Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP

Elbląg 07.10.2022

Liczba startów: 457 Liczba zgłoszeń: 259
Daty
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
2022-10-07
150
98
2022-10-08
138
95
2022-10-09
169
140
FRIDAY/PIĄTEK [13:00] - Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP
Próba parkietu: 11:30
Szacowany czas trwania bloku: ~4 h, 46 min
Planowane zakończenie: 21:30 Szacowane zakończenie: ~17:46
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
94
55
10-11 E Komb. 6T [6] Finał ~17 min
1 Barański Bartosz

20008099

20008099 Skowrońska Gabriela

20008033

20008033 JANTAR Elbląg

2 Kacprzak Wojciech

20006988

20006988 Kacprzak Weronika

20006989

20006989 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

3 Kuźniar Piotr

20009063

20009063 Wojtaszek Lena

20009062

20009062 PAKTAN Słupsk

4 Szarko Michał

20007997

20007997 Grygun Zuzanna

20008015

20008015 JANTAR Elbląg

5 Wołkołowski Dominik

20007996

20007996 Lemanowicz Wiktoria

20008067

20008067 JANTAR Elbląg

6 Zadorozhnii Tymofii

20007604

20007604 Szkutnik Dominika

20007608

20007608 MDANCE Szczecin

Frdgrstdgt R4R4Reartgf

Sdrgvdtxgv Vtdgfvsdfxgzvc

FARCVE4RTFS eratc4ertf - LITHUANIA

12-13 E Komb. 8T [6] Finał ~21 min
1 Flis Alan

20006449

20006449 Banaszewska Zuzanna

20009195

20009195 DANCEPRO Gdańsk

2 Kharchenko Nikita

20005531

20005531 Morawska Antonina

20006816

20006816 THE BEST Gdańsk

3 Kusiuk Kamil

20006811

20006811 Skwierz Olga

20004510

20004510 JANTAR Elbląg

4 Polak Tomasz

20007482

20007482 Erbel Luiza

20007969

20007969 THE BEST Gdańsk

5 Strzyżewski Artur

20008908

20008908 Hebel Marta

20008898

20008898 TKS CREATIVE DANCE Rumia

6 Zblewski Julian

20005342

20005342 Weisbrodt Paulina

20008785

20008785 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

14-15 E Komb. 8T [3] Finał ~19 min
1 Dobosz Gabriel

20007480

20007480 Żmuda Natalia

20009079

20009079 THE BEST Gdańsk

2 Filipek Szymon

20005333

20005333 Kucharska Julia

20005332

20005332 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

3 Kieliszczyk Jakub

20006070

20006070 Zawadka Antonina

20005721

20005721 IMPET TEAM Warszawa

Cimochowski Mateusz

20006039

20006039 Stefanowska Izabela

20006040

20006040 PROMENADA Olecko

Rozpoczęcie o: 14:15
10-11 D ST [3] Finał ~11 min
1 Ludwicki Eryk

20006744

20006744 Kiszkunas Iga

20006743

20006743 JANTAR Wolin

2 Skorbach Yehor

20008859

20008859 Zachulska Izabela

20006817

20006817 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański

3 Szefer Oliwier

20005351

20005351 Drażba Zofia

20007967

20007967 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

10-11 D LA [3] Finał ~11 min
1 Ludwicki Eryk

20006744

20006744 Kiszkunas Iga

20006743

20006743 JANTAR Wolin

2 Skorbach Yehor

20008859

20008859 Zachulska Izabela

20006817

20006817 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański

3 Szefer Oliwier

20005351

20005351 Drażba Zofia

20007967

20007967 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

12-13 D ST [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Boniecki Igor

20006347

20006347 Marcinkowska Natalia

20006346

20006346 THE BEST Gdańsk

2 Czarnecki Marcel

20006304

20006304 Ziółkowska Maja

20006652

20006652 THE BEST Gdańsk

3 Dondera Aleksander

20005564

20005564 Drętkiewicz Kaja Aleksandra

20005563

20005563 KING DANCE Koszalin

4 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Michniewicz Mikołaj

20006298

20006298 Siedlecka Aleksandra Anna

20006843

20006843 ST ESKA Augustów

6 Starczewski Gabriel

20004344

20004344 Nadolna Julia

20007261

20007261 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

7 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Wiśniewska Zuzanna Agata

20006207

20006207 TEMPO Bydgoszcz

8 Walukiewicz Aleksander

20006649

20006649 Wartak Maja

20006650

20006650 DANCEPRO Gdańsk

Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

Verych Rodion

20009448

20009448 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Olecko - POLAND

12-13 D LA [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Boniecki Igor

20006347

20006347 Marcinkowska Natalia

20006346

20006346 THE BEST Gdańsk

2 Czarnecki Marcel

20006304

20006304 Ziółkowska Maja

20006652

20006652 THE BEST Gdańsk

3 Dondera Aleksander

20005564

20005564 Drętkiewicz Kaja Aleksandra

20005563

20005563 KING DANCE Koszalin

4 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Michniewicz Mikołaj

20006298

20006298 Siedlecka Aleksandra Anna

20006843

20006843 ST ESKA Augustów

6 Starczewski Gabriel

20004344

20004344 Nadolna Julia

20007261

20007261 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

7 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Wiśniewska Zuzanna Agata

20006207

20006207 TEMPO Bydgoszcz

8 Walukiewicz Aleksander

20006649

20006649 Wartak Maja

20006650

20006650 DANCEPRO Gdańsk

Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

Verych Rodion

20009448

20009448 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Olecko - POLAND

14-15 D ST [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Czeczkowski Mateusz

