Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach

Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach

Sierpc 29-30.05.2021

Number of entries: 350 Number of couples: 258
Date
Number of entries
Number of couples
Number of people
2021-05-29
166
141
~282
2021-05-30
184
132
~264
Sobota - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Majster Cup Sierpc 2021
Registration: 07:00 Rehearsal: 09:00 Start: 09:00
Estimated part time: ~4 h, 36 min
Planned ending time: 21:00 Estimated ending time: 13:36
Number of entries
Number of couples
Number of people
85
64
~128
10-11 D ST [6] Final ~15 min
1 Borzęcki Bartłomiej 20004213 Kempa Nina 20006321 PASJA Koszalin
2 Borzęcki Stanisław 20004212 Stasica Wiktoria Alicja 20004217 PASJA Koszalin
3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz 20006206 Pietraszewska Marta Alicja 20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
4 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
5 Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
6 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
10-11 D LA [6] Final ~15 min
1 Borzęcki Bartłomiej 20004213 Kempa Nina 20006321 PASJA Koszalin
2 Borzęcki Stanisław 20004212 Stasica Wiktoria Alicja 20004217 PASJA Koszalin
3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz 20006206 Pietraszewska Marta Alicja 20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
4 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
5 Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
6 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
10-11 G 5T [10] ~22 min
1 Borowski Aleksander Zbruk Oriana ST ARTDANCE Sierpc
2 Górka Mateusz 20006616 Melzacka Nina 20006748 BLACK DANCE Gdańsk
3 Kajkowski Dawid Maciejewska Julia ST ARTDANCE Sierpc
4 Kaliński Paweł Kowalska Martyna ST ARTDANCE Sierpc
5 Karaszewski Szymon Przybyszewska Maja ST ARTDANCE Sierpc
6 Kosek Julek Purzycka Natasza ST ARTDANCE Sierpc
7 Marciniak Maciej Szymańska Wiktoria ST ARTDANCE Sierpc
8 Różański Filip Falińska Gabriela ST ARTDANCE Sierpc
9 Szczelaszczyk Kacper Sadowska Lidia ST ARTDANCE Sierpc
10 Wasilewski Adam Malewska Izabela ST ARTDANCE Sierpc
Banach Antoni Zalewska Zosia ST ARTDANCE Sierpc
Czosnowski Kacper Falkowska Inga ST ARTDANCE Sierpc
Głowacki Dawid 20007601 Radlińska Julia 20004778 TOP DANCE Pruszków
Grabowski Dominik 20006526 Połom Karolina 20006527 BLACK DANCE Gdańsk
Koszewski Kacper 20006716 Kilińska Amelia 20006120 TOP DANCE Pruszków
Majewski Szymon Moskalska Maja CREATIVE DANCE Warszawa
Nowakowski Tymoteusz 20006653 Dobek Rozalia 20006654 BLACK DANCE Gdańsk
Ornat Ignacy Wojtczuk Natalia CREATIVE DANCE Warszawa
12-13 E Komb. 8T [19] 1/4 Final ~71 min
1 Cekała Wiktor 20005617 Horoszewska Joanna 20005618 AKAT Łomża
2 Dąbrowski Oliwier 20006094 Nowakowska Katarzyna 20006095 ST ARTDANCE Sierpc
3 Górka Tomasz 20005911 Nadolna Julia 20007261 TEMPO Bydgoszcz
4 Gryziak Adam 20006398 Gąsior Wiktoria 20006399 CREATIVE DANCE Warszawa
5 Grzybowski Filip 20006100 Szulecka Sandra 20006101 ST ARTDANCE Sierpc
6 Gutkowski Franciszek 20005586 Dorosz Paula 20005587 UKS FEELING Warszawa
7 Jarkiewicz Franciszek 20005429 Kapusta Alicja 20006730 TKS DANCE&DANCE Toruń
