Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach

Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach

Sierpc 29-30.05.2021

Liczba startów: 350 Liczba zgłoszeń: 258
Daty
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
2021-05-29
166
141
2021-05-30
184
132
Sobota [09:00] - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Majster Cup Sierpc 2021
Próba parkietu: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~4 h, 22 min
Planowane zakończenie: 21:00 Szacowane zakończenie: ~13:22
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
85
64
10-11 D ST [6/7] Finał ~13 min
1 Borzęcki Bartłomiej

20004213

20004213 Kempa Nina

20006321

20006321 PASJA Koszalin

2 Borzęcki Stanisław

20004212

20004212 Stasica Wiktoria Alicja

20004217

20004217 PASJA Koszalin

3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz

20006206

20006206 Pietraszewska Marta Alicja

20004053

20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

4 Nowaczyk Mikołaj

20005983

20005983 Nowaczyk Aleksandra

20005984

20005984 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

5 Penksyk Wiktor

20005278

20005278 Laskowska Oliwia

20005695

20005695 BLACK DANCE Gdańsk

6 Szewczyk Jan

20005582

20005582 Bartkiewicz Maja

20005583

20005583 UKS FEELING Warszawa

10-11 D LA [6/7] Finał ~13 min
1 Borzęcki Bartłomiej

20004213

20004213 Kempa Nina

20006321

20006321 PASJA Koszalin

2 Borzęcki Stanisław

20004212

20004212 Stasica Wiktoria Alicja

20004217

20004217 PASJA Koszalin

3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz

20006206

20006206 Pietraszewska Marta Alicja

20004053

20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

4 Nowaczyk Mikołaj

20005983

20005983 Nowaczyk Aleksandra

20005984

20005984 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

5 Penksyk Wiktor

20005278

20005278 Laskowska Oliwia

20005695

20005695 BLACK DANCE Gdańsk

6 Szewczyk Jan

20005582

20005582 Bartkiewicz Maja

20005583

20005583 UKS FEELING Warszawa

10-11 G 5T [10/15] ~20 min
1 Borowski Aleksander

Zbruk Oriana

ST ARTDANCE Sierpc

2 Górka Mateusz

20006616

20006616 Melzacka Nina

20006748

20006748 BLACK DANCE Gdańsk

3 Kajkowski Dawid

Maciejewska Julia

ST ARTDANCE Sierpc

4 Kaliński Paweł

Kowalska Martyna

ST ARTDANCE Sierpc

5 Karaszewski Szymon

Przybyszewska Maja

ST ARTDANCE Sierpc

6 Kosek Julek

Purzycka Natasza

ST ARTDANCE Sierpc

7 Marciniak Maciej

Szymańska Wiktoria

ST ARTDANCE Sierpc

8 Różański Filip

Falińska Gabriela

ST ARTDANCE Sierpc

9 Szczelaszczyk Kacper

Sadowska Lidia

ST ARTDANCE Sierpc

10 Wasilewski Adam

Malewska Izabela

ST ARTDANCE Sierpc

Banach Antoni

Zalewska Zosia

ST ARTDANCE Sierpc

Czosnowski Kacper

Falkowska Inga

ST ARTDANCE Sierpc

Głowacki Dawid

20007601

20007601 Radlińska Julia

20004778