20005334

20005334 Melnychuk Olha

20006963

20006963 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

2 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Lucaus Kristaps

Beijere Sintija

RIHTER'S DANCE SCHOOL Riga - LATVIA

4 Nowak Bartosz

20006667

20006667 Müller Paulina

20006668

20006668 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

5 Tuszkowski Hubert

20004284

20004284 Wójcik Anastazja

20007520

20007520 THE BEST Gdańsk

6 Wacławski Damian

20004568

20004568 Waluszkiewicz Emilia

20004502

20004502 JANTAR Elbląg

7 Wawrzonek Stanisław

20007599

20007599 Klasa Dominika Julia

20006767

20006767 MDANCE Szczecin

8 Zilnieks Hugo

Eglite Laura

RIHTER'S DANCE SCHOOL Riga - LATVIA

14-15 D LA [7] Finał ~13 min
1 Czeczkowski Mateusz

20005334

20005334 Melnychuk Olha

20006963

20006963 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

2 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Lucaus Kristaps

Beijere Sintija

RIHTER'S DANCE SCHOOL Riga - LATVIA

4 Wacławski Damian

20004568

20004568 Waluszkiewicz Emilia

20004502

20004502 JANTAR Elbląg

5 Wawrzonek Stanisław

20007599

20007599 Klasa Dominika Julia

20006767

20006767 MDANCE Szczecin

6 Zadorozhnii Arseniy

20006278

20006278 Czuryszkiewicz Martyna

20007603

20007603 MDANCE Szczecin

7 Zilnieks Hugo

Eglite Laura

RIHTER'S DANCE SCHOOL Riga - LATVIA

Rozpoczęcie o: 16:00
12-13 C ST [2] Finał ~13 min
1 Kazlausks Dastins

Garda Gabriela

RIHTER'S DANCE SCHOOL Rīga - LATVIA

2 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Wiśniewska Zuzanna Agata

20006207

20006207 TEMPO Bydgoszcz

Penksyk Wiktor

20005278

20005278 Laskowska Oliwia

20005695

20005695 BLACK DANCE Gdańsk

12-13 C LA [0] ~0 min
Kazlausks Dastins

Garda Gabriela

RIHTER'S DANCE SCHOOL Rīga - LATVIA

14-15 C ST [7] Finał ~15 min
1 Panek Adam

20006689

20006689 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg

2 Smolarek Filip

20005272

20005272 Walińska Otylia

20000115

20000115 JANTAR Elbląg

3 Waruszewski Tymon

20005968

20005968 Włoch Marta

20005329

20005329 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

4 Wiśniewski Krzysztof

20004575

20004575 Żybort Oliwia

20005105

20005105 JANTAR Elbląg

5 Zadorozhnii Arseniy

20006278

20006278 Czuryszkiewicz Martyna

20007603

20007603 MDANCE Szczecin

6 Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

7 Zilnieks Hugo

Eglite Laura

RIHTER'S DANCE SCHOOL Riga - LATVIA

Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

14-15 C LA [7] Finał ~15 min
1 Lucaus Kristaps

Beijere Sintija

RIHTER'S DANCE SCHOOL Riga - LATVIA

2 Nowak Bartosz

20006667

20006667 Müller Paulina

20006668

20006668 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

3 Panek Adam

20006689

20006689 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg

4 Smolarek Filip

20005272

20005272 Walińska Otylia

20000115

20000115 JANTAR Elbląg

5 Tuszkowski Hubert

20004284

20004284 Wójcik Anastazja

20007520

20007520 THE BEST Gdańsk

6 Waruszewski Tymon

20005968

20005968 Włoch Marta

20005329

20005329 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

7 Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

Cepaitis Gvidas

Zagelyte Armante