8 Kępiński Kamil 20006108 Jagodzińska Zofia 20006109 ST ARTDANCE Sierpc
9 Kharin Ruslan 20008228 Kuziemska Iwetta 20004134 TEMPO Bydgoszcz
10 Kopacz Gabriel 20004673 Pazderska Aleksandra 20006174 LATINO CAFE Gdynia
11 Lubiak Kamil 20006303 Skwara Oliwia 20006302 CREATIVE DANCE Warszawa
12 Łopatowski Maciej 20006183 Wojciechowska Julia 20006184 FALCON Płock
13 Mazur Maciej Mikołaj 20005711 Mużyło Julia 20005712 TKS TĘCZA Białystok
14 Panek Adam 20006689 Rosenkiewicz Julia 20006690 JANTAR Elbląg
15 Połom Igor 20004060 Koszewska Laura Marianna 20004059 BLACK DANCE Gdańsk
16 Sarkowicz Marcel 20006219 Jaskólska Amelia 20006216 UKS DANCE LIFE Inowrocław
17 Stegienta Szymon 20005675 Andrzejewska Nina 20005677 TEMPO Bydgoszcz
18 Szymanowicz Kajetan 20005578 Michalska Barbara 20005585 UKS FEELING Warszawa
19 Świec Wiktor 20006106 Stankiewicz Aleksandra 20006107 ST ARTDANCE Sierpc
Bujnowski Bartosz 20005054 Kleczkowska Zofia 20006404 PROMENADA Augustów
Gryziak Adam 20006398 Gąsior Wiktoria 20006399 CREATIVE DANCE Warszawa
Kierznikiewicz Damian 20006428 Pierścieniak Antonina 20006431 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Mucha Mikołaj 20006430 Zmuda Wiktoria 20006429 TKS CREATIVE DANCE Rumia
12-13 D ST [14] 1/2 Final ~31 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Czajkowski Krzysztof 20004779 Dasiewicz Joanna 20004815 TOP DANCE Pruszków
3 Dąbrowski Oliwier 20006094 Nowakowska Katarzyna 20006095 ST ARTDANCE Sierpc
4 Drażba Michał 20003706 Żybort Oliwia 20005105 UKS JANTAR Gdańsk
5 Dybicz Oliwier 20005742 Jendra Pola 20005728 CREATIVE DANCE Warszawa
6 Karolczuk Jan 20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria 20005808 POWER DANCE Giżycko
7 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
8 Kwaśniak Kacper 20005415 Makowska Sonia 20004429 TEMPO Bydgoszcz
9 Poronik Oleksandr 20006390 Bolesta Emilia 20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
10 Sienica Igor 20005046 Szymulewska Julia 20005068 PROMENADA Olecko
11 Sokół Tomasz 20004573 Wasiłyszyn Kornelia 20004574 JANTAR Elbląg
12 Świec Wiktor 20006106 Stankiewicz Aleksandra 20006107 ST ARTDANCE Sierpc
13 Wandycz Olaf 20004216 Mrzewa Marta 20004214 PASJA Koszalin
14 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
Kujawiński Jarosław 20006182 Kucharska Lena 20006185 FALCON Płock
12-13 D LA [14] 1/2 Final ~31 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Czajkowski Krzysztof 20004779 Dasiewicz Joanna 20004815 TOP DANCE Pruszków
3 Dąbrowski Oliwier 20006094 Nowakowska Katarzyna 20006095 ST ARTDANCE Sierpc
4 Drzewiecki Stanisław 20007616 Gosławska - Żeligowska Marta 20005931 TIGER-TEAM Łódź
5 Dybicz Oliwier 20005742 Jendra Pola 20005728 CREATIVE DANCE Warszawa
6 Karolczuk Jan 20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria 20005808 POWER DANCE Giżycko
7 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
8 Kwaśniak Kacper 20005415 Makowska Sonia 20004429 TEMPO Bydgoszcz
9 Poronik Oleksandr 20006390 Bolesta Emilia 20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
10 Sienica Igor 20005046 Szymulewska Julia 20005068 PROMENADA Olecko
11 Sokół Tomasz 20004573 Wasiłyszyn Kornelia 20004574 JANTAR Elbląg
