008845

20008845 PROMENADA Augustów

12-13 H 4T [5] ~20 min
1 Dmitruk Bartek

Matyga Zofia

KADRYL BCPK Białystok

2 Kalinowski Norbert

20008840

20008840 Pietruszyńska Anna

20008812

20008812 KADRYL BCPK Białystok

3 Sieńko Patryk

Sutuła Aleksandra

PROMENADA Olecko

4 Sokół Bartek

Puciłowska Izabela

KADRYL BCPK Białystok

5 Żukowski Adrian

Majewska Liliana

UKS CZAR PAR Giżycko

Koniuch Maciej

20008832

20008832 Niewińska Wiktoria

20008861

20008861 KADRYL BCPK Białystok

Niczyporuk Igor

Jabłońska Julia

KADRYL BCPK Białystok

12-13 G 5T [9] ~20 min
1 Koniuch Maciej

20008832

20008832 Niewińska Wiktoria

20008861

20008861 KADRYL BCPK Białystok

2 Krejza Gabriel

20008822

20008822 Sanik Aleksandra

20008827

20008827 KADRYL BCPK Białystok

3 Kusek Wojciech

Marcinkowska Zofia

FOCUS Olsztyn

4 Lemański Kacper

20009008

20009008 Szczytkowska Nadia

20009004

20009004 AKAT Łomża

5 Mądrzak Adam

Załęgowska Wiktoria

FAN Ostrołęka

6 Niczyporuk Igor

Jabłońska Julia

KADRYL BCPK Białystok

7 Rajczyk Dominik

Oczko Michalina

ESTYMA Częstochowa

8 Sitko Karol

20008815

20008815 Konopka Magdalena

20008809

20008809 KADRYL BCPK Białystok

9 |Szczepkowski Alvin

20009093

20009093 Żebrowska Lena

20008981

20008981 AKAT Łomża

Hubbell Tomasz

Gogol Zofia

CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ Choroszcz

Solistki pow.11 G Komb. 5T [13] ~20 min
1 Baczyńska Aleksandra

AKAT Łomża

2 Głębocka Maria

AKAT Łomża

3 Korytkowska Helena

AKAT Łomża

4 Laszkowska Aleksandra

PROMENADA Olecko

5 Lenkiewicz Karolina

PROMENADA Augustów

6 Majewska Liliana

UKS CZAR PAR Giżycko

7 Nowakowska Amelia

PROMENADA Olecko

8 Panasewicz Dominika

UKS TWIST Białystok

9 Radoch Klaudia

AKAT Łomża

10 Szymańska Maja

PROMENADA Olecko

11 Taraszkowska Dorota

AKAT Łomża

12 Wasilewska Marianna

PROMENADA Olecko

13 Zalewska Zofia

AKAT Łomża

Dłutek Amelia

CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ Choroszcz

Panasewicz Dominika

UKS TWIST Białystok

14-15 F Komb. 6T [5] ~20 min
1 Iwaniuk Dominik

20007354

20007354 Zajkowska Urszula

20006992

20006992 KADRYL BCPK Białystok

2 Karwowski Gabriel

20008885

20008885 Szewczyk Weronika

20008891

20008891 AKAT Łomża

3 Łukowski Piotr

20007627

20007627 Dawidowicz Natalia

20006845

20006845 PROMENADA Augustów

4 Paszkiewicz Olivier

20006189

20006189 Olechwierowicz Nikola

20006188

20006188 PROMENADA Augustów

5 Piechowski Piotr

20006296

20006296 Bochenko Oliwia

20009263

20009263 KADRYL BCPK Białystok

Śmiarowski Dawid

20008819

20008819 Kwiesielewicz Karolina

20008810

20008810 GCK Grajewo

12-13 D ST [5] Finał ~13 min
1 Birycki Michał

20006639

20006639 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

2 Cekała Wiktor

20005617

20005617 Horoszewska Joanna

20005618

20005618 AKAT Łomża

3 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 KADRYL BCPK Białystok

4 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Wiśniewska Zuzanna Agata

20006207

20006207 TEMPO Bydgoszcz

5 Verych Rodion

20009448

20009448 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Olecko

12-13 D LA [5] Finał ~13 min
1 Birycki Michał

20006639

20006639 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

2 Cekała Wiktor

20005617

20005617 Horoszewska Joanna

20005618

20005618 AKAT Łomża

3 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 KADRYL BCPK Białystok

4 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Wiśniewska Zuzanna Agata

20006207

20006207 TEMPO Bydgoszcz

5 Verych Rodion

20009448

20009448 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Olecko

14-15 D ST [6] Finał ~13 min
1 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