ROLO Kaunas - LITHUANIA

Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

Stepuch Maciek

20005714

20005714 Łapa Gabriela

20005720

20005720 IMPET TEAM Warszawa

pow.15 E Komb. 8T [0] ~0 min
Dąbrowski Krzysztof

20009069

20009069 Frankiewicz Sonia

20006517

20006517 DANCE UNITED Gdańsk

Rozpoczęcie o: 18:00
14-15 B ST [9] 1/2 Finału ~25 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk

2 Laps Jan

20005370

20005370 Marcinkowska Agata

20005369

20005369 TKS DANCE&DANCE Toruń

3 Łabędzki Kamil

20004383

20004383 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

4 Nowacki Krzysztof Mateusz

20004350

20004350 Górczak Julia Lena

20004368

20004368 TIGER-TEAM Łódź

5 Panek Adam

20006689

20006689 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg

6 Woliński Bartosz

20004047

20004047 Saryk Amelia

20003688

20003688 JANTAR Elbląg

7 Zadorozhnii Arseniy

20006278

20006278 Czuryszkiewicz Martyna

20007603

20007603 MDANCE Szczecin

8 Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

9 Zamiara Mariusz

20003842

20003842 Konarzewska Maja

20004117

20004117 JANTAR Elbląg

Cepaitis Gvidas

Zagelyte Armante

ROLO Kaunas - LITHUANIA

Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

14-15 B LA [7] Finał ~15 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk

2 Laps Jan

20005370

20005370 Marcinkowska Agata

20005369

20005369 TKS DANCE&DANCE Toruń

3 Łabędzki Kamil

20004383

20004383 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

4 Nowacki Krzysztof Mateusz

20004350

20004350 Górczak Julia Lena

20004368

20004368 TIGER-TEAM Łódź

5 Panek Adam

20006689

20006689 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg

6 Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

7 Zamiara Mariusz

20003842

20003842 Konarzewska Maja

20004117

20004117 JANTAR Elbląg

Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

pow.15 C ST [4] Finał ~13 min
1 Biedunkiewicz Eryk

20006870

20006870 Gruchała Aleksandra

20006869

20006869 DANCE FACTORY Gdynia

2 Kępka Jakub

20003588

20003588 Grzankowska Oliwia

20003697

20003697 BLACK DANCE Gdańsk

3 Osiński Oskar

20003982

20003982 Szulca Julia

20006871

20006871 THE BEST Gdańsk

4 Walczak Wojciech

20000569

20000569 Kaup Zofia

20005288

20005288 MDANCE Szczecin

Grosz Eckhard

Grosz Gabriela

TSC GR Austria - AUSTRIA

Paluch Piotr

20004990

20004990 Paluch Anna

20004991

20004991 UKS CZAR PAR Giżycko

Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

pow.15 C LA [6] Finał ~15 min
1 Biedunkiewicz Eryk

20006870

20006870 Gruchała Aleksandra

20006869

20006869 DANCE FACTORY Gdynia

2 Czerniak Marcin

20006865

20006865 Wójtowicz Oliwia

20008920

20008920 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

3 Kaszuba Piotr

20001935

20001935 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów

4 Melnychuk Dmytro

20006962

20006962 Muntowska Maja

20004820

20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

5 Osiński Oskar

20003982

20003982 Szulca Julia

20006871

20006871 THE BEST Gdańsk

6 Wrona Jakub

20005331

20005331 Rosanowska Weronika

20002722

20002722 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Napieralski Mikołaj