20004778 TOP DANCE Pruszków - POLAND

Grabowski Dominik

20006526

20006526 Połom Karolina

20006527

20006527 BLACK DANCE Gdańsk

Koszewski Kacper

20006716

20006716 Kilińska Amelia

20006120

20006120 TOP DANCE Pruszków - POLAND

Majewski Szymon

Moskalska Maja

CREATIVE DANCE Warszawa

Nowakowski Tymoteusz

20006653

20006653 Dobek Rozalia

20006654

20006654 BLACK DANCE Gdańsk

Ornat Ignacy

Wojtczuk Natalia

CREATIVE DANCE Warszawa

12-13 E Komb. 8T [19/20] 1/4 Finału ~69 min
1 Cekała Wiktor

20005617

20005617 Horoszewska Joanna

20005618

20005618 AKAT Łomża

2 Dąbrowski Oliwier

20006094

20006094 Nowakowska Katarzyna

20006095

20006095 ST ARTDANCE Sierpc

3 Górka Tomasz

20005911

20005911 Nadolna Julia

20007261

20007261 TEMPO Bydgoszcz

4 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Grzybowski Filip

20006100

20006100 Szulecka Sandra

20006101

20006101 ST ARTDANCE Sierpc

6 Gutkowski Franciszek

20005586

20005586 Dorosz Paula

20005587

20005587 UKS FEELING Warszawa - POLAND

7 Jarkiewicz Franciszek

20005429

20005429 Kapusta Alicja

20006730

20006730 TKS DANCE&DANCE Toruń

8 Kępiński Kamil

20006108

20006108 Jagodzińska Zofia

20006109

20006109 ST ARTDANCE Sierpc

9 Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

10 Kopacz Gabriel

20004673

20004673 Pazderska Aleksandra

20006174

20006174 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

11 Lubiak Kamil

20006303

20006303 Skwara Oliwia

20006302

20006302 CREATIVE DANCE Warszawa

12 Łopatowski Maciej

20006183

20006183 Wojciechowska Julia

20006184

20006184 FALCON Płock - POLAND

13 Mazur Maciej Mikołaj

20005711

20005711 Mużyło Julia

20005712

20005712 TKS TĘCZA Białystok

14 Panek Adam

20006689

20006689 Rosenkiewicz Julia

20006690

20006690 JANTAR Elbląg - POLAND

15 Połom Igor

20004060

20004060 Koszewska Laura Marianna

20004059

20004059 BLACK DANCE Gdańsk

16 Sarkowicz Marcel

20006219

20006219 Jaskólska Amelia

20006216

20006216 UKS DANCE LIFE Inowrocław - POLAND

17 Stegienta Szymon

20005675

20005675 Andrzejewska Nina

20005677

20005677 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

18 Szymanowicz Kajetan

20005578

20005578 Michalska Barbara

20005585

20005585 UKS FEELING Warszawa

19 Świec Wiktor

20006106

20006106 Stankiewicz Aleksandra

20006107

20006107 ST ARTDANCE Sierpc

Bujnowski Bartosz

20005054

20005054 Kleczkowska Zofia

20006404

20006404 PROMENADA Augustów

Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

Kierznikiewicz Damian

20006428

20006428 Pierścieniak Antonina

20006431

20006431 TKS CREATIVE DANCE Rumia

Mucha Mikołaj

20006430

20006430 Zmuda Wiktoria

20006429

20006429 TKS CREATIVE DANCE Rumia

12-13 D ST [14/14] 1/2 Finału ~29 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Biesiekierska Kornelia

