Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FALCON 2023

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FALCON 2023

Płock 28.05.2023

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
123
88
BLOK I [10:00]
Próba parkietu: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~2 h, 46 min
Planowane zakończenie: 13:00 Szacowane zakończenie: ~12:46
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
40
40
8-9 H 4T (solo+pary) [17] ~20 min
1 Czerw Gabriela

Solo12

FALCON Płock

2 Diachenko Veronika

UKTS PASJONAT Sochaczew

3 Garwacki Leon

FALCON Płock

4 Jakubowski Miłosz

Kucharska Nela

FALCON Płock

5 Kamiński Franciszek

FALCON Płock

6 Kijek Maria

FALCON Płock

7 Konopski Alan

Wójtewicz Maja

FALCON Płock

8 Korytkowska Kornelia

FALCON Płock

9 Lejza Aleksandra

FALCON Płock

10 Malinowski Cezary

Kowalska Nadia

ESCUDO Konin

11 Rokicki Bartłomiej

Lisiewicz Katarzyna

PASO A PASO Skierniewice

12 Sankler Mia

FALCON Płock

13 Skulimowski Gracjan

Krawczyk Martyna

FALCON Płock

14 Stępień Matylda

UKTS PASJONAT Sochaczew

15 Strzelczyk Zuzanna

Lisiewicz Krystyna

PASO A PASO Skierniewice

16 Śladowska Izabela

FALCON Płock

17 Warabida Maria

FALCON Płock

Bukmakowska Maria

FALCON Płock

Gaivoronska Monika

FALCON Płock

Księżak Maja

FALCON Płock

Lisiewicz Krysia

PASO A PASO Skierniewice

8-9 G 5T (solo+pary) [2] ~18 min
1 Lewendowski Karol

UKTS PASJONAT Sochaczew

2 Matiaż Marek

20009160

20009160 Więch Malina

20009887

20009887 TOP DANCE Pruszków

8-11 F Komb. 6T [4] ~18 min
1 Borowski Aleksander

20009936

20009936 Kadylak Róża

20009937

20009937 FALCON Płock

2 Korytkowski Henryk

20008988

20008988 Zielińska Amelia

20008989

20008989 AKAT Łomża

3 Zabłocki Dominik

20008982

20008982 Wiktorzak Amelia

20008985

20008985 AKAT Łomża

4 Zaremba Piotr

20009173

20009173 Dąbrowska Nikola

20006137

20006137 TOP DANCE Pruszków

Nadobny Franciszek

20009276

20009276 Nowowiejska Lena

20009277

20009277 ST NATURAL Więcbork

Niziołek Wiktor

20009154

20009154 Morycińska Helena

20006127

20006127 TOP DANCE Pruszków

10-11 E Komb. 6T [1] Finał ~15 min
1 Andrusiuk Jan

20007939

20007939 Makuch Aniela

20006130

20006130 TOP DANCE Pruszków

Stolarczyk Maciej

20006752

20006752 Chuchla Monika

20006750

20006750 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

10-13 H 4T (solo+pary) [2] ~18 min
1 Majewski Wojciech

Beksa Klara

FALCON Płock

2 Zgorzelski Stanisław

Krajewska Julia

FALCON Płock

Czubakowska Anna

FALCON Płock

10-11 G 5T (solo+pary) [3] ~18 min
1 Dudziński Adrian

20009977

20009977 Błaszczyk Julia

20009976

20009976 UKTS PASJONAT Sochaczew

2 Milczarek Wojciech

Brzozowska Natalia

FALCON Płock

3 Tuszyński Damian

20009888

20009888 Malesa Julia

20009147

20009147 TOP DANCE Pruszków

Stępień Kazimierz

20009989

20009989 Żurek Maja

20009987

20009987 UKTS PASJONAT Sochaczew

Szemfeld Oskar

Górny Gabriela

ESCUDO Konin

12-13 G 5T (solo+pary) [4] ~18 min
1 Karbowiak Dorota

20004632

20004632 UKTS PASJONAT Sochaczew - POLAND

2 Klekowicki Mateusz

Starościńska Maja

FALCON Płock

3 Tarkowski Antoni

20009974

20009974 Janicka Wiktoria

20009964

20009964 UKTS PASJONAT Sochaczew

4 Żyta Dawid

20009036

20009036 Karczmarczyk Alicja

20009032

20009032 WONDER DANCE Żyrardów

14-15 E Komb. 8T [7] Finał ~21 min
1 Bosiak Jan

20009179

20009179 Sowa Anna

20006656

20006656 FALCON Płock

2 Jałoszyński Hubert

20009188

20009188 Miklas Jagoda