20004145

20004145 Sobiereiska Julia

20004449

20004449 TEMPO Bydgoszcz

Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

Junior II Komb. 10T (BC) [6] Finał ~25 min
1 Jezierski Błażej

20004044

20004044 Cybulska Malwina

20004194

20004194 JANTAR Elbląg

2 Józefowicz Marceli

20005273

20005273 Jankowska Patrycja

20005270

20005270 JANTAR Elbląg

3 Klekotko Mateusz

20004256

20004256 Nowak Weronika

20003733

20003733 PROMENADA Olecko

4 Łabędzki Kamil

20004383

20004383 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

5 Zamiara Mariusz

20003842

20003842 Konarzewska Maja

20004117

20004117 JANTAR Elbląg

6 Żmijewski Marcel

20004111

20004111 Ciechorska Michalina

20004567

20004567 JANTAR Elbląg

Krivins Richards

Golubeva Marija

Riga - LATVIA

Panek Adam

20006689

20006689 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg

Semrau Kamil

20001613

20001613 Lichowska Natalia

20003661

20003661 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

Smolarek Filip

20005272

20005272 Walińska Otylia

20000115

20000115 JANTAR Elbląg

Rozpoczęcie o: 18:00
Rising Stars ST (BC) [18] 1/4 Finału ~45 min
1 Costa Joao

Almeida Laura

AMIGOS DAS DANCAS Oporto - PORTUGAL

2 Depczyński Tomasz

20004149

20004149 Kołodziej Aleksandra

20008910

20008910 K-STUDIO Krosno

3 Dikenshtein Konstantin

Kozak Daria

KOLOV-MEGADANCE Odesa - UKRAINE

4 Koniushko Volodymyr

Diachenko Diana

REVERANS Kyiv - UKRAINE

5 Mamrak Adam

Usselmann Emilia

TEAM GED GOTHENBURG Gothenburg - SWEDEN

6 Matuszewski Piotr

20009388

20009388 Rosińska Luiza

20001669

20001669 KTT DUET Warszawa

7 Melnychuk Dmytro

20006962

20006962 Muntowska Maja

20004820

20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

8 Pawłowski Mateusz

20000891

20000891 Woś Maja Alicja

20000900

20000900 ISKRA Piła

9 Protsenko Oleksii

20006205

20006205 Wieteska Julia

20000044

20000044 JANTAR Elbląg

10 Relha Joao

Kujawa Karina

BRACARA TEAM Braga - PORTUGAL

11 Skerka Tomasz

20000797

20000797 Prytuła Ksenia

20001423

20001423 LATINO CAFE Gdynia

12 Skwira Paweł

20000067

20000067 Siudzińska Aleksandra

20001587

20001587 JANTAR Elbląg

13 Szumczyk Przemysław

20001420

20001420 Nadolna Adrianna

20001865

20001865 BLACK DANCE Gdańsk

14 Szyc Mikołaj

20000804

20000804 Lewandowska Marta

20001421

20001421 BLACK DANCE Gdańsk

15 Ślusarski Grzegorz

20000029

20000029 Morawska Maria

20000790

20000790 JANTAR Elbląg

16 Vanoncini Matteo

Samanna Federica

PROFESSIONAL TEAM Italia - ITALY

17 Wapiński Rafał

20000589

20000589 Legutko Daria

20002593

20002593 AKTT Szczecin

18 Wrona Jakub

20005331

20005331 Rosanowska Weronika

20002722

20002722 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Magalski Karol

20000001

20000001 Fidut Julia

20000095

20000095 JANTAR Elbląg

Salwin Michał

20008124

20008124 Dziashkevich Marta

20006305

20006305 IMPET TEAM Warszawa

Rising Stars LA (BC) [16] 1/4 Finału ~45 min
1 Aftanasiuk Jakub

20002069

20002069 Remesz Maja

20002977

20002977 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk

2 Apvinis Vakaris

Bartkute Gabriele

E.DANIUTES DANCE STUDIO Kaunas - LITHUANIA

3 Artioli Edoardo

Artioli Clementina

- ITALY

4 Dikenshtein Konstantin

Kozak Daria

KOLOV-MEGADANCE Odesa - UKRAINE

5 Jensen Averstad Jorgen

Munkebye Karlsen Malin

LSK DANS Oslo, norway - NORWAY

6 Koniushko Volodymyr

Diachenko Diana