20004377

20004377 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

2 Czajkowski Krzysztof

20004779

20004779 Dasiewicz Joanna

20004815

20004815 TOP DANCE Pruszków

3 Dąbrowski Oliwier

20006094

20006094 Nowakowska Katarzyna

20006095

20006095 ST ARTDANCE Sierpc

4 Drażba Michał

20003706

20003706 Żybort Oliwia

20005105

20005105 UKS JANTAR Gdańsk - POLAND

5 Dybicz Oliwier

20005742

20005742 Jendra Pola

20005728

20005728 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

6 Karolczuk Jan

20005809

20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria

20005808

20005808 POWER DANCE Giżycko

7 Kowalewski Julian

20006416

20006416 Czopek Alicja

20005577

20005577 UKS FEELING Warszawa

8 Kwaśniak Kacper

20005415

20005415 Makowska Sonia

20004429

20004429 TEMPO Bydgoszcz

9 Poronik Oleksandr

20006390

20006390 Bolesta Emilia

20006395

20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

10 Sienica Igor

20005046

20005046 Szymulewska Julia

20005068

20005068 PROMENADA Olecko

11 Sokół Tomasz

20004573

20004573 Wasiłyszyn Kornelia

20004574

20004574 JANTAR Elbląg

12 Świec Wiktor

20006106

20006106 Stankiewicz Aleksandra

20006107

20006107 ST ARTDANCE Sierpc

13 Wandycz Olaf

20004216

20004216 Mrzewa Marta

20004214

20004214 PASJA Koszalin

14 Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

Kujawiński Jarosław

20006182

20006182 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock - POLAND

12-13 D LA [14/14] 1/2 Finału ~29 min
1 Blaszyński Dawid

20004378

20004378 Biesiekierska Kornelia

20004377

20004377 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

2 Czajkowski Krzysztof

20004779

20004779 Dasiewicz Joanna

20004815

20004815 TOP DANCE Pruszków

3 Dąbrowski Oliwier

20006094

20006094 Nowakowska Katarzyna

20006095

20006095 ST ARTDANCE Sierpc

4 Drzewiecki Stanisław

20007616

20007616 Gosławska-Żeligowska Marta

20005931

20005931 TIGER-TEAM Łódź

5 Dybicz Oliwier

20005742

20005742 Jendra Pola

20005728

20005728 CREATIVE DANCE Warszawa - POLAND

6 Karolczuk Jan

20005809

20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria

20005808

20005808 POWER DANCE Giżycko

7 Kowalewski Julian

20006416

20006416 Czopek Alicja

20005577

20005577 UKS FEELING Warszawa

8 Kwaśniak Kacper

20005415

20005415 Makowska Sonia

20004429

20004429 TEMPO Bydgoszcz

9 Poronik Oleksandr

20006390

20006390 Bolesta Emilia

20006395

20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

10 Sienica Igor

20005046

20005046 Szymulewska Julia

20005068

20005068 PROMENADA Olecko

11 Sokół Tomasz

20004573

20004573 Wasiłyszyn Kornelia

20004574

20004574 JANTAR Elbląg

12 Świec Wiktor

20006106

20006106 Stankiewicz Aleksandra

20006107

20006107 ST ARTDANCE Sierpc

13 Wandycz Olaf

20004216

20004216 Mrzewa Marta

20004214

20004214 PASJA Koszalin

14 Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

Kujawiński Jarosław

20006182

20006182 Kucharska Lena

20006185

20006185 FALCON Płock - POLAND

14-15 E Komb. 8T [16/20] 1/4 Finału ~69 min
1 Aniszewski Wojciech

20006167

20006167 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko - POLAND

2 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków

3 Bytner Adam

20006096

20006096 Zimnawoda Julia

20006099

20006099 ST ARTDANCE Sierpc

4 Czeczkowski Mateusz

20005334

20005334 Melnychuk Olha

20006963

20006963 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

5 Dąbrowski Kacper

20006102

20006102 Kornacka Weronika

20006181

20006181 ST ARTDANCE Sierpc

6 Gołaszewski Filip

20006755

20006755 Grodzicka Paulina

20006754

20006754 FALA Sopot

7 Hołowacz Maciej

20005730

20005730 Makulska Julia

20005756

20005756 CREATIVE DANCE Warszawa

8 Kleist Kacper

20004319

20004319 Zielińska Aneta

20004318

20004318 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

9 Koperczak Oskar

20004508

20004508 Waluszkiewicz Emilia

20004502

20004502 JANTAR Elbląg - POLAND

10 Lewandowski Oliwier Robert

20006195

20006195 Kułakowska Eliza

20005085

20005085 TKS CREATIVE DANCE Rumia

11 Lisowski Mateusz

20005173

20005173 Turlińska Julia

20006636

20006636 POWER DANCE Giżycko

12 Maciejewski Mikołaj

20006092

20006092 Szymańska Weronika

20006113

20006113 ST ARTDANCE Sierpc

13 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

14 Rachwał Krystian

20005211

20005211 Machula Patrycja Małgorzata

20005287

20005287 MDANCE Szczecin - POLAND

15 Stepuch Maciek

20005714

20005714 Łapa Gabriela

20005720

20005720 IMPET TEAM Warszawa

16 Żebrowski Mikołaj

20005613

20005613 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża - POLAND

Krutul Damian

20005936

20005936 Domitrz Aleksandra Gabriela

20005937

20005937 GCK Grajewo

Marszałkowski Wojciech Rafał

20006209

20006209 Cichoń Marta

20005090

20005090 TKS CREATIVE DANCE Rumia

Paluchowski Maurycy

20004711

20004711 Jukiewicz Milena

20006393

20006393 FALA Sopot

Płaczek Kacper

20006164

20006164 Sobocińska Zofia

20006165

20006165 UKS CZAR PAR Giżycko

Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T [47] 1/8 Finału ~165 min
1 Bełzak Marek

