Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Elbląg 19-21.11.2021

Liczba startów: 674 Liczba zgłoszeń: 350
Daty
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
2021-11-19
172
94
~188
2021-11-20
204
144
~288
2021-11-21
264
205
~410
2021-11-18
34
34
~68
WDSF World Championship Adults 10 Dance - WDSF World Championships Adult 10 Dance
Rejestracja: 11:00 Próba parkietu: 12:00 Rozpoczęcie: 13:00
Szacowany czas trwania bloku: ~5 h, 2 min
Planowane zakończenie: 21:56 Szacowane zakończenie: 18:02
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
34
34
~68
WDSF World Championships Adult Komb. 10T [34] 1/8 Finału ~282 min
1 Alberetti Lorenzo 10069508 Dionigi Martina 10069510 Italy
2 Albigese Michele 10061715 Isaincu Anelise Christiana 10075663 Romania
3 Barbizi Nicolo 10070752 Jakobsdottir Sara Ros 10038432 Iceland
4 Bruck Jakub 10085646 Makarenko Marina 10085758 Czech Republic
5 Burneikis Karolis 10084319 Epeykina Diana 10082346 Lithuania
6 Cloudt Stefan 10061327 Cloudt Eline 10061328 Netherlands
7 Corrodi Davide 10086552 Kucharczyk Maja 10106025 Switzerland
8 Davydik Andrey 10063367 Sychugova Anita 10075137 Estonia
9 Dobrecovs Romans 10086975 Levchenko Violetta 10084608 Latvia
10 Fazullin Armand 10060431 Iwańska Klaudia 10063540 SKT PASJA Kraków - Poland
11 Fedin Dmitrii 10100622 Melikian Sofia 10086873 Armenia
12 Fjellstad Sverre Oerjasaeter 10061788 Oestensvik Ronja 10068892 Norway
13 Grabenwoeger Tim 10100502 Cremar Natalie 10099152 Austria
14 Gueudry Jean Francois 10060515 Yarullina Ilmira 10072981 France
15 Jenner David 10061605 Tuigunov Elisabeth 10061606 Germany
16 Kireyeu Anton 10074871 Viadzenikava Elina 10074946 Belarus
17 Liu Kai Sum Sam 10063947 Liu Wan Hin 10063948 Hong Kong
18 Matovic Aleksa 10061837 Klenkovski Jovana 10071480 Serbia
19 Nikolaev Egor 10090536 Raskatova Aleksandra 10083711 Azerbaijan
20 Novikov Kirill 10068570 Kuznetsova Yaroslava 10068574 Kazakhstan
21 Onishi Hiroaki 10066391 Onishi Sakina 10066392 Japan
22 Pekunov Akim 10100326 Kastelic Masa 10071056 Slovenia
23 Relha Joao 10084057 Chekanova Milana 10077522 Portugal
24 Roccatti Andrea 10071423 Odikadze Marika 10095029 Israel
25 Ronyai Zoltan 10072221 Busa Dora 10106769 Hungary
26 Rubashevsky Daniel 10115071 Rubashevsky Anastasiya 10115072 United States
27 Saastamoinen Henrik 10101309 Johansson Iida 10084984 Finland
28 Sraga Vedran 10069462 Hude Paula 10062377 Croatia
29 Stanev Stiliyan 10076006 Mihaleva Rosi 10076003 Canada
30 Stec Matej 10055069 Popova Elena 10056615 Slovakia
31 Sveridonov Evgeny 10072378 Barkova Angelina 10062749 FDSARR
32 Sztuce Vel Stuzmania Edgar 10063543 Dominguez Garcia Gemma 10073796 Spain
33 Williamson Earle 10028833 Myshko Veronika 10016722 Ukraine
34 Williamson Errol 10070393 Williamson Ami 10043840 Denmark
Georgiev Velizar 10076064 Kimova Polina 10028789 Bulgaria
Ulanov Daniil 10016779 Isakovych Kateryna 10026752 Cyprus
10-11 E Komb. 6T [7/14] Finał ~19 min
1 Birycki Michał 20006639 Olechno Natalia 20006641 UKS TWIST Białystok
2 Krefta Filip 20005640 Krefta Oliwia 20005639 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
3 Lacinovs Arsenijs Podojnika Elizabeta ESTETIKA Riga - Latvia
4 Mroske Ignacy Maksym 20006820 Szymańska Kornelia 20006821 TKS CREATIVE DANCE Rumia
5 Słomiński Damian 20006447 Kozikowska Róża 20006448 FALA Sopot
6 Swędrak Joachim 20006819 Kaim Nikola 20004646 FALA Sopot
7 Szefer Oliwier 20005351 Ceszlak Nina 20005336 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