12 Świec Wiktor 20006106 Stankiewicz Aleksandra 20006107 ST ARTDANCE Sierpc
13 Wandycz Olaf 20004216 Mrzewa Marta 20004214 PASJA Koszalin
14 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
Kujawiński Jarosław 20006182 Kucharska Lena 20006185 FALCON Płock
14-15 E Komb. 8T [16] 1/4 Final ~71 min
1 Aniszewski Wojciech 20006167 Kubach Amelia 20006166 UKS CZAR PAR Giżycko
2 Biernacki Olivier 20001042 Trybuś Sandra 20006721 TOP DANCE Pruszków
3 Bytner Adam 20006096 Zimnawoda Julia 20006099 ST ARTDANCE Sierpc
4 Czeczkowski Mateusz 20005334 Melnychuk Olha 20006963 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
5 Dąbrowski Kacper 20006102 Kornacka Weronika 20006181 ST ARTDANCE Sierpc
6 Gołaszewski Filip 20006755 Grodzicka Paulina 20006754 FALA Sopot
7 Hołowacz Maciej 20005730 Makulska Julia 20005756 CREATIVE DANCE Warszawa
8 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
9 Koperczak Oskar 20004508 Waluszkiewicz Emilia 20004502 JANTAR Elbląg
10 Lewandowski Oliwier Robert 20006195 Kułakowska Eliza 20005085 TKS CREATIVE DANCE Rumia
11 Lisowski Mateusz 20005173 Turlińska Julia 20006636 POWER DANCE Giżycko
12 Maciejewski Mikołaj 20006092 Szymańska Weronika 20006113 ST ARTDANCE Sierpc
13 Małaszewski Patryk 20005948 Dziedzia Martyna 20005947 TKS TĘCZA Białystok
14 Rachwał Krystian 20005211 Machula Patrycja Małgorzata 20005287 MDANCE Szczecin
15 Stepuch Maciek 20005714 Łapa Gabriela 20005720 IMPET TEAM Warszawa
16 Żebrowski Mikołaj 20005613 Karolak Zuzanna 20005614 AKAT Łomża
Krutul Damian 20005936 Domitrz Aleksandra Gabriela 20005937 GCK Grajewo
Marszałkowski Wojciech Rafał 20006209 Cichoń Marta 20005090 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Paluchowski Maurycy 20004711 Jukiewicz Milena 20006393 FALA Sopot
Płaczek Kacper 20006164 Sobocińska Zofia 20006165 UKS CZAR PAR Giżycko
Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T [47] 1/8 Final ~167 min
1 Bełzak Marek 20003810 Zając Aleksandra 20001229 CORDEX Wałbrzych
2 Borkowski Jan 20003920 Nowicka Natalia 20003921 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Borkowski Paweł 20000501 Lebiedziew Lena Magdalena 20000523 AKTT Szczecin
4 Chomaniuk Damian 20003162 Klim Julia 20003456 UKS TWIST Białystok
5 Cieszyński Tobiasz 20000814 Szumczyk Justyna 20003881 BLACK DANCE Gdańsk
6 Ciopała Michał 20002651 Nawalany Julia 20003841 MCT Wieliczka
7 Ciupa Jakub 20003122 Zmudczyńska Marta 20003119 FALA Sopot
8 Cysewski Wiktor 20003402 Richert Aleksandra 20004208 FALA Sopot
9 Dobrowolski Daniel 20001513 Kaczmarczyk Karmen 20001512 LATINO CAFE Gdynia
10 Drab Michał 20004022 Nemcova Martina 20006146 PM Lubin
11 Felski Kacper 20002662 Sobczyk Aleksandra 20002663 AMBER Kołobrzeg
12 Gajtkowski Karol 20003814 Nowicka Dominika 20004105 TKS DANCE&DANCE Toruń
13 Grunt Wiktor 20000003 Wałdoch Kinga 20002749 PROGRESS Kwidzyn
14 Gutowski Dawid 20004647 Czerwińska Izabela 20004648 AKAT Łomża
15 Hinczewski Ksawier 20001666 Kurda Wiktoria 20005347 TKS DANCE&DANCE Toruń
16 Jedynak Paweł 20000661 Zeuge Nell 20004280 FUZJA Myślibórz
17 Kaszuba Piotr 20001935 Dudar Weronika 20004121 PROMENADA Olecko
18 Krajniewski Kamil 20001657 Rzeźnik Marta 20003252 TKS DANCE&DANCE Toruń