20003810

20003810 Zając Aleksandra

20001229

20001229 CORDEX Wałbrzych

2 Borkowski Jan

20003920

20003920 Nowicka Natalia

20003921

20003921 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

3 Borkowski Paweł

20000501

20000501 Lebiedziew Lena Magdalena

20000523

20000523 AKTT Szczecin

4 Chomaniuk Damian

20003162

20003162 Klim Julia

20003456

20003456 UKS TWIST Białystok

5 Cieszyński Tobiasz

20000814

20000814 Szumczyk Justyna

20003881

20003881 BLACK DANCE Gdańsk

6 Ciopała Michał

20002651

20002651 Nawalany Julia

20003841

20003841 MCT Wieliczka

7 Ciupa Jakub

20003122

20003122 Zmudczyńska Marta

20003119

20003119 FALA Sopot

8 Cysewski Wiktor

20003402

20003402 Richert Aleksandra

20004208

20004208 FALA Sopot - POLAND

9 Dobrowolski Daniel

20001513

20001513 Kaczmarczyk Karmen

20001512

20001512 LATINO CAFE Gdynia

10 Drab Michał

20004022

20004022 Nemcova Martina

20006146

20006146 PM Lubin

11 Felski Kacper

20002662

20002662 Sobczyk Aleksandra

20002663

20002663 AMBER Kołobrzeg - POLAND

12 Gajtkowski Karol

20003814

20003814 Nowicka Dominika

20004105

20004105 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

13 Grunt Wiktor

20000003

20000003 Wałdoch Kinga

20002749

20002749 PROGRESS Kwidzyn

14 Gutowski Dawid

20004647

20004647 Czerwińska Izabela

20004648

20004648 AKAT Łomża

15 Hinczewski Ksawier

20001666

20001666 Kurda Wiktoria

20005347

20005347 TKS DANCE&DANCE Toruń

16 Jedynak Paweł

20000661

20000661 Zeuge Nell

20004280

20004280 FUZJA Myślibórz

17 Kaszuba Piotr

20001935

20001935 Dudar Weronika

20004121

20004121 PROMENADA Olecko

18 Krajniewski Kamil

20001657

20001657 Rzeźnik Marta

20003252

20003252 TKS DANCE&DANCE Toruń

19 Kustosz Miłosz

20002595

20002595 Pawłowska Sara Weronika

20001778

20001778 AKTT Szczecin - POLAND

20 Łukowski Szymon

20003580

20003580 Orzechowska Natalia

20003168

20003168 PROMENADA Augustów

21 Markowski Tomasz

20005088

20005088 Piątas Karolina Weronika

20001774

20001774 AKTT Szczecin - POLAND

22 Mieczkowski Konrad

20003970

20003970 Sowa Julia

20000050

20000050 LATINO CAFE Gdynia

23 Nowicki Hubert

20003918

20003918 Jarzyńska Anna

20003089

20003089 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

24 Pacan Kajetan Adam

20003090

20003090 Szustek Alicja

20008685

20008685 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

25 Przygocki Mikołaj

20003399

20003399 Szefke Katarzyna

20003166

20003166 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

26 Radziejewski Juliusz

20002864

20002864 Antos Aleksandra

20001793

20001793 PM Lubin

27 Rudyj Bartosz

20001228

20001228 Nowińska Maja

20003745

20003745 PM Lubin - POLAND

28 Ruszkowski Tomasz

20001215

20001215 Latos Maria

20003091