REVERANS Kyiv - UKRAINE

7 Krips Eitan

20009485

20009485 Bronisławska Aleksandra

20003416

20003416 CONTRA SPORT Piaseczno

8 Luppino Alex

Leca Mioara

- ITALY

9 Mamrak Adam

Usselmann Emilia

TEAM GED GOTHENBURG Gothenburg - SWEDEN

10 Murawski Antoni

20003728

20003728 Myślińska Marta

20001564

20001564 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

11 Navatski Miraslau

20005568

20005568 Kowal Stefania

20007370

20007370 CONTRA SPORT Piaseczno

12 Pawłowski Mateusz

20000891

20000891 Woś Maja Alicja

20000900

20000900 ISKRA Piła

13 Relha Joao

Kujawa Karina

BRACARA TEAM Braga - PORTUGAL

14 Skwira Paweł

20000067

20000067 Siudzińska Aleksandra

20001587

20001587 JANTAR Elbląg

15 Szumczyk Przemysław

20001420

20001420 Nadolna Adrianna

20001865

20001865 BLACK DANCE Gdańsk

16 Szyc Mikołaj

20000804

20000804 Lewandowska Marta

20001421

20001421 BLACK DANCE Gdańsk

WDSF Open Senior I ST (POC) [9] 1/2 Finału ~31 min
1 Cadilek Pavel

10115612

10115612 Cadilkova Karolina

10115613

10115613 CZECH REPUBLIC

2 D'elia Alberto

10049669

10049669 Gubitoso Giorgia

10049670

10049670 ITALY

3 Felczak Marcin

10093111

10093111 Pukis Ewa

10140240

10140240 FOCUS Olsztyn - POLAND

4 Grosz Eckhard

10097397

10097397 Grosz Gabriela

10097398

10097398 AUSTRIA

5 Okoń Maciej

10116415

10116415 Zielińska-Okoń Agata

10116409

10116409 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

6 Rimkus Tomas

10069133

10069133 Surblyte Nerija

10054997

10054997 LITHUANIA

7 Szar Jarosław

10115845

10115845 Szar Katarzyna

10115846

10115846 JANTAR Elbląg - POLAND

8 Szydłowski Michał

10140346

10140346 Antonowicz-Szydłowska Monika

10140388

10140388 ST BROADWAY Elbląg - POLAND

9 Tomczak Rafał

10123974

10123974 Tomczak Barbara

10123975

10123975 JANTAR Elbląg - POLAND

Bayerle Petr

10085645

10085645 Snajderova Barbora

10085652

10085652 CZECH REPUBLIC

Ohlsson Perry

10131301

10131301 Olsson Anita

10015480

10015480 SWEDEN

WDSF Open Senior I LA (POC) [7] Finał ~18 min
1 Cadilek Pavel

10115612

10115612 Cadilkova Karolina

10115613

10115613 CZECH REPUBLIC

2 Felczak Marcin

10093111

10093111 Pukis Ewa

10140240

10140240 FOCUS Olsztyn - POLAND

3 Latnikovs Sergejs

10086334

10086334 Latnikova Kristine

10086333

10086333 LATVIA

4 Okoń Maciej

10116415

10116415 Zielińska-Okoń Agata

10116409

10116409 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

5 Staugis Ingus

10131040

10131040 Donina Jelena

10103976

10103976 LATVIA

6 Szar Jarosław

10115845

10115845 Szar Katarzyna

10115846

10115846 JANTAR Elbląg - POLAND

7 Tomczak Rafał

10123974

10123974 Tomczak Barbara

10123975

10123975 JANTAR Elbląg - POLAND

Bayerle Petr

10085645

10085645 Snajderova Barbora

10085652

10085652 CZECH REPUBLIC

Deaks Kalvis

10096362

10096362 Deaka Dina

10096363

10096363 LATVIA

Schobl David

10033752

10033752 Vitkova Romana

10119390

10119390 CZECH REPUBLIC

DSE ChEGP Juvenile I+II ST (POC) [7] Finał ~15 min
1 Davidek Sebastian

10129912

10129912 Davidkova Viktorie

10135476

10135476 CZECH REPUBLIC

2 Ludwicki Eryk

10139258

10139258 Kiszkunas Iga

10139257

10139257 JANTAR Wolin - POLAND

3 Rahula Johann Marten

10139453

10139453 Makarov Victoria

10121648

10121648 ESTONIA

4 Skorbach Yehor

10136453

10136453 Zachulska Izabela

10136404

10136404 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański - POLAND