2 Karolczuk Jan

20005809

20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria

20005808

20005808 POWER DANCE Giżycko

3 Kochanowski Jan

20005001

20005001 Wysocka Natalia

20005372

20005372 AKAT Łomża

4 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

5 Mazur Maciej Mikołaj

20005711

20005711 Mużyło Julia

20005712

20005712 TKS TĘCZA Białystok

6 Zaniewski Jan Marian

20003949

20003949 Kohnke Marta Grażyna

20003952

20003952 TKS DANCE FLOW Hel

14-15 D LA [3] Finał ~11 min
1 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

2 Kochanowski Jan

20005001

20005001 Wysocka Natalia

20005372

20005372 AKAT Łomża

3 Mazur Maciej Mikołaj

20005711

20005711 Mużyło Julia

20005712

20005712 TKS TĘCZA Białystok

pow.15 D ST [6] Finał ~13 min
1 Czemiel Mikołaj

20006701

20006701 Mazur Ewa Olga

20006700

20006700 TKS TĘCZA Białystok

2 Iwanicki Maciej

20004992

20004992 Kulik Natalia

20004995

20004995 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Janiszewicz Szymon Michał

20005849

20005849 Krupińska Magda

20005848

20005848 GCK Grajewo

4 Kodzis Michał

20004757

20004757 Dołęga Nikola

20005005

20005005 AKAT Łomża

5 Wydra Aleksander

20004729

20004729 Korneluk Maja

20004730

20004730 FOCUS Olsztyn

6 Wyszyński Rafał

20004163

20004163 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów

Konopka Adam

20004979

20004979 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża

Waśkowski Jan

20005055

20005055 Zaleska Wiktoria

20005815

20005815 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 D LA [11] 1/2 Finału ~21 min
1 Czemiel Mikołaj

20006701

20006701 Mazur Ewa Olga

20006700

20006700 TKS TĘCZA Białystok

2 Iwanicki Maciej

20004992

20004992 Kulik Natalia

20004995

20004995 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Janiszewicz Szymon Michał

