Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Elbląg 19-21.11.2021

WDSF World Championships Adult 10 Dance (20.11.2021)

Sędziowie główni

  • Virgil Grigore - ROMANIA

  • Sędziowie

    A. Branko Bohak WDSF-A - SLOVENIA
    B. Ilya Danilov WDSF-A - RUSSIAN FEDERATION
    C. Marija Lazarevic WDSF-A - SERBIA
    D. Ismet Muftuoglu WDSF-A - TURKEY
    E. Rovald Nagayev WDSF-A - KAZAKHSTAN
    F. Cristian Gheorghe Parnescu WDSF-A - ROMANIA
    G. Lyudmila Samchynska WDSF-A - UKRAINE
    H. Simon Szucs WDSF-A - HUNGARY
    I. Alexander Tinkelman WDSF-A - ISRAEL
    J. Laura Ullio WDSF-A - ITALY
    K. Luis Vano WDSF-A - SPAIN
    L. Antoni Grycmacher FTS-I WDSF-A - Szczecin [ZZTS]

    Skrutinerzy

  • Piotr Czyżyk FTS-I, AJS3.0 WDSF-Scrutiny-A - Elbląg [WMZST]
  • Jarosław Grunt FTS-I, AJS3.0 WDSF-Scrutiny-A - Kwidzyn [PZTS]

  • Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships (19-21.11.2021)

    Sędziowie główni

  • Nenad Jeftic - SERBIA
  • Antoni Czyżyk FTS-SG - Elbląg [WMZST]
  • Robert Wota FTS-SG WDSF-Chairperson - Kraków [MZTAN]

  • Sędziowie

    A. Branko Bohak WDSF-A - SLOVENIA
    B. Ilya Danilov WDSF-A - RUSSIAN FEDERATION
    C. Marija Lazarevic WDSF-A - SERBIA
    D. Ismet Muftuoglu WDSF-A - TURKEY
    E. Rovald Nagayev WDSF-A - KAZAKHSTAN
    H. Simon Szucs WDSF-A - HUNGARY
    K. Luis Vano WDSF-A - SPAIN
    M. Pietro Braga WDSF-A - ITALY
    N. Eve End WDSF-A - ESTONIA
    O. Angela Georgiou WDSF-A - CYPRUS
    P. Virgil Grigore WDSF-A - ROMANIA
    Q. Petr Horacek WDSF-A - SLOVAKIA
    R. Sergiy Kravchuk WDSF-A - UKRAINE
    S. Cecilia Lazar WDSF-A - SWEDEN
    T. Wojciech Potaszkin WDSF-B - IRELAND, REPUBLIC OF
    U. Nina Salgale WDSF-A - LATVIA
    V. Daniele Sargenti WDSF-B - ITALY
    W. Piotr Czyżyk FTS-I WDSF-A - Elbląg [WMZST]
    X. Tomasz Konury FTS-I WDSF-A - Szczecin [ZZTS]
    Y. Marek Kucharczyk FTS-I - Elbląg [WMZST]
    Z. Alicja Majewska FTS-I WDSF-A - Wrocław [DZST]

    Skrutinerzy

  • Piotr Czyżyk FTS-I, AJS3.0 WDSF-Scrutiny-A - Elbląg [WMZST]
  • Jarosław Grunt FTS-I, AJS3.0 WDSF-Scrutiny-A - Kwidzyn [PZTS]
  • Krzysztof Ślizewski FTS-I, AJS3.0 WDSF-Scrutiny-A - Gdynia [PZTS]

  • Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego (19.11.2021)

    Sędziowie główni

  • Tomasz Konury FTS-SG - Szczecin [ZZTS]

  • Sędziowie

    G. Lyudmila Samchynska WDSF-A - UKRAINE
    O. Angela Georgiou WDSF-A - CYPRUS
    T. Wojciech Potaszkin WDSF-B - IRELAND, REPUBLIC OF
    U. Nina Salgale WDSF-A - LATVIA
    V. Daniele Sargenti WDSF-B - ITALY
    AA. Mateusz Czyżyk FTS-II - Elbląg [WMZST]
    AB. Paweł Filip Muchewicz FTS-II - Rumia [PZTS]
    AC. Magdalena Ziętowska FTS-I - Sopot [PZTS]
    Y. Marek Kucharczyk FTS-I - Elbląg [WMZST]

    Skrutinerzy

  • Piotr Czyżyk FTS-I, AJS3.0 WDSF-Scrutiny-A - Elbląg [WMZST]
  • Jarosław Grunt FTS-I, AJS3.0 WDSF-Scrutiny-A - Kwidzyn [PZTS]