19 Kustosz Miłosz 20002595 Pawłowska Sara Weronika 20001778 AKTT Szczecin
20 Łukowski Szymon 20003580 Orzechowska Natalia 20003168 PROMENADA Augustów
21 Markowski Tomasz 20005088 Piątas Karolina Weronika 20001774 AKTT Szczecin
22 Mieczkowski Konrad 20003970 Sowa Julia 20000050 LATINO CAFE Gdynia
23 Nowicki Hubert 20003918 Jarzyńska Anna 20003089 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
24 Pacan Kajetan Adam 20003090 Szustek Alicja 20008685 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
25 Przygocki Mikołaj 20003399 Szefke Katarzyna 20003166 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
26 Radziejewski Juliusz 20002864 Antos Aleksandra 20001793 PM Lubin
27 Rudyj Bartosz 20001228 Nowińska Maja 20003745 PM Lubin
28 Ruszkowski Tomasz 20001215 Latos Maria 20003091 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
29 Sąsiadek Kacper 20002748 Ziętowska Oliwia 20002034 FALA Sopot
30 Siekierski Dawid 20001786 Daciów Bianka 20001788 AMBER Kołobrzeg
31 Sito Klaudiusz Robert 20000647 Konury Weronika 20000520 FOCUS Szczecin
32 Skrzypczak Piotr 20001787 Kowalik Pola 20002665 AMBER Kołobrzeg
33 Skwira Paweł 20000067 Łysko Natalia 20000042 JANTAR Elbląg
34 Sopoćko Dominik 20002380 Gruszczyńska Adrianna 20008690 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
35 Szczepaniak Kamil 20002816 Kmiecik Wiktoria 20001010 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
36 Szczuryk Filip 20002664 Antos Alicja 20001792 AMBER Kołobrzeg
37 Szwed Bartek 20000809 Jurkiewicz Zofia 20003720 FALA Sopot
38 Szymczyk Mikołaj 20001798 Szałek Kornelia 20000757 AMBER Kołobrzeg
39 Śledź Miłosz 20002647 Dziób Amelia 20003216 MCT Wieliczka
40 Świątkowski Szymon 20001971 Kruszniewska Zuzanna 20002960 PROMENADA Augustów
41 Tarach Kamil 20001217 Buczyńska Michalina 20001218 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
42 Tygielski Radosław Kajetan 20001009 Kruger Julia 20001684 CONTRA SPORT Warszawa
43 Walczak Wojciech 20000569 Wojtaszczyk Dominka 20002927 MDANCE Szczecin
44 Waszak Maksymilian 20001586 Moszczyńska Kornelia 20003254 ST PYRAS Toruń
45 Woźnicki Szymon 20004030 Przybyszewska Amelia 20004031 FALCON Płock
46 Zieliński Jakub 20000106 Nycnerska Olga 20000107 JANTAR Elbląg
47 Żałko Szymon 20001232 Kulska Hanna 20001235 CORDEX Wałbrzych
Dudka Jakub 20006432 Panek Julia 20006433 DANCE CENTER Poznań
Janicki Oliwier 20000812 Wensierska Julia 20003993 BLACK DANCE Gdańsk
Konowalczyk Jakub 20004191 Bęben Julia 20004190 DANCE CENTER Poznań
Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
Nadolny Kuba 20001670 Droganowska Antonina 20005656 ST PYRAS Toruń
Piątek Seweryn 20004816 Olszańska Magdalena 20004773 TOP DANCE Pruszków
Ziółkowski Szymon 20004091 Urbańska Patrycja 20004892 TOP DANCE Pruszków
Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T [16] 1/4 Final ~87 min
1 Bartyś Marcin 20005345 Pokorska Ada 20004546 KADRYL BCPK Białystok
2 Buczyński Hubert 20002360 Butko Viana 20002375 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Fazullin Armand 20001847 Iwańska Klaudia 20001846 SKT PASJA Kraków
4 Greczyński Kacper 20000585 Billings Nicole 20001549 AMBER Kołobrzeg
