FINAŁ GRAND PRIX EKSTRAKLASA FEDERACJI TAŃCA SPORTOWEGO 2022 R. Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Starosty Wołomińskiego, Radzymin 2022

FINAŁ GRAND PRIX EKSTRAKLASA FEDERACJI TAŃCA SPORTOWEGO 2022 R. Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Starosty Wołomińskiego, Radzymin 2022

Radzymin 10-11.12.2022

Liczba startów: 229 Liczba zgłoszeń: 167
Daty
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
2022-12-10
121
91
2022-12-11
108
83
Blok 1 - SOBOTA [11:00]
Próba parkietu: 10:00
Szacowany czas trwania bloku: ~5 h, 5 min
Planowane zakończenie: 21:00 Szacowane zakończenie: ~16:05
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
94
71
Solistki do 11 G 5T [13] ~20 min
1 Truchel Lena

20009003

20009003 AKAT Łomża - POLAND

2 Wlaźlak Maja

20006913

20006913 UKS TWIST Białystok - POLAND

3 Lisak Antonina

20009457

20009457 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

4 Laskus Antonina

20009449

20009449 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

5 Adamczyk Maja

UKTS PASJONAT Sochaczew

6 Dereń Julia

CREATIVE DANCE Kobyłka

7 Dobrzyńska Nadia

CREATIVE DANCE Warszawa

8 Kacprzak Magdalena

UKTS PASJONAT Sochaczew

9 Kołakowska Agata

CREATIVE DANCE Warszawa

10 Ochwat Sonia

CREATIVE DANCE Warszawa

11 Ostrowska Nikola

CREATIVE DANCE Warszawa

12 Rogowiecka Gabriela

TOP DANCE Pruszków

13 Tarnowska Nikola

AKAT Łomża

Wiśniewska Kornelia

UKTS PASJONAT Sochaczew

8-9 H 4T [2] ~18 min
1 Hardek Wojciech

Jędrzejczak Amelia

ESCUDO Konin

2 Lipiszko Gabriel

Siwińska Natalia

UKS TWIST Białystok

Kiljan Lucyna

UKTS PASJONAT Sochaczew

Solistki 8-11 H 4T [9] ~20 min
1 Jasnos Katarzyna

UKTS PASJONAT Sochaczew

2 Kucharczyk Małgorzata

KADRYL BCPK Białystok

3 Modzelewska Nina

KADRYL BCPK Białystok

4 Moszpańska Amelia

CREATIVE DANCE Warszawa

5 Polańczyk Alicja

UKTS PASJONAT Sochaczew

6 Skłodowska Klara

CREATIVE DANCE Warszawa

7 Szymańska Łucja

FAN Ostrołęka

8 Tarnowska Nikola

AKAT Łomża

9 Yaroshovych Sofiia

KADRYL BCPK Białystok

Wiśniewska Julia

20009692

20009692 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Kiljan Lucyna

UKTS PASJONAT Sochaczew

8-9 G 5T [8] ~20 min
1 Dudziński Adrian

Błaszczyk Julia

UKTS PASJONAT Sochaczew

2 Gradkowski Janusz

20008984

20008984 Gołaszewska Aleksandra

20008995

20008995 AKAT Łomża

3 Iwaniuk Maxim

Chrol Lena

KADRYL BCPK Białystok

4 Lewandowski Karol

Kacprzak Julia

UKTS PASJONAT Sochaczew

5 Niziołek Wiktor

20009154

20009154 Morycińska Helena

20006127

20006127 TOP DANCE Pruszków

6 Stępień Kazimierz

Żurek Maja

UKTS PASJONAT Sochaczew

7 Szczepański Julian

Karaś Ola

UKS FEELING Warszawa

8 Zieliński Igor

Paruch Karolina

UKS FEELING Warszawa

Kacprzak Magdalena

UKTS PASJONAT Sochaczew

Ławniczak Jakub

Fidziukiewicz Martyna

ESCUDO Konin

Sawicki Julian

Klunder Antonina

DANCE ACADEMY Bydgoszcz

10-11 D ST [1] Finał ~11 min
1 Jędrzejewski Jakub

20005513

20005513 Gajek Natalia Paulina

20005514

20005514 TIGER-TEAM Łódź

Kaliński Paweł

20009268

20009268 Falkowska Inga

20009480

20009480 ST ARTDANCE Sierpc - POLAND

Kieliszczyk Michał

20006141

20006141 Świątkiewicz Wiktoria

20009045

20009045 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Lasoń Olaf

20005307

20005307 Woźniak Lena

20005305

20005305 TIGER-TEAM Łódź

10-11 D LA [1] Finał ~11 min
1 Jędrzejewski Jakub

20005513

20005513 Gajek Natalia Paulina

20005514

20005514 TIGER-TEAM Łódź

Kaliński Paweł

20009268

20009268 Falkowska Inga

20009480

20009480 ST ARTDANCE Sierpc - POLAND

Kieliszczyk Michał

20006141

20006141 Świątkiewicz Wiktoria

20009045

20009045 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Lasoń Olaf

20005307

20005307 Woźniak Lena

20005305

20005305 TIGER-TEAM Łódź

10-11 H 4T [3] ~18 min
1 Kulesza Bartek

Kusińska Elena

CREATIVE DANCE Warszawa

2 Mierzejewski Igor