Ludwicki Eryk 20006744 Kiszkunas Iga 20006743 JANTAR Wolin
12-13 E Komb. 8T [7/14] Finał ~23 min
1 Boniecki Igor 20006347 Marcinkowska Natalia 20006346 THE BEST Gdańsk
2 Kusiuk Kamil 20006811 Skwierz Olga 20004510 JANTAR Elbląg
3 Mucha Mikołaj 20006430 Zmuda Wiktoria 20006429 TKS CREATIVE DANCE Rumia
4 Nowak Bartosz 20006667 Müller Paulina 20006668 STAKATO Tczew
5 Pawlędzio Boromir 20007506 Spychała Lena 20007505 TKS CREATIVE DANCE Rumia
6 Połom Igor 20004060 Koszewska Laura Marianna 20004059 BLACK DANCE Gdańsk
7 Strzyżewski Artur 20008908 Hebel Marta 20008898 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Filipek Szymon 20005333 Kucharska Julia 20005332 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
Kierznikiewicz Damian 20006428 Pierścieniak Antonina 20006431 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Olszewski Adam 20006210 Kapusta Aleksandra 20006212 TKS DANCE&DANCE Toruń
14-15 E Komb. 8T [5/14] Finał ~23 min
1 Czeczkowski Mateusz 20005334 Melnychuk Olha 20006963 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
2 Gładysiak Julian 20004731 Kowalczyk Pola 20002468 FOCUS Olsztyn
3 Kusiuk Piotr 20005214 Szczepańska Lena 20004861 JANTAR Elbląg
4 Pilarski Szymon 20004862 Rosenkiewicz Wiktoria 20005284 JANTAR Elbląg
5 Wichman Kamil 20004718 Gardzińska Emilia 20004717 STAKATO Tczew
Kobyliński Michał 20006479 Mróz Klaudia 20006482 ATRIA Ostrołęka
Rozpoczęcie o: 14:15
10-11 D ST [8/14] 1/2 Finału ~23 min
1 Lacinovs Arsenijs Podojnika Elizabeta ESTETIKA Riga - Latvia
2 Michniewicz Mikołaj 20006298 Jagłowska Marcelina 20006299 ST ESKA Augustów
3 Mroske Ignacy Maksym 20006820 Szymańska Kornelia 20006821 TKS CREATIVE DANCE Rumia
4 Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
5 Skorbach Yehor 20008859 Zachulska Izabela 20006817 FALA Sopot
6 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
7 Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
8 Śliwa Konrad 20004087 Buczek Hanna 20004041 JANTAR Elbląg
10-11 D LA [8/14] 1/2 Finału ~23 min
1 Lacinovs Arsenijs Podojnika Elizabeta ESTETIKA Riga - Latvia
2 Michniewicz Mikołaj 20006298 Jagłowska Marcelina 20006299 ST ESKA Augustów
3 Mroske Ignacy Maksym 20006820 Szymańska Kornelia 20006821 TKS CREATIVE DANCE Rumia
4 Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
5 Skorbach Yehor 20008859 Zachulska Izabela 20006817 FALA Sopot
6 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
7 Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
8 Śliwa Konrad 20004087 Buczek Hanna 20004041 JANTAR Elbląg
12-13 D ST [8/14] 1/2 Finału ~23 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Jarkiewicz Franciszek 20005429 Kapusta Alicja 20006730 TKS DANCE&DANCE Toruń
3 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
4 Niezgoda Edward 20005558 Leszczyńska Nina Sonia 20006812 FALA Sopot
5 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
6 Panek Adam 20006689 Rosenkiewicz Julia 20006690 JANTAR Elbląg
7 Sokół Tomasz 20004573 Wasiłyszyn Kornelia 20004574 JANTAR Elbląg
8 Vatass Marks Vatasa Laura ESTETIKA Riga - Latvia
Bukowski Ignacy 20003933 Kwaśna Blanka 20003934 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
Karolczuk Jan 20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria 20005808 POWER DANCE Giżycko
Kharin Ruslan 20008228 Kuziemska Iwetta 20004134 TEMPO Bydgoszcz
Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
Kwaśniak Kacper 20005415 Makowska Sonia 20004429 TEMPO Bydgoszcz