20009187

20009187 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

3 Kieliszczyk Jakub

20006070

20006070 Zawadka Antonina

20005721

20005721 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

4 Pietrzykowski Tobiasz

20006467

20006467 Łukomska Alicja

20006519

20006519 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

5 Walkowski Cezary

20005793

20005793 Stępień Marta

20005794

20005794 UKTS PASJONAT Sochaczew

6 Wysocki Mateusz

20007538

20007538 Siebierska Małgorzata

20007586

20007586 FALCON Płock

7 Żak Franciszek

20009158

20009158 Wakoń Nikola

20009162

20009162 TOP DANCE Pruszków

Klim Jan

20005943

20005943 Zadykowicz Natalia

20006717

20006717 UKS TWIST Białystok

12-13 E Komb. 8T [3] Finał ~19 min
1 Ciesielski Borys

20006737

20006737 Borowska Nadia

20006753

20006753 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

2 Mizikowski Łukasz

20006749

20006749 Babanska Anna

20009940

20009940 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

3 Pawłowski Nikolas

20007537

20007537 Zarzycka Paulina

20007543

20007543 FALCON Płock

12-13 F Komb. 6T (Solo+pary) [6] ~20 min
1 Błachowicz Amelia

20005304

20005304 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

2 Głowacki Dawid

20007601

20007601 Gaweł Zofia

20009145

20009145 TOP DANCE Pruszków

3 Kasowski Jan

20005309

20005309 Skrzypnik Hanna

20006230

20006230 TIGER-TEAM Łódź

4 Kolankiewicz Jakub

20007563

20007563 Palusińska Antonina

20009185

20009185 FALCON Płock - POLAND

5 Koszewski Kacper

20006716

20006716 Skura Julia

20006117

20006117 TOP DANCE Pruszków

6 Kowalczyk Stanisław

20009183

20009183 Kobylińska Iga

20009182

20009182 FALCON Płock - POLAND

Łabiszewski Adam

20009413

20009413 Wróblewska Kalina

20009412

20009412 FALCON Płock

14-15 D ST [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Chuchla Marek

20008229

20008229 Czarniak Nicole

20005912

20005912 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Gondek Wiktor

20006556

20006556 Lubczyńska Zofia

20006557

20006557 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

3 Kharchenko Nikita

20005531

20005531 Morawska Antonina

20006816

20006816 THE BEST Gdańsk

4 Skopek Maciej

20006877

20006877 Szaszko Wiktoria

20009085

20009085 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Solovei Hennadii

20009782

20009782 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

6 Stadryniak Piotr

20005580

20005580 Grochowska Hanna

20006728

20006728 UKS FEELING Warszawa

7 Sytnyk Matviy

20005335

20005335 Radomska Alicja

20009946

20009946 BLACK DANCE Gdańsk

8 Świadek Nataniel Tristan

20004960

20004960 Andrearczyk Wiktoria

20005766

20005766 TEMPO Bydgoszcz

14-15 D LA [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Chuchla Marek

20008229

20008229 Czarniak Nicole

20005912

20005912 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Gondek Wiktor

20006556

20006556 Lubczyńska Zofia

20006557

20006557 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

3 Kharchenko Nikita

20005531

20005531 Morawska Antonina

20006816

20006816 THE BEST Gdańsk

4 Lubiak Kamil

20006303

20006303 Skwara Oliwia

20006302

20006302 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Skopek Maciej

20006877

20006877 Szaszko Wiktoria

20009085

20009085 CREATIVE DANCE Warszawa

6 Stadryniak Piotr

20005580

20005580 Grochowska Hanna

20006728

20006728 UKS FEELING Warszawa

7 Sytnyk Matviy

20005335