20009007

20009007 Jachimowicz Julia

20009005

20009005 AKAT Łomża

3 Wądołowski Bartosz

20009001

20009001 Dymnicka Zuzanna

20008991

20008991 AKAT Łomża

14-15 E Komb. 8T [5] Finał ~21 min
1 Buczyński Michał

20006427

20006427 Toczydłowska Patrycja

20008803

20008803 KADRYL BCPK Białystok

2 Karwowski Gabriel

20008885

20008885 Szewczyk Weronika

20008891

20008891 AKAT Łomża

3 Kieliszczyk Jakub

20006070

20006070 Zawadka Antonina

20005721

20005721 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

4 Pastuszka Mateusz

20006908

20006908 Wysocka Patrycja

20006907

20006907 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Śmiarowski Dawid

20008819

20008819 Kwiesielewicz Karolina

20008810

20008810 GCK Grajewo

Kotowski Paweł

20005042

20005042 Marsella Angelica

20005040

20005040 PROMENADA Augustów

Rozpoczęcie o: 14:30
12-13 C ST [3] Finał ~13 min
1 Dybicz Oliwier

20005742

20005742 Połosa Martyna

20005710

20005710 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

2 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

3 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 UKS TWIST Białystok

12-13 C LA [3] Finał ~13 min
1 Dybicz Oliwier

20005742

20005742 Połosa Martyna

20005710

20005710 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

2 Kowalewski Julian

20006416

20006416 Czopek Alicja

20005577

20005577 UKS FEELING Warszawa

3 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 UKS TWIST Białystok

14-15 C ST [0] ~0 min
Hołowacz Maciej

20005730

20005730 Makulska Julia

20005756

20005756 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

Łopatowski Maciej

20006183

20006183 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock

14-15 C LA [0] ~0 min
Łopatowski Maciej

20006183

20006183 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock

Zawadzki Adrian

20008947

20008947 Jendra Pola

20005728

20005728 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

14-15 B ST [0] ~0 min
Hass Hubert

20004422

20004422 Bakalarz Julia

20004336

20004336 TEMPO Bydgoszcz

14-15 B LA [0] ~0 min
pow.15 B ST [7] Finał ~15 min
1 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków - POLAND

2 Gronostajski Jakub

20004061

20004061 Sochacka Matylda

20004426

20004426 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

3 Gutowski Dawid

20004647

20004647 Czerwińska Izabela

20004648

20004648 AKAT Łomża

4 Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

5 Sołtysik Piotr

20004690

20004690 Mikielska Martyna

20005414

20005414 TEMPO Bydgoszcz

6 Szafrański Mateusz

20003007

20003007 Zalewska Wiktoria

20006228

20006228 TOP DANCE Pruszków

7 Wieczorek Jerzy

20009589

20009589 Nasiłowska Anna

20005390

20005390 DANCE PROJECT Warszawa

Dorosz Fryderyk Tomasz

20004452

20004452 Pusz Hanna Krystyna

20004453

20004453 UKS FEELING Warszawa - POLAND

Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

Żebrowski Oskar

20003866

20003866 Polkowska Maja

20003865

20003865 AKAT Łomża

pow.15 B LA [6] Finał ~15 min
1 Gronostajski Jakub

20004061

20004061 Sochacka Matylda

20004426

20004426 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Gutowski Dawid

20004647

20004647 Czerwińska Izabela

20004648

20004648 AKAT Łomża

3 Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

4 Sołtysik Piotr

20004690

20004690 Mikielska Martyna

20005414

20005414 TEMPO Bydgoszcz

5 Stolarczyk Iwo

20004064

20004064 Sołtysik Julia

20001600

20001600 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

6 Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

Dorosz Fryderyk Tomasz

20004452

20004452 Pusz Hanna Krystyna

20004453

20004453 UKS FEELING Warszawa - POLAND

Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

Rozpoczęcie o: 15:00
Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST [16] 1/4 Finału ~45 min
1 Czerwczak Miłosz