Sienica Igor 20005046 Szymulewska Julia 20005068 PROMENADA Olecko
12-13 D LA [10/14] 1/2 Finału ~23 min
1 Bukowski Ignacy 20003933 Kwaśna Blanka 20003934 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
2 Jarkiewicz Franciszek 20005429 Kapusta Alicja 20006730 TKS DANCE&DANCE Toruń
3 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
4 Kwaśniak Kacper 20005415 Makowska Sonia 20004429 TEMPO Bydgoszcz
5 Niezgoda Edward 20005558 Leszczyńska Nina Sonia 20006812 FALA Sopot
6 Panek Adam 20006689 Rosenkiewicz Julia 20006690 JANTAR Elbląg
7 Sokół Tomasz 20004573 Wasiłyszyn Kornelia 20004574 JANTAR Elbląg
8 Vatass Marks Vatasa Laura ESTETIKA Riga - Latvia
9 Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
10 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
Karolczuk Jan 20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria 20005808 POWER DANCE Giżycko
Kharin Ruslan 20008228 Kuziemska Iwetta 20004134 TEMPO Bydgoszcz
Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Warszawa
Sienica Igor 20005046 Szymulewska Julia 20005068 PROMENADA Olecko
14-15 D ST [7/14] Finał ~15 min
1 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
2 Koperczak Oskar 20004508 Waluszkiewicz Emilia 20004502 JANTAR Elbląg
3 Kuźniarski Jurand 20004504 Daraszkiewicz Zuzanna 20004505 JANTAR Elbląg
4 Machocki Norbert 20005950 Ambroziak Julia 20005826 FLESZ Nowogard
5 Smolarek Filip 20005272 Walińska Otylia 20000115 JANTAR Elbląg
6 Wacławski Damian 20004568 Sroka Wiktoria 20004572 JANTAR Elbląg
7 Waruszewski Tymon 20005968 Włoch Marta 20005329 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
Małaszewski Patryk 20005948 Dziedzia Martyna 20005947 TKS TĘCZA Białystok
Napieralski Mikołaj 20004145 Sobiereiska Julia 20004449 TEMPO Bydgoszcz
Pilichowski Eryk 20004966 Wilk Zofia 20004934 FOCUS Kamień Pomorski
Przybyłek Kornel 20004667 Brzezicka Martyna 20004666 JANTAR Wolin
Stepuch Maciek 20005714 Łapa Gabriela 20005720 IMPET TEAM Warszawa
Tuszkowski Hubert 20004284 Wójcik Anastazja 20007520 THE BEST Gdańsk
Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
14-15 D LA [8/14] 1/2 Finału ~23 min
1 Chmurzyński Szymon 20005191 Buzała Jolanta 20006824 LATINO CAFE Gdynia
2 Jankowski Martin 20003619 Ananicz Nina 20003620 FOCUS Kamień Pomorski
3 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
4 Koperczak Oskar 20004508 Waluszkiewicz Emilia 20004502 JANTAR Elbląg
5 Kuźniarski Jurand 20004504 Daraszkiewicz Zuzanna 20004505 JANTAR Elbląg
6 Machocki Norbert 20005950 Ambroziak Julia 20005826 FLESZ Nowogard
7 Smolarek Filip 20005272 Walińska Otylia 20000115 JANTAR Elbląg
8 Waruszewski Tymon 20005968 Włoch Marta 20005329 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
Małaszewski Patryk 20005948 Dziedzia Martyna 20005947 TKS TĘCZA Białystok
Pilichowski Eryk 20004966 Wilk Zofia 20004934 FOCUS Kamień Pomorski
Stepuch Maciek 20005714 Łapa Gabriela 20005720 IMPET TEAM Warszawa
Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Tuszkowski Hubert 20004284 Wójcik Anastazja 20007520 THE BEST Gdańsk
Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
Rozpoczęcie o: 16:30
10-11 C ST [3/6] Finał ~15 min
1 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
2 Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
3 Śliwa Konrad 20004087 Buczek Hanna 20004041 JANTAR Elbląg
10-11 C LA [3/6] Finał ~15 min
1 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
2 Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