20003091 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

29 Sąsiadek Kacper

20002748

20002748 Ziętowska Oliwia

20002034

20002034 FALA Sopot - POLAND

30 Siekierski Dawid

20001786

20001786 Daciów Bianka

20001788

20001788 AMBER Kołobrzeg

31 Sito Klaudiusz Robert

20000647

20000647 Konury Weronika

20000520

20000520 FOCUS Szczecin - POLAND

32 Skrzypczak Piotr

20001787

20001787 Kowalik Pola

20002665

20002665 AMBER Kołobrzeg - POLAND

33 Skwira Paweł

20000067

20000067 Łysko Natalia

20000042

20000042 JANTAR Elbląg - POLAND

34 Sopoćko Dominik

20002380

20002380 Gruszczyńska Adrianna

20008690

20008690 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

35 Szczepaniak Kamil

20002816

20002816 Kmiecik Wiktoria

20001010

20001010 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

36 Szczuryk Filip

20002664

20002664 Antos Alicja

20001792

20001792 AMBER Kołobrzeg - POLAND

37 Szwed Bartek

20000809

20000809 Jurkiewicz Zofia

20003720

20003720 FALA Sopot - POLAND

38 Szymczyk Mikołaj

20001798

20001798 Szałek Kornelia

20000757

20000757 AMBER Kołobrzeg - POLAND

39 Śledź Miłosz

20002647

20002647 Dziób Amelia

20003216

20003216 MCT Wieliczka

40 Świątkowski Szymon

20001971

20001971 Kruszniewska Zuzanna

20002960

20002960 PROMENADA Augustów

41 Tarach Kamil

20001217

20001217 Buczyńska Michalina

20001218

20001218 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

42 Tygielski Radosław Kajetan

20001009

20001009 Kruger Julia

20001684

20001684 CONTRA SPORT Warszawa

43 Walczak Wojciech

20000569

20000569 Wojtaszczyk Dominka

20002927

20002927 MDANCE Szczecin - POLAND

44 Waszak Maksymilian

20001586

20001586 Moszczyńska Kornelia

20003254

20003254 ST PYRAS Toruń - POLAND

45 Woźnicki Szymon

20004030

20004030 Przybyszewska Amelia

20004031

20004031 FALCON Płock

46 Zieliński Jakub

20000106

20000106 Nycnerska Olga

20000107

20000107 JANTAR Elbląg

47 Żałko Szymon

20001232

20001232 Kulska Hanna

20001235

20001235 CORDEX Wałbrzych

Dudka Jakub

20006432

20006432 Panek Julia

20006433

20006433 DANCE CENTER Poznań - POLAND

Janicki Oliwier

20000812

20000812 Wensierska Julia

20003993

20003993 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

Konowalczyk Jakub

20004191

20004191 Bęben Julia

20004190

20004190 DANCE CENTER Poznań

Kowalczyk Adam

20004656

20004656 Wojciechowska Wiktoria

20005600

20005600 TOP DANCE Pruszków

Nadolny Kuba

20001670

20001670 Droganowska Antonina

20005656

20005656 ST PYRAS Toruń - POLAND

Piątek Seweryn

20004816

20004816 Olszańska Magdalena

20004773

20004773 TOP DANCE Pruszków - POLAND

Ziółkowski Szymon

20004091

20004091 Urbańska Patrycja

20004892

20004892 TOP DANCE Pruszków

Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T [16] 1/4 Finału ~85 min
1 Bartyś Marcin