5 Khersonskyy Fedor 20003703 Kaczyńska Agata 20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
6 Kloskowski Maciej 20002020 Ziętowska Nikola 20002021 FALA Sopot
7 Kukliński Filip 20001634 Kuklińska Michalina 20001633 CONTRA SPORT Warszawa
8 Kurzawa Dawid 20001804 Anuszkiewicz Kamilla 20001803 AMBER Kołobrzeg
9 Lewandowski Marcin 20001654 Lewandowska Aleksandra 20001655 ST PYRAS Toruń
10 Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
11 Pawłowski Mateusz 20000891 Woś Maja Alicja 20000900 ISKRA Piła
12 Połętek Patryk 20003315 Włodarczyk Aleksandra 20003665 DANCE PROJECT Warszawa
13 Snochowski Wiktor 20001022 Malinowska Justyna 20001407 KTT DUET Warszawa
14 Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
15 Talarek Krystian 20001680 Tylicka Katarzyna 20005107 ST PYRAS Toruń
16 Wojtania Sebastian 20002757 Szałęga Kamila 20003642 STARLIGHT Zielona Góra
Krupa Mateusz 20001318 Jaworek Marysia 20006766 PM Lubin
Opania Mariusz 20002014 Tutkowska Aurelia 20000810 FALA Sopot
Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T [7] Final ~27 min
1 Ciołek Marcin 20004629 Kubik Ewelina 20004630 LATINO CAFE Gdynia
2 Felczak Marcin 20006944 Pukis Ewa 20006922 FOCUS Olsztyn
3 Kucharczyk Tomasz 20001213 Kucharczyk Róża 20001214 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4 Puchkov Yuriy 20004405 Puchkova Tatsiana 20004406 SKT PASJA Kraków
5 Tomczak Rafał 20003160 Tomczak Barbara 20003161 JANTAR Elbląg
6 Wyganowski Stanisław 20003939 Vyganovska Ekaterina 20003940 BLACK DANCE Gdańsk
7 Zębała Sławomir 20006615 Zębała Marta 20006614 FOCUS Kamień Pomorski
Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T [11] 1/2 Final ~47 min
1 Budyś Mariusz 20000014 Budyś Monika 20000015 PROGRESS Kwidzyn
2 Dziurawiec Mariusz 20000073 Dziurawiec Agnieszka 20000074 JANTAR Elbląg
3 Kucharczyk Tomasz 20001213 Kucharczyk Róża 20001214 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4 Puchkov Yuriy 20004405 Puchkova Tatsiana 20004406 SKT PASJA Kraków
5 Salgado Roberto 20001479 Górska Katarzyna 20001480 LATINO CAFE Gdynia
6 Szar Jarosław 20000081 Szar Katarzyna 20000082 JANTAR Elbląg
7 Szumczyk Roman 20004639 Łapińska-Szumczyk Sylwia 20004640 BLACK DANCE Gdańsk
8 Teresiński Krzysztof 20008777 Teresińska Iwona 20008778 CONTRA SPORT Warszawa
9 Tomczak Rafał 20003160 Tomczak Barbara 20003161 JANTAR Elbląg
10 Turkiewicz Jarosław 20005993 Karasiewicz Monika 20005994 BLACK DANCE Gdańsk
11 Wyganowski Stanisław 20003939 Vyganovska Ekaterina 20003940 BLACK DANCE Gdańsk
8-11 F Komb. 6T [11] ~22 min
1 Cyl Jakub 20006708 Sosińska Weronika 20006707 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
2 Dubacki Filip 20007474 Zakrzewska Bianka 20007461 ST ARTDANCE Sierpc
3 Gil Oliwier 20006555 Polakowska Aleksandra 20006554 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
4 Górka Mateusz 20006616 Melzacka Nina 20006748 BLACK DANCE Gdańsk
5 Grabowski Dominik 20006526 Połom Karolina 20006527 BLACK DANCE Gdańsk
6 Kościelniak Szymon 20006217 Dąbrowska Anna 20006218 UKS DANCE LIFE Inowrocław
7 Lasoń Olaf 20005307 Woźniak Lena 20005305 TIGER-TEAM Łódź
8 Majewski Szymon 20006909 Moskalska Maja 20006906 CREATIVE DANCE Warszawa
9 Mizikowski Łukasz 20006749 Chuchla Monika 20006750 TEMPO Bydgoszcz