20004556

20004556 Sroka Alicja

20004557

20004557 OLIMP-SPORT Kiełczów

2 Dobry Mateusz

20003576

20003576 Szymczak Kinga

20002039

20002039 LATINO CAFE Gdynia

3 Dorosz Fryderyk Tomasz

20004452

20004452 Pusz Hanna Krystyna

20004453

20004453 UKS FEELING Warszawa - POLAND

4 Gronostajski Jakub

20004061

20004061 Sochacka Matylda

20004426

20004426 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

5 Koniecko Adrian

20009058

20009058 Koniecko Wiktoria

20009057

20009057 UKS TWIST Białystok

6 Kowalczyk Adam

20004656

20004656 Wojciechowska Wiktoria

20005600

20005600 TOP DANCE Pruszków

7 Latoszek Jakub

20004334

20004334 Sadowska Marianna

20004736

20004736 TOP DANCE Pruszków

8 Mieczkowski Konrad

20003970

20003970 Sowa Julia

20000050

20000050 LATINO CAFE Gdynia

9 Nadolny Kuba

20001670

20001670 Karwowska Pola

20003739

20003739 ST PYRAS Toruń - POLAND

10 Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

11 Stolarczyk Iwo

20004064

20004064 Sołtysik Julia

20001600

20001600 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

12 Szafrański Mateusz

20003007

20003007 Zalewska Wiktoria

20006228

20006228 TOP DANCE Pruszków

13 Szwed Bartosz

20000809

20000809 Richert Aleksandra

20004208

20004208 FALA Sopot

14 Wieczorek Jerzy

20009589

20009589 Nasiłowska Anna

20005390

20005390 DANCE PROJECT Warszawa

15 Zieliński Jakub

20000106

20000106 Nycnerska Olga

20000107

20000107 JANTAR Elbląg

16 Żałko Szymon

20001232

20001232 Kulska Hanna

20001235

20001235 CORDEX Wałbrzych

Bełzak Marek

20003810

20003810 Zając Aleksandra

20001229

20001229 CORDEX Wałbrzych

Brzozowski Grzegorz

20005619

20005619 Pogorzelska Julia

20009565

20009565 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

Grunt Wiktor

20000003

20000003 Wałdoch Kinga

20002749

20002749 PROGRESS Kwidzyn

Gruszka Tobiasz

20004299

20004299 Urbańska Amelia

20004297

20004297 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

Sołtysik Piotr

20004690

20004690 Mikielska Martyna

20005414

20005414 TEMPO Bydgoszcz

Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

Waszak Maksymilian

20001586

20001586 Droganowska Antonina

20005656

20005656 ST PYRAS Toruń

Młodzież Grand Prix Ekstraklasa LA [17] 1/4 Finału ~45 min
1 Brzozowski Grzegorz

20005619

20005619 Pogorzelska Julia

20009565

20009565 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

2 Dobry Mateusz

20003576

20003576 Szymczak Kinga

20002039

20002039 LATINO CAFE Gdynia

3 Dorosz Fryderyk Tomasz

20004452

20004452 Pusz Hanna Krystyna

20004453

20004453 UKS FEELING Warszawa - POLAND

4 Dutka Jakub

20000732

20000732 Stadnik Natalia

20000754

20000754 PASJA Koszalin

5 Gąsiński Michał

20004696

20004696 Romaniuk Julia

20009603

20009603 KTT DUET Warszawa

6 Gronostajski Jakub