20005345

20005345 Pokorska Ada

20004546

20004546 KADRYL BCPK Białystok

2 Buczyński Hubert

20002360

20002360 Butko Viana

20002375

20002375 CLASSIC DANCESPORT Warszawa

3 Fazullin Armand

20001847

20001847 Iwańska Klaudia

20001846

20001846 SKT PASJA Kraków

4 Greczyński Kacper

20000585

20000585 Billings Nicole

20001549

20001549 AMBER Kołobrzeg

5 Khersonskyy Fedor

20003703

20003703 Kaczyńska Agata

20004628

20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa

6 Kloskowski Maciej

20002020

20002020 Ziętowska Nikola

20002021

20002021 FALA Sopot

7 Kukliński Filip

20001634

20001634 Kuklińska Michalina

20001633

20001633 CONTRA SPORT Warszawa

8 Kurzawa Dawid

20001804

20001804 Anuszkiewicz Kamilla

20001803

20001803 AMBER Kołobrzeg

9 Lewandowski Marcin

20001654

20001654 Lewandowska Aleksandra

20001655

20001655 ST PYRAS Toruń

10 Paterek Kacper

20006078

20006078 Nowak Zuzanna

20005393

20005393 IMPET TEAM Warszawa

11 Pawłowski Mateusz

20000891

20000891 Woś Maja Alicja

20000900

20000900 ISKRA Piła

12 Połętek Patryk

20003315

20003315 Włodarczyk Aleksandra

20003665

20003665 DANCE PROJECT Warszawa

13 Snochowski Wiktor

20001022

20001022 Malinowska Justyna

20001407

20001407 KTT DUET Warszawa

14 Sołtys Dawid

20001692

20001692 Nowina-Konopka Aleksandra

20003915

20003915 STREFA TAŃCA Warszawa

15 Talarek Krystian

20001680

20001680 Tylicka Katarzyna

20005107

20005107 ST PYRAS Toruń - POLAND

16 Wojtania Sebastian

20002757

20002757 Szałęga Kamila

20003642

20003642 STARLIGHT Zielona Góra

Krupa Mateusz

20001318

20001318 Jaworek Marysia

20006766

20006766 PM Lubin

Opania Mariusz

20002014

20002014 Tutkowska Aurelia

20000810

20000810 FALA Sopot

Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T [7] Finał ~25 min
1 Ciołek Marcin

20004629

20004629 Kubik Ewelina

20004630

20004630 LATINO CAFE Gdynia

2 Felczak Marcin

20006944

20006944 Pukis Ewa

20006922

20006922 FOCUS Olsztyn

3 Kucharczyk Tomasz

20001213

20001213 Kucharczyk Róża

20001214

20001214 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

4 Puchkov Yuriy

20004405

20004405 Puchkova Tatsiana

20004406

20004406 SKT PASJA Kraków

5 Tomczak Rafał

20003160

20003160 Tomczak Barbara

20003161

20003161 JANTAR Elbląg

6 Wyganowski Stanisław

20003939

20003939 Vyganovska Ekaterina

20003940

20003940 BLACK DANCE Gdańsk

7 Zębała Sławomir

20006615

20006615 Zębała Marta

20006614

20006614 FOCUS Kamień Pomorski

Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T [11] 1/2 Finału ~45 min
1 Budyś Mariusz