3 Śliwa Konrad 20004087 Buczek Hanna 20004041 JANTAR Elbląg
12-13 C ST [12/14] 1/2 Finału ~27 min
1 Drażba Michał 20003706 Żybort Oliwia 20005105 UKS JANTAR Gdańsk
2 Kaczmarczyk Alan 20003971 Błaszczyk Marcelina 20003972 LATINO CAFE Gdynia
3 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
4 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
5 Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Warszawa
6 Morozkov Mark Seikste Estere DACES DEJU SKOLA Riga - Latvia
7 Niezgoda Edward 20005558 Leszczyńska Nina Sonia 20006812 FALA Sopot
8 Podgórski Filip 20005018 Wolańska Zuzanna 20005017 FUZJA Myślibórz
9 Vatass Marks Vatasa Laura ESTETIKA Riga - Latvia
10 Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
11 Woliński Bartosz 20004047 Saryk Amelia 20003688 JANTAR Elbląg
12 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
Melbardis Kristians Lebedeva Dana ESTETIKA Riga - Latvia
12-13 C LA [10/14] 1/2 Finału ~27 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Drażba Michał 20003706 Żybort Oliwia 20005105 UKS JANTAR Gdańsk
3 Kaczmarczyk Alan 20003971 Błaszczyk Marcelina 20003972 LATINO CAFE Gdynia
4 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
5 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
6 Niezgoda Edward 20005558 Leszczyńska Nina Sonia 20006812 FALA Sopot
7 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
8 Podgórski Filip 20005018 Wolańska Zuzanna 20005017 FUZJA Myślibórz
9 Woliński Bartosz 20004047 Saryk Amelia 20003688 JANTAR Elbląg
10 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Warszawa
Melbardis Kristians Lebedeva Dana ESTETIKA Riga - Latvia
Morozkov Mark Seikste Estere DACES DEJU SKOLA Riga - Latvia
14-15 C ST [10/14] 1/2 Finału ~27 min
1 Chmurzyński Szymon 20005191 Buzała Jolanta 20006824 LATINO CAFE Gdynia
2 Ciesielski Mateusz 20001557 Jasińska Julia 20003735 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
3 Jankowski Martin 20003619 Ananicz Nina 20003620 FOCUS Kamień Pomorski
4 Kępka Jakub 20003588 Grzankowska Oliwia 20003697 BLACK DANCE Gdańsk
5 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
6 Kropacz Marcel Miłosz 20003857 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
7 Ostaszewski Marcin 20003698 Gronkowska Karolina 20005192 LATINO CAFE Gdynia
8 Rosłoń Wojciech Wiktor 20004384 Bury Małgorzata 20006740 FALA Sopot
9 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
10 Zamiara Mariusz 20003842 Konarzewska Maja 20004117 JANTAR Elbląg
Bochnak Stanisław 20005367 Bakalarz Julia 20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń
Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
Pilichowski Eryk 20004966 Wilk Zofia 20004934 FOCUS Kamień Pomorski
Przybyłek Kornel 20004667 Brzezicka Martyna 20004666 JANTAR Wolin
Šoba Jakub Šobova Karolina STYL-DANCE TEPLICE Teplice - Czech Republic
Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Szyc Alan 20002725 Kawa Julia 20004529 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
14-15 C LA [11/14] 1/2 Finału ~27 min
1 Chmurzyński Bartłomiej 20003959 Derlatka Gabriela 20003958 FOCUS Kamień Pomorski
2 Ciesielski Mateusz 20001557 Jasińska Julia 20003735 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
3 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
4 Kropacz Marcel Miłosz 20003857 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
5 Laps Jan 20005370 Marcinkowska Agata 20005369 TKS DANCE&DANCE Toruń