20004061

20004061 Sochacka Matylda

20004426

20004426 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

7 Grunt Wiktor

20000003

20000003 Wałdoch Kinga

20002749

20002749 PROGRESS Kwidzyn

8 Koniecko Adrian

20009058

20009058 Koniecko Wiktoria

20009057

20009057 UKS TWIST Białystok

9 Nadolny Kuba

20001670

20001670 Karwowska Pola

20003739

20003739 ST PYRAS Toruń - POLAND

10 Pietryszyk Mikołaj

20004171

20004171 Gruszczyńska Adrianna

20008690

20008690 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

11 Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

12 Sołtysik Piotr

20004690

20004690 Mikielska Martyna

20005414

20005414 TEMPO Bydgoszcz

13 Szwed Bartosz

20000809

20000809 Richert Aleksandra

20004208

20004208 FALA Sopot

14 Waszak Maksymilian

20001586

20001586 Droganowska Antonina

20005656

20005656 ST PYRAS Toruń

15 Zawadzki Michał

20003802

20003802 Żydlewska Wiktoria

20001584

20001584 TEMPO Bydgoszcz

16 Zieliński Jakub

20000106

20000106 Nycnerska Olga

20000107

20000107 JANTAR Elbląg

17 Żałko Szymon

20001232

20001232 Kulska Hanna

20001235

20001235 CORDEX Wałbrzych

Bełzak Marek

20003810

20003810 Zając Aleksandra

20001229

20001229 CORDEX Wałbrzych

Gruszka Tobiasz

20004299

20004299 Urbańska Amelia

20004297

20004297 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

Mieczkowski Konrad

20003970

20003970 Sowa Julia

20000050

20000050 LATINO CAFE Gdynia

Stolarczyk Iwo

20004064

20004064 Sołtysik Julia

20001600

20001600 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

Szafran Brajan Mariusz

20000603

20000603 Janta-Lipińska Alicja

20000156

20000156 FLESZ Nowogard

Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

Juniorzy Młodsi OPEN ST [4] Finał ~13 min
1 Dybicz Oliwier

20005742

20005742 Połosa Martyna

20005710

20005710 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

2 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

3 Kurzela Szymon

20005726

20005726 Zawistowska Maja

20005723

20005723 CREATIVE DANCE Warszawa

4 Lubiak Kamil

20006303

20006303 Skwara Oliwia

20006302

20006302 CREATIVE DANCE Warszawa

Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 UKS TWIST Białystok

Juniorzy Młodsi OPEN LA [3] Finał ~13 min
1 Dybicz Oliwier

20005742

20005742 Połosa Martyna

20005710

20005710 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

2 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

3 Kurzela Szymon

20005726

20005726 Zawistowska Maja

20005723

20005723 CREATIVE DANCE Warszawa

Kowalewski Julian

20006416

20006416 Czopek Alicja

20005577

20005577 UKS FEELING Warszawa

Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 UKS TWIST Białystok

Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST [9] 1/2 Finału ~25 min
1 Bartyś Marcin