10 Pikul Szymon 20006186 Nowoć Naila 20007549 PROMENADA Augustów
11 Żmijewski Maksymilian 20007525 Grzybowska Amelia 20007544 ST ARTDANCE Sierpc
Bury Mikołaj 20006818 Morawska Antonina 20006816 FALA Sopot
Głowacki Dawid 20007601 Radlińska Julia 20004778 TOP DANCE Pruszków
Marcinkowski Igor 20006213 Matysiak Maja 20006215 UKS DANCE LIFE Inowrocław
Mroske Ignacy Maksym 20006820 Szymańska Kornelia 20006821 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Nowakowski Tymoteusz 20006653 Dobek Rozalia 20006654 BLACK DANCE Gdańsk
10-11 E Komb. 6T [7] Final ~19 min
1 Aderek Dawid 20004764 Zimak Blanka 20004763 TOP DANCE Pruszków
2 Borzęcki Bartłomiej 20004213 Kempa Nina 20006321 PASJA Koszalin
3 Borzęcki Stanisław 20004212 Stasica Wiktoria Alicja 20004217 PASJA Koszalin
4 Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
5 Pikul Szymon 20006186 Nowoć Naila 20007549 PROMENADA Augustów
6 Słomiński Damian 20006447 Kozikowska Róża 20006448 FALA Sopot
7 Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
Dembiecki Iwo 20006246 Grzeszczyszyn Lena 20006247 STARLIGHT Zielona Góra
Rosłanowski Lech 20006237 Zuba Maja 20006238 STARLIGHT Zielona Góra
Rutkowski Jan 20005598 Dziewulska Gabriela 20005601 TOP DANCE Pruszków
12-13 G 5T [5] ~22 min
1 Ducher Adam 20006534 Biesiekierska Wiktoria 20006535 BLACK DANCE Gdańsk
2 Kąkolewski Fabian Piątkowska Lena ST ARTDANCE Sierpc
3 Mądraszewski Julian 20004796 Głowacz Zofia 20005954 BLACK DANCE Gdańsk
4 Szewczyk Juliusz Szaszko Wiktoria CREATIVE DANCE Warszawa
5 Żarnowski Wojciech 20006664 Stegienta Marta 20005676 TEMPO Bydgoszcz
Bielewski Marcin 20005535 Gwóźdź Wiktoria 20005758 PROGRESS Kwidzyn
Pastuszka Mateusz Zdzisław 20006908 Wysocka Patrycja 20006907 CREATIVE DANCE Warszawa
Staniszewski Dominik Czosnowska Maja ST ARTDANCE Sierpc
14-15 D ST [19] 1/4 Final ~39 min
1 Aranowski Maciej 20006180 Paczkowska Kaja 20006277 ST ARTDANCE Sierpc
2 Biernacki Olivier 20001042 Trybuś Sandra 20006721 TOP DANCE Pruszków
3 Chmurzyński Szymon 20005191 Buzała Jolanta 20006824 LATINO CAFE Gdynia
4 Daszkowski Szymon 20006114 Czarnecka Lidia 20006115 ST ARTDANCE Sierpc
5 Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
6 Kulik Szymon 20005806 Majek Natalia 20005807 UKS CZAR PAR Giżycko
7 Mielka Gabriel 20005350 Skowrońska Martyna 20005349 ISKRA Piła
8 Mróz Kacper 20006197 Ordon Maja 20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek
9 Paluch Piotr 20004990 Paluch Anna 20004991 UKS CZAR PAR Giżycko
10 Pilichowski Eryk 20004966 Wilk Zofia 20004934 FOCUS Kamień Pomorski
11 Rachwał Krystian 20005211 Machula Patrycja Małgorzata 20005287 MDANCE Szczecin
12 Smolarek Filip 20005272 Walińska Otylia 20000115 JANTAR Elbląg
13 Sołtysik Piotr 20004690 Afeld Oliwia 20003805 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
14 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
15 Wacławski Damian 20004568 Sroka Wiktoria 20004572 JANTAR Elbląg
16 Wojciechowski Szymon 20000816 Wensierska Kornelia 20003729 BLACK DANCE Gdańsk
17 Zadorozhnii Arseniy 20006278 Klasa Dominika Julia 20006767 MDANCE Szczecin
18 Zawadzki Michał 20003802 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