20005849

20005849 Krupińska Magda

20005848

20005848 GCK Grajewo

4 Kodzis Michał

20004757

20004757 Dołęga Nikola

20005005

20005005 AKAT Łomża

5 Kozikowski Sebastian

20005006

20005006 Jakacka Aleksandra

20005019

20005019 AKAT Łomża

6 Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

7 Modzolewski Bartłomiej

20004993

20004993 Malijonis Agata

20004996

20004996 UKS CZAR PAR Giżycko

8 Paluch Piotr

20004990

20004990 Paluch Anna

20004991

20004991 UKS CZAR PAR Giżycko

9 Sadowski Wojciech

20005834

20005834 Szablan Julia Helena

20005172

20005172 PROMENADA Olecko

10 Wydra Aleksander

20004729

20004729 Korneluk Maja

20004730

20004730 FOCUS Olsztyn

11 Zawistowski Patryk

20005853

20005853 Kozłowska Katarzyna

20005492

20005492 GCK Grajewo

Konopka Adam

20004979

20004979 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża

Waśkowski Jan

20005055

20005055 Zaleska Wiktoria

20005815

20005815 KADRYL BCPK Białystok

12-13 E Komb. 8T [8] 1/2 Finału ~37 min
1 Chrol Bartosz

20006932

20006932 Bierć Aleksandra

20006927

20006927 UKS TWIST Białystok

2 Chwieduk Stanisław

20007352

20007352 Dunda Elena

20007351

20007351 KADRYL BCPK Białystok

3 Dzietczyk Jakub

20007786

20007786 Juchniewicz Laura

20005838

20005838 PROMENADA Augustów

4 Klim Jan

20005943

20005943 Wadowiec Wiktoria

20005944

20005944 UKS TWIST Białystok

5 Michaluk Miłosz

20006190

20006190 Karandziej Kalina

20006191

20006191 PROMENADA Olecko

6 Niedbała Dominik

20006444

20006444 Liżewska Maja

20006443

20006443 AKAT Łomża

7 Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

8 Verych Rodion

20009448

20009448 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Olecko

14-15 E Komb. 8T [11] 1/2 Finału ~37 min
1 Bartoszewicz Ignacy

20006153

20006153 Bernatowicz Martyna

20006154

20006154 PROMENADA Augustów

2 Birycki Gabriel

20005487

20005487 Żukowska Julia

20006625

20006625 UKS TWIST Białystok

3 Bujnowski Bartosz

20005054

20005054 Kleczkowska Zofia

20006404

20006404 PROMENADA Augustów

4 Cimochowski Mateusz

20006039

20006039 Stefanowska Izabela

20006040

20006040 PROMENADA Olecko

5 Czemiel Maksymilian

20006841

20006841 Kobosko Kalina

20006834

20006834 TKS TĘCZA Białystok

6 German Michał Aaron

20006852

20006852 Snarska Malena

20007337

20007337 KADRYL BCPK Białystok

7 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

8 Kamiński Daniel

20006161

20006161 Miłun Hanna

20006162

20006162 PROMENADA Olecko

9 Naruszewicz Jakub

20009043

20009043 Kozłowska Liliana

20009047

20009047 PROMENADA Olecko

10 Półtorak Arkadiusz

20006623

20006623 Zambrowska Kornelia Lija

20008089

20008089 UKS TWIST Białystok

11 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Wierzbowska Julia

20006139

20006139 AKAT Łomża

Buczyński Michał

20006427

20006427 Toczydłowska Patrycja

20008803

20008803 KADRYL BCPK Białystok

14-15 C ST [4] Finał ~13 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk

2 Kosiorek Julian

20006157

20006157 Podhajska Natalia

20006158

20006158 PROMENADA Augustów

3 Kozłowski Szymon Piotr

20005485

20005485 Gabrylewska Amelia

20005486

20005486 KADRYL BCPK Białystok

4 Sienica Igor

20005046

20005046 Szymulewska Julia

20005068

20005068 PROMENADA Olecko

14-15 C LA [6] Finał ~15 min
1 Karolczuk Jan

20005809

20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria

20005808

20005808 POWER DANCE Giżycko

2 Kosiorek Julian

20006157

20006157 Podhajska Natalia

20006158

20006158 PROMENADA Augustów

3 Kozłowski Szymon Piotr

20005485

20005485 Gabrylewska Amelia

20005486

20005486 KADRYL BCPK Białystok

4 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

5 Sienica Igor

20005046

20005046 Szymulewska Julia

20005068

20005068 PROMENADA Olecko

6 Zaniewski Jan Marian

20003949

20003949 Kohnke Marta Grażyna

20003952

20003952 TKS DANCE FLOW Hel

Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk

pow.15 C ST [13] 1/2 Finału ~25 min
1 Białasz Konstanty

20004994

20004994 Charzyńska Anna

20003125

20003125 UKS CZAR PAR Giżycko

2 Grabowski Kornel

20003431

20003431 Kiryluk Julia

20005854

20005854 KADRYL BCPK Białystok

3 Kobosko Jakub

20003443

20003443 Okulińska Anna

20005364

20005364 TKS TĘCZA Białystok

4 Kozikowski Sebastian

20005006

20005006 Jakacka Aleksandra

20005019

20005019 AKAT Łomża

5 Krejczman Marcin

20001961

20001961 Krukowska Izabela

20004160

20004160 PROMENADA Augustów

6 Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

7 Łukowski Szymon

20003580

20003580 Orzechowska Natalia

20003168

20003168 PROMENADA Augustów

8 Mieczkowski Maciej

20003864

20003864 Mańko Wiktoria

20004753

20004753 AKAT Łomża

9 Modzolewski Bartłomiej

20004993

20004993 Malijonis Agata

20004996

20004996 UKS CZAR PAR Giżycko

10 Paluch Piotr

20004990

20004990 Paluch Anna

20004991

20004991 UKS CZAR PAR Giżycko

11 Sadowski Wojciech

20005834

20005834 Szablan Julia Helena

20005172

20005172 PROMENADA Olecko

12 Wyszyński Rafał

20004163

20004163 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów

13 Zysko Daniel

20003167

20003167 Kielich Weronika

20005048

20005048 PROMENADA Augustów

Waśkowski Jan

20005055