6 Ostaszewski Marcin 20003698 Gronkowska Karolina 20005192 LATINO CAFE Gdynia
7 Rosłoń Wojciech Wiktor 20004384 Bury Małgorzata 20006740 FALA Sopot
8 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
9 Wacławski Damian 20004568 Sroka Wiktoria 20004572 JANTAR Elbląg
10 Wiśniewski Wojciech 20003559 Nowaczyk Olga 20002729 TKS CREATIVE DANCE Rumia
11 Zamiara Mariusz 20003842 Konarzewska Maja 20004117 JANTAR Elbląg
Bochnak Stanisław 20005367 Bakalarz Julia 20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń
Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
Napieralski Mikołaj 20004145 Sobiereiska Julia 20004449 TEMPO Bydgoszcz
Przybyłek Kornel 20004667 Brzezicka Martyna 20004666 JANTAR Wolin
Szyc Alan 20002725 Kawa Julia 20004529 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
Zogins Arsenijs Mazalevska Lina ESTETIKA Riga - Latvia
pow.15 E Komb. 8T [3/6] Finał ~21 min
1 Dąbrowski Krzysztof 20009069 Frankiewicz Sonia 20006517 DANCE UNITED Gdańsk
2 Solawa Kacper 20003118 Kalinowska Hanna 20009071 BLACK DANCE Gdańsk
3 Zamiara Tomasz 20003843 Malinowska Aleksandra 20000111 JANTAR Elbląg
Rozpoczęcie o: 19:00
14-15 B ST [10/14] 1/2 Finału ~27 min
1 Chmurzyński Bartłomiej 20003959 Derlatka Gabriela 20003958 FOCUS Kamień Pomorski
2 Dutka Jakub 20000732 Stadnik Natalia 20000754 PASJA Koszalin
3 Fabisiak Piotr Franciszek 20000505 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 20003354 AKTT Szczecin
4 Kalmikovs Edvards Volkova Alisa DACES DEJU SKOLA Riga - Latvia
5 Kaźmierczak Damian 20004495 Modrzejewska Maria 20008959 TOP DANCE Pruszków
6 Laps Jan 20005370 Marcinkowska Agata 20005369 TKS DANCE&DANCE Toruń
7 Nogalski Bartosz 20002721 Orłowska Aleksandra 20004710 FALA Sopot
8 Parulski Alan Szymon 20005104 Wiśniewska Julia Agnieszka 20003858 FALA Sopot
9 Słomiński Adam 20004713 Naumczuk Iga 20004712 FALA Sopot
10 Wiśniewski Wojciech 20003559 Nowaczyk Olga 20002729 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Łabędzki Kamil 20004383 Hnat Emilia 20005195 FOCUS Kamień Pomorski
14-15 B LA [10/14] 1/2 Finału ~27 min
1 Fabisiak Piotr Franciszek 20000505 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 20003354 AKTT Szczecin
2 Kalmikovs Edvards Volkova Alisa DACES DEJU SKOLA Riga - Latvia
3 Kaźmierczak Damian 20004495 Modrzejewska Maria 20008959 TOP DANCE Pruszków
4 Kępka Jakub 20003588 Grzankowska Oliwia 20003697 BLACK DANCE Gdańsk
5 Nogalski Bartosz 20002721 Orłowska Aleksandra 20004710 FALA Sopot
6 Parulski Alan Szymon 20005104 Wiśniewska Julia Agnieszka 20003858 FALA Sopot
7 Raniszewski Kacper 20004958 Drzewiecka Oliwia 20005407 ST ARTDANCE Sierpc
8 Słomiński Adam 20004713 Naumczuk Iga 20004712 FALA Sopot
9 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
10 Zogins Arsenijs Mazalevska Lina ESTETIKA Riga - Latvia
Łabędzki Kamil 20004383 Hnat Emilia 20005195 FOCUS Kamień Pomorski
Šoba Jakub Šobova Karolina STYL-DANCE TEPLICE Teplice - Czech Republic
pow.15 D ST [8/14] 1/2 Finału ~23 min
1 Banasiewicz Witold 20006544 Fic Natalia 20006545 IMPET TEAM Warszawa
2 Baranov Taras 20005858 Kryvokhyzha Angelina 20007550 LATINO CAFE Gdynia
3 Biedunkiewicz Eryk 20006870 Gruchała Aleksandra 20006869 DANCE FACTORY Gdynia
4 Kanivets Dmytro 20008768 Stepanenko Oleksandra 20008770 DANCE UNITED Gdańsk
5 Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
6 Melnychuk Dmytro 20006962 Muntowska Maja 20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
7 Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