19 Zawistowski Patryk 20005853 Sztachelska Maja 20005852 GCK Grajewo
Fularczyk Jan 20003981 Dębska Anna 20003974 LATINO CAFE Gdynia
Sobczak Bartosz 20006177 Jabłońska Michalina 20004548 UKS FEELING Warszawa
Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Wendk Paweł 20005693 Brzeska Olga 20005694 BLACK DANCE Gdańsk
14-15 D LA [22] 1/4 Final ~39 min
1 Aranowski Maciej 20006180 Paczkowska Kaja 20006277 ST ARTDANCE Sierpc
2 Biernacki Olivier 20001042 Trybuś Sandra 20006721 TOP DANCE Pruszków
3 Chmurzyński Szymon 20005191 Buzała Jolanta 20006824 LATINO CAFE Gdynia
4 Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
5 Kropacz Marcel Miłosz 20003857 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
6 Kulik Szymon 20005806 Majek Natalia 20005807 UKS CZAR PAR Giżycko
7 Mielka Gabriel 20005350 Skowrońska Martyna 20005349 ISKRA Piła
8 Mróz Kacper 20006197 Ordon Maja 20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek
9 Nawrocki Igor 20006379 Żydlewska Maja 20005706 ST ARTDANCE Sierpc
10 Paluch Piotr 20004990 Paluch Anna 20004991 UKS CZAR PAR Giżycko
11 Pilichowski Eryk 20004966 Wilk Zofia 20004934 FOCUS Kamień Pomorski
12 Rachwał Krystian 20005211 Machula Patrycja Małgorzata 20005287 MDANCE Szczecin
13 Smolarek Filip 20005272 Walińska Otylia 20000115 JANTAR Elbląg
14 Sołtysik Piotr 20004690 Afeld Oliwia 20003805 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
15 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
16 Wacławski Damian 20004568 Sroka Wiktoria 20004572 JANTAR Elbląg
17 Waruszewski Tymon 20005968 Dobrowolska Marta 20005969 UKS JANTAR Gdańsk
18 Wojciechowski Szymon 20000816 Wensierska Kornelia 20003729 BLACK DANCE Gdańsk
19 Wrona Jakub 20005331 Chmielowiec Iga 20005328 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
20 Zadorozhnii Arseniy 20006278 Klasa Dominika Julia 20006767 MDANCE Szczecin
21 Zawadzki Michał 20003802 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
22 Zawistowski Patryk 20005853 Sztachelska Maja 20005852 GCK Grajewo
Fularczyk Jan 20003981 Dębska Anna 20003974 LATINO CAFE Gdynia
Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Wendk Paweł 20005693 Brzeska Olga 20005694 BLACK DANCE Gdańsk
pow.15 D ST [13] 1/2 Final ~23 min
1 Banasiewicz Witold 20006544 Fic Natalia 20006545 IMPET TEAM Warszawa
2 Halicki Marcin 20006861 Trybuś Patrycja 20006720 TOP DANCE Pruszków
3 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
4 Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
5 Łukowski Jan 20006171 Rutkowska Weronika 20004959 ST ARTDANCE Sierpc
6 Marszałek Adrian 20006065 Wiśniewska Julia 20006385 FALCON Płock
7 Matela Jakub 20006723 Owczarek Julia Maria 20006862 TOP DANCE Pruszków
8 Nitek Jakub 20004365 Hoare Sophie 20004364 BLACK DANCE Gdańsk
9 Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
10 Sławiński Kacper 20004204 Łukowska Małgorzata 20006733 FALCON Płock
11 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
12 Truchel Paweł  20006572 Karnat Monika 20001509 BLACK DANCE Gdańsk
13 Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
Czaplicki Jan 20000730 Jagusztyn Sara 20004024 PASJA Koszalin
Iwanicki Maciej 20004992 Kulik Natalia 20004995 UKS CZAR PAR Giżycko