20000014

20000014 Budyś Monika

20000015

20000015 PROGRESS Kwidzyn

2 Dziurawiec Mariusz

20000073

20000073 Dziurawiec Agnieszka

20000074

20000074 JANTAR Elbląg

3 Kucharczyk Tomasz

20001213

20001213 Kucharczyk Róża

20001214

20001214 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

4 Puchkov Yuriy

20004405

20004405 Puchkova Tatsiana

20004406

20004406 SKT PASJA Kraków

5 Salgado Roberto

20001479

20001479 Górska Katarzyna

20001480

20001480 LATINO CAFE Gdynia

6 Szar Jarosław

20000081

20000081 Szar Katarzyna

20000082

20000082 JANTAR Elbląg

7 Szumczyk Roman

20004639

20004639 Łapińska-Szumczyk Sylwia

20004640

20004640 BLACK DANCE Gdańsk

8 Teresiński Krzysztof

20008777

20008777 Teresińska Iwona

20008778

20008778 CONTRA SPORT Warszawa

9 Tomczak Rafał

20003160

20003160 Tomczak Barbara

20003161

20003161 JANTAR Elbląg

10 Turkiewicz Jarosław

20005993

20005993 Karasiewicz Monika

20005994

20005994 BLACK DANCE Gdańsk

11 Wyganowski Stanisław

20003939

20003939 Vyganovska Ekaterina

20003940

20003940 BLACK DANCE Gdańsk

8-11 F Komb. 6T [11/12] ~20 min
1 Cyl Jakub

20006708

20006708 Sosińska Weronika

20006707

20006707 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

2 Dubacki Filip

20007474

20007474 Zakrzewska Bianka

20007461

20007461 ST ARTDANCE Sierpc

3 Gil Oliwier

20006555

20006555 Polakowska Aleksandra

20006554

20006554 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

4 Górka Mateusz

20006616

20006616 Melzacka Nina

20006748

20006748 BLACK DANCE Gdańsk

5 Grabowski Dominik

20006526

20006526 Połom Karolina

20006527

20006527 BLACK DANCE Gdańsk

6 Kościelniak Szymon

20006217

20006217 Dąbrowska Anna

20006218

20006218 UKS DANCE LIFE Inowrocław

7 Lasoń Olaf

20005307

20005307 Woźniak Lena

20005305

20005305 TIGER-TEAM Łódź

8 Majewski Szymon

20006909

20006909 Moskalska Maja

20006906

20006906 CREATIVE DANCE Warszawa

9 Mizikowski Łukasz

20006749

20006749 Chuchla Monika

20006750

20006750 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

10 Pikul Szymon

20006186

20006186 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Augustów - POLAND

11 Żmijewski Maksymilian

20007525

20007525 Grzybowska Amelia

20007544

20007544 ST ARTDANCE Sierpc - POLAND

Bury Mikołaj

20006818

20006818 Morawska Antonina

20006816

20006816 FALA Sopot - POLAND

Głowacki Dawid

20007601

20007601 Radlińska Julia

20004778

20004778 TOP DANCE Pruszków - POLAND

Marcinkowski Igor

20006213

20006213 Matysiak Maja

20006215

20006215 UKS DANCE LIFE Inowrocław

Mroske Ignacy Maksym

20006820

20006820 Szymańska Kornelia

20006821

20006821 TKS CREATIVE DANCE Rumia

Nowakowski Tymoteusz

20006653

20006653 Dobek Rozalia

20006654

20006654 BLACK DANCE Gdańsk

10-11 E Komb. 6T [7/7] Finał ~17 min
1 Aderek Dawid

20004764

20004764 Zimak Blanka

20004763

20004763 TOP DANCE Pruszków

2 Borzęcki Bartłomiej

20004213

20004213 Kempa Nina

20006321

20006321 PASJA Koszalin

3 Borzęcki Stanisław

20004212

20004212 Stasica Wiktoria Alicja

20004217

20004217 PASJA Koszalin

4 Penksyk Wiktor

20005278

20005278 Laskowska Oliwia

20005695

20005695 BLACK DANCE Gdańsk

5 Pikul Szymon

20006186

20006186 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Augustów - POLAND

6 Słomiński Damian

20006447

20006447 Kozikowska Róża

20006448

20006448 FALA Sopot

7 Szostak Krzysztof Ryszard

20004046

20004046 Stefańczyk Laura

20005559

20005559 JANTAR Elbląg

Dembiecki Iwo

20006246

20006246 Grzeszczyszyn Lena

20006247

20006247 STARLIGHT Zielona Góra - POLAND

Rosłanowski Lech

20006237

20006237 Zuba Maja

20006238

20006238 STARLIGHT Zielona Góra

Rutkowski Jan

20005598

20005598 Dziewulska Gabriela

20005601

20005601 TOP DANCE Pruszków

12-13 G 5T [5/8] ~20 min
1 Ducher Adam

20006534