8 Zacharewicz Olaf 20005471 Repka Klaudia 20005472 SKT U MIRKA Morąg
Krzyżanowski Krzysztof 20001508 Walkusz Renata 20005190 LATINO CAFE Gdynia
Truchel Paweł  20006572 Karnat Monika 20001509 BLACK DANCE Gdańsk
pow.15 D LA [7/14] Finał ~15 min
1 Banasiewicz Witold 20006544 Fic Natalia 20006545 IMPET TEAM Warszawa
2 Baranov Taras 20005858 Kryvokhyzha Angelina 20007550 LATINO CAFE Gdynia
3 Benjamin Shannon Vaidyanathan Rajeswari VR DANCESPORT Mumbai - India
4 Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
5 Biedunkiewicz Eryk 20006870 Gruchała Aleksandra 20006869 DANCE FACTORY Gdynia
6 Melnychuk Dmytro 20006962 Muntowska Maja 20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
7 Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
Kanivets Dmytro 20008768 Stepanenko Oleksandra 20008770 DANCE UNITED Gdańsk
Krzyżanowski Krzysztof 20001508 Walkusz Renata 20005190 LATINO CAFE Gdynia
pow.15 C ST [7/14] Finał ~17 min
1 Bińkowski Filip 20003590 Grela Patrycja 20005631 LATINO CAFE Gdynia
2 Janicki Oliwier 20000812 Wensierska Julia 20003993 BLACK DANCE Gdańsk
3 Jerka Dawid Kamil 20003586 Czajkowska Alicja 20004755 TEMPO Bydgoszcz
4 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
5 Pietrucha Wojciech 20003094 Turowska Magdalena 20006722 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6 Prondziński Mateusz 20004558 Kołodziej Hanna 20000787 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
7 Stelak Filip 20004054 Płócienniczak Karolina Anna 20004055 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
Kropacz Mikołaj 20003640 Hinc Paulina Weronika 20003639 FALA Sopot
Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
Miszczak Maciej 20001497 Szpaczyńska Dominika 20000009 LATINO CAFE Gdynia
pow.15 C LA [10/14] 1/2 Finału ~27 min
1 Benjamin Shannon Vaidyanathan Rajeswari VR DANCESPORT Mumbai - India
2 Bigos Krzysztof 20002719 Krasińska Karolina 20003121 BLACK DANCE Gdańsk
3 Bińkowski Filip 20003590 Grela Patrycja 20005631 LATINO CAFE Gdynia
4 Janicki Oliwier 20000812 Wensierska Julia 20003993 BLACK DANCE Gdańsk
5 Jerka Dawid Kamil 20003586 Czajkowska Alicja 20004755 TEMPO Bydgoszcz
6 Kanivets Dmytro 20008768 Stepanenko Oleksandra 20008770 DANCE UNITED Gdańsk
7 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
8 Pietrucha Wojciech 20003094 Turowska Magdalena 20006722 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
9 Stelak Filip 20004054 Płócienniczak Karolina Anna 20004055 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
10 Zacharewicz Olaf 20005471 Repka Klaudia 20005472 SKT U MIRKA Morąg
Kropacz Mikołaj 20003640 Hinc Paulina Weronika 20003639 FALA Sopot
Miszczak Maciej 20001497 Szpaczyńska Dominika 20000009 LATINO CAFE Gdynia
Prondziński Mateusz 20004558 Kołodziej Hanna 20000787 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
DSE ChEGP Juvenile I+II ST [15] 1/4 Finału ~47 min
1 Adnagy-Danilov Sasa 10128821 Jianu Dominique 10128822 Romania
2 Albins Kristians 10134498 Bolbate Diana 10134501 Latvia
3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz 10133777 Pietraszewska Marta Alicja 10130391 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz - Poland
4 Lacinovs Arsenijs 10136402 Podojnika Elizabeta 10136375 Latvia
5 Nowaczyk Mikołaj 10130901 Nowaczyk Aleksandra 10130906 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
6 Penksyk Wiktor 10136169 Laskowska Oliwia 10136167 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