20005345

20005345 Pokorska Ada

20004546

20004546 KADRYL BCPK Białystok

2 Chudziński Cezary

20001928

20001928 Grabowska Paulina

20003452

20003452 UKS TWIST Białystok

3 Korycki Daniel

20003815

20003815 Goleń Gabriela

20006116

20006116 CONTRA SPORT Piaseczno

4 Ochrymiuk Mateusz

20001802

20001802 Dutkiewicz Daria

20001801

20001801 OLIMP-SPORT Kiełczów

5 Pawłowski Mateusz

20000891

20000891 Woś Maja Alicja

20000900

20000900 ISKRA Piła - POLAND

6 Perdeusz Marcin

20001493

20001493 Jankowska Paulina

20001482

20001482 LATINO CAFE Gdynia

7 Skerka Tomasz

20000797

20000797 Prytuła Ksenia

20001423

20001423 LATINO CAFE Gdynia

8 Sokołowski Jan

20009583

20009583 Kastrau Nadia

20002613

20002613 JANTAR Międzyzdroje

9 Szkutnik Bartłomiej

20001827

20001827 Brychcy Agata

20001826

20001826 DANCE PROJECT Warszawa

Magalski Karol

20000001

20000001 Fidut Julia

20000095

20000095 JANTAR Elbląg

Salwin Michał

20008124

20008124 Dziashkevich Marta

20006305

20006305 DANCE PROJECT Warszawa

Dorośli Grand Prix Ekstraklasa LA [11] 1/2 Finału ~25 min
1 Aftanasiuk Jakub

20002069

20002069 Remesz Maja

20002977

20002977 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk

2 Chudziński Cezary

20001928

20001928 Grabowska Paulina

20003452

20003452 UKS TWIST Białystok

3 Michalak Krystian

20005575

20005575 Głowala Karolina

20009078

20009078 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

4 Murawski Antoni

20003728

20003728 Myślińska Marta

20001564

20001564 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

5 Navatski Miraslau

20005568

20005568 Kowal Stefania

20007370

20007370 CONTRA SPORT Piaseczno

6 Niegowski Michał

20001025

20001025 Sawicka Klaudia

20005570

20005570 KTT DUET Warszawa

7 Pawłowski Mateusz

20000891

20000891 Woś Maja Alicja

20000900

20000900 ISKRA Piła - POLAND

8 Sawiński Fryderyk

20001562

20001562 Zakrzewska Paula

20001651

20001651 ST PYRAS Toruń

9 Semrau Adam

20001591

20001591 Drzewowska Liwia

20001588

20001588 TEMPO Bydgoszcz

10 Ślefarski Kacper

20001543

20001543 Hrytsyna Iveta

20009595

20009595 TEMPO Bydgoszcz

11 Walisiak Przemysław

20001711

20001711 Marcinkiewicz Klaudia Marianna

20009192

20009192 KTT DUET Warszawa

Grubin Kacper Robert

20000297

20000297 Marczyk Katarzyna

20000307

20000307 UKS FEELING Warszawa

Paul Filip

20007511

20007511 Łabuz Justyna Teresa

20004445

20004445 KTT DUET Warszawa

8-9 F Komb. 6T [0] ~0 min
10-11 E Komb. 6T [3] Finał ~15 min
1 Andrusiuk Jan

20007939

20007939 Makuch Aniela

20006130

20006130 TOP DANCE Pruszków

2 Rutkowski Jan

20005598

20005598 Dziewulska Gabriela

20005601

20005601 TOP DANCE Pruszków

3 Zaremba Piotr

20009173

20009173 Dąbrowska Nikola

20006137

20006137 TOP DANCE Pruszków - POLAND

Sławiński Franciszek

20009578

20009578 Łukasiewicz Julia

20006140

20006140 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

10-11 G 5T [12] ~20 min
1 Biernacki Mateusz

Choim Marta

UKS FEELING Warszawa

2 Borowski Aleksander

Kadylak Róża

FALCON Płock

3 Cieniewicz Hubert

20008993

20008993 Kurzątkowska Lena

20009443

20009443 AKAT Łomża

4 Dembek Marcel

20008975

20008975 Chodorowska Olga

20008980

20008980 AKAT Łomża - POLAND

5 Gwardiak Marcel

20008987

20008987 Kotlewska Maria

20008990

20008990 AKAT Łomża

6 Karaś Radek

Radziewicz Lena

UKS FEELING Warszawa

7 Korytkowski Henryk

20008988

20008988 Zielińska Amelia

20008989

20008989 AKAT Łomża

8 Szuchnik Julian

Nitkowska Milena

CREATIVE DANCE Warszawa

9 Tarkowski Antoni

Janicka Wiktoria

UKTS PASJONAT Sochaczew

10 Zabłocki Dominik

20008982

20008982 Wiktorzak Amelia

20008985

20008985 AKAT Łomża

11 Zaborowski Jan

Cieciura Maria

TOP DANCE Pruszków

12 Zalewski Artur