20005335 Radomska Alicja

20009946

20009946 BLACK DANCE Gdańsk

8 Świadek Nataniel Tristan

20004960

20004960 Andrearczyk Wiktoria

20005766

20005766 TEMPO Bydgoszcz

14-15 B ST [3] Finał ~13 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk

2 Lubiak Kamil

20006303

20006303 Skwara Oliwia

20006302

20006302 CREATIVE DANCE Warszawa

3 Łopatowski Maciej

20006183

20006183 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock

14-15 B LA [4] Finał ~13 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk

2 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

3 Łopatowski Maciej

20006183

20006183 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock

4 Solovei Hennadii

20009782

20009782 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

pow.15 D ST [6] Finał ~13 min
1 Chmielewski Adrian

20006418

20006418 Tomaszewska Aleksandra

20006732

20006732 FALCON Płock

2 Dudka Jakub

20006432

20006432 Adamska Maria

20009017

20009017 DANCE CENTER Poznań

3 Półtorak Arkadiusz

20006623

20006623 Bruszewska Monika

20006630

20006630 UKS TWIST Białystok - POLAND

4 Wasiewicz Aleksander Krzysztof

20004078

20004078 Dybowska Nadia

20004065

20004065 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

5 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Wierzbowska Julia

20006139

20006139 AKAT Łomża

6 Zakrzewski Paweł

20006152

20006152 Chojnowska Iga

20008999

20008999 AKAT Łomża

pow.15 D LA [7] Finał ~13 min
1 Błaszcz Jan

20005059

20005059 Białostocka Judyta

20006528

20006528 ASTRA Oświęcim

2 Chmielewski Adrian

20006418

20006418 Tomaszewska Aleksandra

20006732

20006732 FALCON Płock

3 Dudka Jakub

20006432

20006432 Adamska Maria

20009017

20009017 DANCE CENTER Poznań

4 Madajewski Jakub Paweł

20004095

20004095 Smoleńska Julia

20003931

20003931 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

5 Wasiewicz Aleksander Krzysztof

20004078

20004078 Dybowska Nadia

20004065

20004065 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

6 Wojtunik Maciej

20006758

20006758 Cieszyńska Lena

20006831

20006831 TIGER-TEAM Łódź

7 Zakrzewski Paweł

20006152

20006152 Chojnowska Iga

20008999

20008999 AKAT Łomża

12-13 D ST [5] Finał ~13 min
1 Kacprzak Wojciech

20006988

20006988 Kacprzak Weronika

20006989

20006989 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

2 Kujawiński Jarosław

20006182

20006182 Borycka Julia

20009180

20009180 FALCON Płock

3 Lasoń Olaf

20005307

20005307 Woźniak Lena

20005305

20005305 TIGER-TEAM Łódź

4 Onyszkiewicz Bartosz

20009091

20009091 Ler Agnieszka

20009090

20009090 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

5 Soroko Tymoteusz

20004137

20004137 Jeleń Maja

20008969

20008969 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

12-13 D LA [5] Finał ~13 min
1 Kacprzak Wojciech

20006988

20006988 Kacprzak Weronika

20006989

20006989 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

2 Kujawiński Jarosław

20006182

20006182 Borycka Julia

20009180

20009180 FALCON Płock

3 Lasoń Olaf

20005307

20005307 Woźniak Lena

20005305

20005305 TIGER-TEAM Łódź

4 Onyszkiewicz Bartosz

20009091

20009091 Ler Agnieszka

20009090

20009090 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

5 Soroko Tymoteusz

20004137

20004137 Jeleń Maja

20008969

20008969 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

14-15 C ST [2] Finał ~13 min
1 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