5 Słomiński Damian

10135819

10135819 Kozikowska Róża

10135835

10135835 FALA Sopot - POLAND

6 Swędrak Joachim

10136264

10136264 Kaim Nikola

10136284

10136284 FALA Sopot - POLAND

7 Zadorozhnii Tymofii

10140814

10140814 Szkutnik Dominika

10140813

10140813 MDANCE Szczecin - POLAND

Lacinovs Arsenijs

10136402

10136402 Podojnika Elizabeta

10136375

10136375 LATVIA

Zagoruiko Vladyslav

10138692

10138692 Petrova Stefaniia

10138691

10138691 CYPRUS

DSE ChEGP Junior I LA (POC) [15] 1/4 Finału ~45 min
1 Dondera Aleksander

10140704

10140704 Drętkiewicz Kaja Aleksandra

10140705

10140705 KING DANCE Koszalin - POLAND

2 Dusa Raiens

10127838

10127838 Lebedeva Dana

10129763

10129763 LATVIA

3 Dylon Mateusz

10136109

10136109 Krajewska Zuzanna

10136288

10136288 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

4 Jałocha Tony

10139250

10139250 Duda Martyna

10139251

10139251 ST ELITA Kraków - POLAND

5 Kaczmarczyk Alan

10140728

10140728 Pazderska Aleksandra

10140729

10140729 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

6 Kazlausks Dastins

10140493

10140493 Garda Gabriela

10140038

10140038 LATVIA

7 Krawczyk Kuba

10136417

10136417 Jałocha Martyna

10136415

10136415 ST ELITA Kraków - POLAND

8 Makarov Martin

10100227

10100227 Peik Regina

10119195

10119195 ESTONIA

9 Nowaczyk Mikołaj

10130901

10130901 Nowaczyk Aleksandra

10130906

10130906 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

10 Radkiewicz Hubert

10136545

10136545 Nowak Olga

10136544

10136544 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

11 Radu Raul Gabriel

10107631

10107631 Usvat Ioana

10124186

10124186 ROMANIA

12 Rysiewski Filip

10136546

10136546 Serówka Zuzanna

10136556

10136556 ISKRA Piła - POLAND

13 Szewczyk Jan

10136290

10136290 Bartkiewicz Maja

10136280

10136280 UKS FEELING Warszawa - POLAND

14 Szostak Krzysztof Ryszard

10136499

10136499 Stefańczyk Laura

10130478

10130478 JANTAR Elbląg - POLAND

15 Zięba Michał

10133729

10133729 Olesiejuk Natalia

10133730

10133730 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Frkal Tomas

10112792

10112792 Lososova Linda

10126049

10126049 CZECH REPUBLIC

Kasiulis Adrijus

10131524

10131524 Sustikaite Vanesa

10133702

10133702 LITHUANIA

Prokins Jegors

10121492

10121492 Karimova Polina

10096825

10096825 LATVIA

Scerbakovs Aleksejs

10135830

10135830 Grigalcuka Vladislava

10135828

10135828 LATVIA

Skorbach Yehor

10136453

10136453 Zachulska Izabela

10136404

10136404 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański - POLAND

Zagoruiko Vladyslav

10138692

10138692 Petrova Stefaniia

10138691

10138691 CYPRUS

DSE ChEGP Junior II LA (BC) [13] 1/2 Finału ~25 min
1 Andras Andrei

10124492

10124492 Sinescu Maya

10124373

10124373 ROMANIA

2 Astrauskas Kajus

10134568

10134568 Tkacenko Kamile

10134552

10134552 LITHUANIA

3 Bolsteins Ricards Andrejs

10121090

10121090 Klisane Madara

10120992

10120992 LATVIA

4 Jezierski Błażej

10136174

10136174 Cybulska Malwina

10136175

10136175 JANTAR Elbląg - POLAND

5 Józefowicz Marceli

10136026

10136026 Jankowska Patrycja

10136027

10136027 JANTAR Elbląg - POLAND

6 Meiksans Roberts

10128066

10128066 Freiberga Elza

10134840

10134840 LATVIA

7 Mlinskas Kristupas

10113799

10113799 Rudnickaite Liepa

10123665

10123665 LITHUANIA

8 Nowacki Krzysztof Mateusz

10136256

10136256 Górczak Julia Lena