20009011

20009011 Borawska Blanka

20008977

20008977 AKAT Łomża - POLAND

10-11 F Komb. 6T [6] ~20 min
1 Andrusiuk Jan

20007939

20007939 Makuch Aniela

20006130

20006130 TOP DANCE Pruszków

2 Brzeziak Piotr

20008974

20008974 Nierwińska Liliana

20008979

20008979 AKAT Łomża - POLAND

3 Koszewski Kacper

20006716

20006716 Skura Julia

20006117

20006117 TOP DANCE Pruszków - POLAND

4 Piechowicz Jerzy

20009602

20009602 Jaroszewska Zofia

20009601

20009601 UKS FEELING Warszawa

5 Poronik Pavel

20009347

20009347 Petrenko Kira

20009348

20009348 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

6 Zaremba Piotr

20009173

20009173 Dąbrowska Nikola

20006137

20006137 TOP DANCE Pruszków - POLAND

Chwieduk Antoni

20008867

20008867 Ambrożej Michalina

20008858

20008858 KADRYL BCPK Białystok

Wodecki Tomasz

20006118

20006118 Misztal Natalia

20006121

20006121 TOP DANCE Pruszków

12-13 E Komb. 8T [8] 1/2 Finału ~37 min
1 Chwieduk Stanisław

20007352

20007352 Dunda Elena

20007351

20007351 KADRYL BCPK Białystok

2 Jurkiewicz Michał

20007546

20007546 Marsella Annabel

20005041

20005041 PROMENADA Augustów

3 Kujawiński Jarosław

20006182

20006182 Borycka Julia

20009180

20009180 FALCON Płock

4 Niedbała Dominik

20006444

20006444 Liżewska Maja

20006443

20006443 AKAT Łomża

5 Pikul Szymon

20006186

20006186 Marsella Amber

20006187

20006187 PROMENADA Augustów - POLAND

6 Płuziński Szymon

20009568

20009568 Szmidt Milena

20005175

20005175 TOP DANCE Pruszków

7 Szuchnik Adam

20005734

20005734 Wiśniewska Blanka

20008948

20008948 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

8 Walkowski Cezary

20005793

20005793 Stępień Marta

20005794

20005794 UKTS PASJONAT Sochaczew

Solistki pow.11 G Komb. 5T [5] ~20 min
1 Radoch Klaudia

20009012

20009012 AKAT Łomża - POLAND

2 Korytkowska Helena

20008996

20008996 AKAT Łomża - POLAND

3 Gendek Zuzanna

UKTS PASJONAT Sochaczew

4 Szczytkowska Nadia

AKAT Łomża

5 Żebrowska Lena

AKAT Łomża

Solistki 12-13 F Komb. 6T [5] ~20 min
1 Karbowiak Dorota

20004632

20004632 UKTS PASJONAT Sochaczew - POLAND

2 Taraszkowska Dorota

20008884

20008884 AKAT Łomża - POLAND

3 Głębocka Maria

20008883

20008883 AKAT Łomża - POLAND

4 Chojnowska Iga

20008999

20008999 AKAT Łomża - POLAND

5 Baczyńska Aleksandra

20009010

20009010 AKAT Łomża - POLAND

Sawicka Magdalena

20008889

20008889 AKAT Łomża - POLAND

12-13 F Komb. 6T [9] ~20 min
1 Brzeziak Hubert

20008922

20008922 Dołęga Maja

20008923

20008923 AKAT Łomża - POLAND

2 Franaszczyk Kamil

20009608

20009608 Matuszewska Matylda

20009609

20009609 UKS FEELING Warszawa

3 Gradkowski Adam

20008971

20008971 Domitrz Lena

20008972

20008972 AKAT Łomża

4 Lemański Mikołaj

20009009

20009009 Mogielnicka Weronika

20008973

20008973 AKAT Łomża

5 Mądrzak Adam

20009628

20009628 Załęgowska Wiktoria Barbara

20009629

20009629 FAN Ostrołęka

6 Ornat Ignacy

20009028

20009028 Wojtczuk Natalia

20009027

20009027 CREATIVE DANCE Warszawa

7 Pielaszek Kacper

20008887

20008887 Korytkowska Liliana

20008886

20008886 AKAT Łomża - POLAND

8 Szymański Michał

20004637

20004637 Stępień Zuzanna

20004634

20004634 TOP DANCE Pruszków - POLAND

9 Żak Franciszek

20009158

20009158 Wakoń Nikola

20009162

20009162 TOP DANCE Pruszków

Karbowiak Dorota

20004632

20004632 UKTS PASJONAT Sochaczew - POLAND

Taraszkowska Dorota

20008884

20008884 AKAT Łomża - POLAND

Sawicka Magdalena

20008889

20008889 AKAT Łomża - POLAND

Głębocka Maria

20008883

20008883 AKAT Łomża - POLAND

Chojnowska Iga

20008999

20008999 AKAT Łomża - POLAND

Baczyńska Aleksandra

20009010

20009010 AKAT Łomża - POLAND

Pawłowski Nikolas

20007537

20007537 Zarzycka Paulina

20007543