2 Łopatowski Maciej

20006183

20006183 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock

14-15 C LA [0] ~0 min
Solovei Hennadii

20009782

20009782 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

pow.15 E Komb. 8T [4] Finał ~19 min
1 Chmielewski Adrian

20006418

20006418 Tomaszewska Aleksandra

20006732

20006732 FALCON Płock

2 Niemczewski Maciej

20005978

20005978 Budzińska Maja

20009349

20009349 ESCUDO Konin

3 Półtorak Arkadiusz

20006623

20006623 Bruszewska Monika

20006630

20006630 UKS TWIST Białystok - POLAND

4 Zakrzewski Paweł

20006152

20006152 Chojnowska Iga

20008999

20008999 AKAT Łomża

Kolmaga Łukasz

20009852

20009852 Wójtowicz Angelika

20009858

20009858 IMPET TEAM Warszawa

Strzyga Szymon

20009851

20009851 Święs Patrycja

20009850

20009850 IMPET TEAM Warszawa

Zakrzewski Mikołaj

20006112

20006112 Bartlewska Klaudia

20008966

20008966 FALCON Płock - POLAND

pow.15 C ST [4] Finał ~13 min
1 Franczak Piotr

20005413

20005413 Ordon Maja

20006198

20006198 TEMPO Bydgoszcz

2 Mróz Kacper

20006197

20006197 Balashova Valeria

20006997

20006997 TEMPO Bydgoszcz

3 Wasiewicz Aleksander Krzysztof

20004078

20004078 Dybowska Nadia

20004065

20004065 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

4 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Wierzbowska Julia

20006139

20006139 AKAT Łomża

Grabowski Kornel

20003431

20003431 Kiryluk Julia

20005854

20005854 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 C LA [9] 1/2 Finału ~25 min
1 Błaszcz Jan

20005059

20005059 Białostocka Judyta

20006528

20006528 ASTRA Oświęcim

2 Chudziński Jakub

20003646

20003646 Czarkowska Julia

20003408

20003408 UKS TWIST Białystok

3 Franczak Piotr

20005413

20005413 Ordon Maja

20006198

20006198 TEMPO Bydgoszcz

4 Maślankowski Kacper

20004786

20004786 Sitkiewicz Wiktoria

20004785

20004785 UKS PASJA Szczawin Kościelny

5 Rosłoń Wojciech Wiktor

20004384

20004384 Buzała Jolanta

20006824

20006824 FALA Sopot

6 Vozniak Jaroslav

20007617

20007617 Brzóska Oliwia

20004331

20004331 TIGER-TEAM Łódź

7 Wasiewicz Aleksander Krzysztof

20004078

20004078 Dybowska Nadia

20004065

20004065 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

8 Wojtunik Maciej

20006758

20006758 Cieszyńska Lena

20006831

20006831 TIGER-TEAM Łódź

9 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Wierzbowska Julia

20006139

20006139 AKAT Łomża

Grabowski Kornel

20003431

20003431 Kiryluk Julia

20005854

20005854 KADRYL BCPK Białystok

Zaprzałka Jakub

20004535

20004535 Smaka Maja

20005026

20005026 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 B ST [2] Finał ~13 min
1 Gronostajski Jakub

20004061

20004061 Sochacka Matylda

20004426

20004426 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Sławiński Kacper

20004204

20004204 Aleks Zuzanna

20005867

20005867 FALCON Płock

Wrona Jakub

20005331

20005331 Szulca Julia

20006871

20006871 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Zaprzałka Jakub

20004535

20004535 Smaka Maja

20005026

20005026 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 B LA [7] Finał ~15 min
1 Balon Krzysztof

20003192

20003192 Kusina Natalia

20005388

20005388 KTT AIDA Szczecinek

2 Gronostajski Jakub

20004061

20004061 Sochacka Matylda

20004426

20004426 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

3 Madeja Antoni

20005038

20005038 Chrapla Oliwia

20005065

20005065 ASTRA Oświęcim

4 Sławiński Kacper

20004204

20004204 Aleks Zuzanna

20005867

20005867 FALCON Płock

5 Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

6 Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

7 Vozniak Jaroslav

20007617

20007617 Brzóska Oliwia

20004331

20004331 TIGER-TEAM Łódź

Stepuch Maciek

20005714

20005714 Łapa Gabriela

20005720

20005720 IMPET TEAM Warszawa

Wrona Jakub

20005331

20005331 Szulca Julia

20006871

20006871 AT SMOOTH Pruszcz Gdański