20006534 Biesiekierska Wiktoria

20006535

20006535 BLACK DANCE Gdańsk

2 Kąkolewski Fabian

Piątkowska Lena

ST ARTDANCE Sierpc

3 Mądraszewski Julian

20004796

20004796 Głowacz Zofia

20005954

20005954 BLACK DANCE Gdańsk

4 Szewczyk Juliusz

Szaszko Wiktoria

CREATIVE DANCE Warszawa

5 Żarnowski Wojciech

20006664

20006664 Stegienta Marta

20005676

20005676 TEMPO Bydgoszcz

Bielewski Marcin

20005535

20005535 Gwóźdź Wiktoria

20005758

20005758 PROGRESS Kwidzyn

Pastuszka Mateusz

20006908

20006908 Wysocka Patrycja

20006907

20006907 CREATIVE DANCE Warszawa

Staniszewski Dominik

Czosnowska Maja

ST ARTDANCE Sierpc

14-15 D ST [19/24] 1/4 Finału ~37 min
1 Aranowski Maciej

20006180

20006180 Paczkowska Kaja

20006277

20006277 ST ARTDANCE Sierpc

2 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków

3 Chmurzyński Szymon

20005191

20005191 Buzała Jolanta

20006824

20006824 LATINO CAFE Gdynia

4 Daszkowski Szymon

20006114

20006114 Czarnecka Lidia

20006115

20006115 ST ARTDANCE Sierpc

5 Franczak Piotr

20005413

20005413 Mikielska Martyna

20005414

20005414 TEMPO Bydgoszcz

6 Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

7 Mielka Gabriel

20005350

20005350 Skowrońska Martyna

20005349

20005349 ISKRA Piła

8 Mróz Kacper

20006197

20006197 Ordon Maja

20006198

20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek

9 Paluch Piotr

20004990

20004990 Paluch Anna

20004991

20004991 UKS CZAR PAR Giżycko

10 Pilichowski Eryk

20004966

20004966 Wilk Zofia

20004934

20004934 FOCUS Kamień Pomorski

11 Rachwał Krystian

20005211

20005211 Machula Patrycja Małgorzata

20005287

20005287 MDANCE Szczecin - POLAND

12 Smolarek Filip

20005272

20005272 Walińska Otylia

20000115

20000115 JANTAR Elbląg

13 Sołtysik Piotr

20004690

20004690 Afeld Oliwia

20003805

20003805 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz - POLAND

14 Szulc-Łatwiński Konrad

20003353

20003353 Baranowska Anastazja

20007253

20007253 FOCUS Szczecin

15 Wacławski Damian

20004568

20004568 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg - POLAND

16 Wojciechowski Szymon

20000816

20000816 Wensierska Kornelia

20003729

20003729 BLACK DANCE Gdańsk

17 Zadorozhnii Arseniy

20006278

20006278 Klasa Dominika Julia

20006767

20006767 MDANCE Szczecin - POLAND

18 Zawadzki Michał

20003802

20003802 Szulc Nina

20005464

20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz - POLAND

19 Zawistowski Patryk

20005853

20005853 Sztachelska Maja

20005852

20005852 GCK Grajewo - POLAND

Fularczyk Jan

20003981

20003981 Dębska Anna

20003974

20003974 LATINO CAFE Gdynia

Sobczak Bartosz

20006177

20006177 Jabłońska Michalina

20004548

20004548 UKS FEELING Warszawa - POLAND

Szewczyczak Filip

20004273

20004273 Jędrzejczyk Zuzanna

20003554

20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia

Wendk Paweł

20005693

20005693 Brzeska Olga

20005694

20005694 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

14-15 D LA [22/24] 1/4 Finału ~37 min
1 Aranowski Maciej

20006180

20006180 Paczkowska Kaja

20006277

20006277 ST ARTDANCE Sierpc

2 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków

3 Chmurzyński Szymon

20005191

20005191 Buzała Jolanta

20006824

20006824 LATINO CAFE Gdynia

4 Franczak Piotr

20005413

20005413 Mikielska Martyna

20005414

20005414 TEMPO Bydgoszcz

5 Kropacz Marcel Miłosz

20003857

20003857 Zmudczyńska Iga

20003707

20003707 FALA Sopot

6 Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

7 Mielka Gabriel

20005350

20005350 Skowrońska Martyna

20005349

20005349 ISKRA Piła

8 Mróz Kacper

20006197

20006197 Ordon Maja

20006198

20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek

9 Nawrocki Igor

20006379

20006379 Żydlewska Maja

20005706

20005706 ST ARTDANCE Sierpc