20007543 FALCON Płock

Rozpoczęcie o: 15:00
12-13 D ST [5] Finał ~13 min
1 Chwieduk Stanisław

20007352

20007352 Dunda Elena

20007351

20007351 KADRYL BCPK Białystok

2 Majewski Szymon

20006909

20006909 Moskalska Maja

20006906

20006906 CREATIVE DANCE Warszawa

3 Malinowski Szymon

20006742

20006742 Kamińska Pola

20005724

20005724 CREATIVE DANCE Warszawa

4 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 UKS TWIST Białystok

5 Stadryniak Piotr

20005580

20005580 Grochowska Hanna

20006728

20006728 UKS FEELING Warszawa

12-13 D LA [5] Finał ~13 min
1 Chwieduk Stanisław

20007352

20007352 Dunda Elena

20007351

20007351 KADRYL BCPK Białystok

2 Majewski Szymon

20006909

20006909 Moskalska Maja

20006906

20006906 CREATIVE DANCE Warszawa

3 Malinowski Szymon

20006742

20006742 Kamińska Pola

20005724

20005724 CREATIVE DANCE Warszawa

4 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 UKS TWIST Białystok

5 Stadryniak Piotr

20005580

20005580 Grochowska Hanna

20006728

20006728 UKS FEELING Warszawa

14-15 D ST [2] Finał ~11 min
1 German Michał Aaron

20006852

20006852 Snarska Malena

20007337

20007337 KADRYL BCPK Białystok

2 Indries Alex

20007353

20007353 Kosakowska Paulina

20006799

20006799 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

Buczyński Michał

20006427

20006427 Toczydłowska Patrycja

20008803

20008803 KADRYL BCPK Białystok

Łopatowski Maciej

20006183

20006183 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock

14-15 D LA [2] Finał ~11 min
1 German Michał Aaron

20006852

20006852 Snarska Malena

20007337

20007337 KADRYL BCPK Białystok

2 Indries Alex

20007353

20007353 Kosakowska Paulina

20006799

20006799 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

Buczyński Michał

20006427

20006427 Toczydłowska Patrycja

20008803

20008803 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 E Komb. 8T [5] Finał ~21 min
1 Chmielewski Adrian

20006418

20006418 Klekowicka Magdalena

20009477

20009477 FALCON Płock - POLAND

2 Liniewski Szymon

20005851

20005851 Rydzewska Małgorzata

20009106

20009106 GCK Grajewo

3 Niemczewski Maciej

20005978

20005978 Budzińska Maja

20009349

20009349 ESCUDO Konin

4 Półtorak Arkadiusz

20006623

20006623 Bruszewska Monika

20006630

20006630 UKS TWIST Białystok - POLAND

5 Safin Sebastian

20009562

20009562 Jankowska Klaudia

20009563

20009563 IMPET TEAM Warszawa

pow.15 D ST [4] Finał ~11 min
1 Czemiel Mikołaj

20006701

20006701 Mazur Ewa Olga

20006700

20006700 TKS TĘCZA Białystok

2 Kobyliński Michał

20006479

20006479 Mróz Klaudia

20006482

20006482 ATRIA Ostrołęka - POLAND

3 Sidorowicz Jakub

20005495

20005495 Stefanowicz Magdalena

20005030

20005030 UKS TWIST Białystok

4 Szumarski Piotr

20005268

20005268 Malinowska Hanna

20009625

20009625 IMPET TEAM Warszawa

Półtorak Arkadiusz

20006623

20006623 Bruszewska Monika

20006630

20006630 UKS TWIST Białystok - POLAND

pow.15 D LA [3] Finał ~11 min
1 Czemiel Mikołaj

20006701

20006701 Mazur Ewa Olga

20006700

20006700 TKS TĘCZA Białystok

2 Sidorowicz Jakub

20005495

20005495 Stefanowicz Magdalena

20005030

20005030 UKS TWIST Białystok

3 Szumarski Piotr

20005268

20005268 Malinowska Hanna

20009625

20009625 IMPET TEAM Warszawa

Kodzis Michał

20004757

20004757 Dołęga Nikola

20005005

20005005 AKAT Łomża - POLAND

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST [10] 1/2 Finału ~25 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

2 Dutka Jakub

20000732

20000732 Stadnik Natalia

20000754

20000754 PASJA Koszalin

3 Kaźmierczak Damian

20004495

20004495 Modrzejewska Maria

20008959

20008959 TOP DANCE Pruszków

4 Kowalewski Julian

20006416

20006416 Czopek Alicja

20005577

20005577 UKS FEELING Warszawa