10136255

10136255 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

9 Olejarz Tymon

10130366

10130366 Kurda Wiktoria

10134020

10134020 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

10 Panek Adam

10140581

10140581 Sroka Wiktoria

10140584

10140584 JANTAR Elbląg - POLAND

11 Semrau Kamil

10137053

10137053 Lichowska Natalia

10137052

10137052 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

12 Zogins Arsenijs

10111766

10111766 Pustoselova Olesja

10121868

10121868 LATVIA

13 Żmijewski Marcel

10136032

10136032 Ciechorska Michalina

10136031

10136031 JANTAR Elbląg - POLAND

Bogdanov Philipp

10129536

10129536 Bogdanov Seraphina

10129537

10129537 GERMANY

Frkal Tomas

10112792

10112792 Lososova Linda

10126049

10126049 CZECH REPUBLIC

Jasinevicius Lukas

10117520

10117520 Kybartaite Meida

10111943

10111943 LITHUANIA

Klekotko Mateusz

10131199

10131199 Nowak Weronika

10130369

10130369 PROMENADA Olecko - POLAND

Krivins Richards

10101331

10101331 Golubeva Marija

10118852

10118852 LATVIA

Laps Jan

10136547

10136547 Marcinkowska Agata

10136567

10136567 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

Marynich Ivan

10129350

10129350 Melaniia Petrova

10135747

10135747 CYPRUS

Novak Dominik

10117123

10117123 Maskova Alice

10119775

10119775 CZECH REPUBLIC

Szymanowski Michał

10112488

10112488 Hnat Emilia

10136526

10136526 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

Rozpoczęcie o: 10:00
WDSF Open Youth LA (POC) [24] 1/4 Finału ~81 min
1 Artioli Edoardo

10110893

10110893 Artioli Clementina

10110892

10110892 ITALY

2 Biesek Gabriel Marek

10117564

10117564 Ochrymiuk Alicja

10128811

10128811 AMBER Kołobrzeg - POLAND

3 Bolsteins Ricards Andrejs

10121090

10121090 Klisane Madara

10120992

10120992 LATVIA

4 Borisov Ilian

10106036

10106036 Spasova Venera

10123511

10123511 BULGARIA

5 Borkowski Paweł

10128610

10128610 Lebiedziew Lena Magdalena

10128615

10128615 AKTT Szczecin - POLAND

6 Brzozowski Grzegorz

10130104

10130104 Pogorzelska Julia

10140442

10140442 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

7 Bumanis Markuss

10121122

10121122 Naumova Daniela

10139791

10139791 LATVIA

8 Dikenshtein Konstantin

10099799

10099799 Kozak Daria

10099800

10099800 UKRAINE

9 Grunt Wiktor

10116684

10116684 Wałdoch Kinga

10116238

10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

10 Gruszka Tobiasz

10136514

10136514 Urbańska Amelia

10136521

10136521 UKS FEELING Warszawa - POLAND

11 Joffe Matas

10136019

10136019 Katinaite Adrijana

10119623

10119623 LITHUANIA

12 Koniushko Volodymyr

10140251

10140251 Diachenko Diana

10137272

10137272 UKRAINE

13 Kuoga Aivaras

10119181

10119181 Abdellaoui Eliza

10119152

10119152 LITHUANIA

14 Laskus Franciszek

10137511

10137511 Kraus Zofia

10137512

10137512 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

15 Lopeta Augustas

10133742

10133742 Gumbryte Gabija

10128129

10128129 LITHUANIA

16 Mieczkowski Konrad

10136020

10136020 Sowa Julia

10136119

10136119 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

17 Mylek Dominik

10119321

10119321 Bierosova Adriana

10127012

10127012 CZECH REPUBLIC

18 Ottner Tobias

10120440

10120440 Prokopova Barbora

10125965

10125965 CZECH REPUBLIC

19 Padurariu Stefan Alexandru

10100809

10100809 Constandache Malina Elena

10120154

10120154