7 Polyvka Oleksandr 10135606 Yatsiuk Polina 10135607 Ukraine
8 Skorbach Yehor 10136453 Zachulska Izabela 10136404 FALA Sopot - Poland
9 Sodys Kristupas 10134559 Rikleviciute Jogaile 10134555 Lithuania
10 Szewczyk Jan 10136290 Bartkiewicz Maja 10136280 UKS FEELING Warszawa - Poland
11 Szostak Krzysztof Ryszard 10136499 Stefańczyk Laura 10130478 JANTAR Elbląg - Poland
12 Śliwa Konrad 10136598 Buczek Hanna 10136595 JANTAR Elbląg - Poland
13 Topolnyk Amir 10135558 Kagramanian Veronika 10135299 Ukraine
14 Vaskys Nojus 10134556 Stuopelyte Aukse 10134557 Lithuania
15 Zięba Michał 10133729 Olesiejuk Natalia 10133730 IMPET TEAM Warszawa - Poland
DSE ChEGP Junior I ST [20] 1/4 Finału ~47 min
1 Blaszyński Dawid 10136168 Biesiekierska Kornelia 10136170 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
2 Dobroś Błażej 10136181 Aleks Zuzanna 10136183 FALCON Płock - Poland
3 Jabczyński Kacper 10136580 Koziura Karolina 10136579 AMBER Kołobrzeg - Poland
4 Jezierski Błażej 10136174 Cybulska Malwina 10136175 JANTAR Elbląg - Poland
5 Józefowicz Marceli 10136026 Jankowska Patrycja 10136027 JANTAR Elbląg - Poland
6 Krawczyk Kuba BRAK MIN! Jałocha Martyna 10136415 ST ELITA Kraków - Poland
7 Makarov Martin 10100227 Peik Regina 10119195 Estonia
8 Maziuta Yanosh 10122462 Kozar Sofiia 10133410 Ukraine
9 Mazurczyk Jan 10130297 Wasiewicz Malwina 10130288 FALA Sopot - Poland
10 Melbardis Kristians 10118915 Lebedeva Dana 10129763 Latvia
11 Morozkov Mark 10135815 Seikste Estere 10124979 Latvia
12 Pietras Gabriel 10136108 Hinca Kornelia 10136149 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
13 Prokins Jegors 10121492 Karimova Polina 10096825 Latvia
14 Radu Raul Gabriel 10107631 Usvat Ioana 10124186 Romania
15 Rysiewski Filip 10136546 Serówka Zuzanna 10136556 ISKRA Piła - Poland
16 Sakalauskas Radvilas 10131613 Kniubaite Ema 10133854 Lithuania
17 Vatass Marks 10135839 Vatasa Laura 10135838 Latvia
18 Woliński Bartosz 10136596 Saryk Amelia 10136594 JANTAR Elbląg - Poland
19 Wójcik Wojciech 10130658 Siudzińska Antonina 10130657 ST PYRAS Toruń - Poland
20 Żmijewski Marcel 10136032 Ciechorska Michalina 10136031 JANTAR Elbląg - Poland
DSE ChEGP Junior II LA [33] 1/8 Finału ~77 min
1 Aavik Arti Raul 10098138 Ounpuu Merinel-Izabelle 10101259 Estonia
2 Bakacz Michał 10128735 Kruszyńska Marta 10119140 PM Lubin - Poland
3 Beinoras Gustas 10133421 Beniusyte Veja 10133277 Lithuania
4 Bilcius Vakaris 10111944 Ivanova Deimante 10136209 Lithuania
5 Bogdanov Philipp 10129536 Bogdanov Seraphina 10129537 Germany
6 Cybul Marcel 10135298 Nowacka Kinga 10135297 PM Lubin - Poland
7 Dovydaitis Povilas 10128007 Bartosevic Melani 10128011 Lithuania
8 Dutka Jakub 10117568 Stadnik Natalia 10117567 PASJA Koszalin - Poland
9 Goldbergs Armands 10098826 Cernigova Anastasija 10114944 Latvia
10 Gruszka Tobiasz 10136514 Urbańska Amelia 10136521 UKS FEELING Warszawa - Poland
11 Hodovaniuk Bohdan 10136243 Bondarenko Anastasiia 10136212 Ukraine
12 Isganaitis Julius 10118937 Grikstaite Guoste 10107750 Lithuania
13 Jurzenkovs Aleksandrs 10127309 Reinika Loreta 10127478 Latvia
14 Kalmikovs Edvards 10134934 Volkova Alisa 10134913 Latvia
15 Kutskij Aleksandr 10130907 Pabrezaite Urte 10120462 Lithuania
16 Lenkaitis Neidas 10133715 Zymanciute Izabele 10125120 Lithuania
17 Lopeta Augustas 10133742 Gumbryte Gabija 10128129 Lithuania
18 Łabędzki Kamil 10136517 Hnat Emilia 10136526 FOCUS Kamień Pomorski - Poland
19 Mlinskas Kristupas 10113799 Ulcinaite Emilija 10130514 Lithuania