Solawa Kacper 20003118 Neufeld Karolina 20003123 BLACK DANCE Gdańsk
pow.15 D LA [14] 1/2 Final ~31 min
1 Banasiewicz Witold 20006544 Fic Natalia 20006545 IMPET TEAM Warszawa
2 Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
3 Halicki Marcin 20006861 Trybuś Patrycja 20006720 TOP DANCE Pruszków
4 Iwanicki Maciej 20004992 Kulik Natalia 20004995 UKS CZAR PAR Giżycko
5 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
6 Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
7 Łukowski Jan 20006171 Rutkowska Weronika 20004959 ST ARTDANCE Sierpc
8 Marszałek Adrian 20006065 Wiśniewska Julia 20006385 FALCON Płock
9 Matela Jakub 20006723 Owczarek Julia Maria 20006862 TOP DANCE Pruszków
10 Nitek Jakub 20004365 Hoare Sophie 20004364 BLACK DANCE Gdańsk
11 Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
12 Sławiński Kacper 20004204 Łukowska Małgorzata 20006733 FALCON Płock
13 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
14 Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
Czaplicki Jan 20000730 Jagusztyn Sara 20004024 PASJA Koszalin
Solawa Kacper 20003118 Neufeld Karolina 20003123 BLACK DANCE Gdańsk
pow.15 C ST [14] 1/2 Final ~37 min
1 Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
2 Cieszyński Tobiasz 20000814 Szumczyk Justyna 20003881 BLACK DANCE Gdańsk
3 Dorosz Fryderyk Tomasz 20004452 Pusz Hanna Krystyna 20004453 UKS FEELING Warszawa
4 Janicki Oliwier 20000812 Wensierska Julia 20003993 BLACK DANCE Gdańsk
5 Jezusek Wiktor 20001119 Krynica Julia 20001120 AKAT Łomża
6 Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
7 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
8 Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
9 Lipiński Michał 20001785 Utecht Julia 20000760 PASJA Koszalin
10 Łowicki Damian 20003883 Gumowska Joanna 20001381 FOCUS Olsztyn
11 Mróz Sebastian 20002042 Głuszak Oliwia 20000122 LATINO CAFE Gdynia
12 Nitek Jakub 20004365 Hoare Sophie 20004364 BLACK DANCE Gdańsk
13 Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
14 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
Choina Cezary 20000729 Michalak Zuzanna Michalina 20000748 PASJA Koszalin
Żebrowski Oskar 20003866 Kiersztan Amelia Maria 20004221 AKAT Łomża
pow.15 C LA [14] 1/2 Final ~37 min
1 Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
2 Cieszyński Tobiasz 20000814 Szumczyk Justyna 20003881 BLACK DANCE Gdańsk
3 Dorosz Fryderyk Tomasz 20004452 Pusz Hanna Krystyna 20004453 UKS FEELING Warszawa
4 Gutowski Dawid 20004647 Czerwińska Izabela 20004648 AKAT Łomża
5 Janicki Oliwier 20000812 Wensierska Julia 20003993 BLACK DANCE Gdańsk
6 Jezusek Wiktor 20001119 Krynica Julia 20001120 AKAT Łomża
7 Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
8 Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
9 Lipiński Michał 20001785 Utecht Julia 20000760 PASJA Koszalin
10 Łowicki Damian 20003883 Gumowska Joanna 20001381 FOCUS Olsztyn
11 Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
12 Sławiński Kacper 20004204 Łukowska Małgorzata 20006733 FALCON Płock
13 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
14 Telesiewicz Krystian 20004202 Falkowska Julia 20004205 ST ARTDANCE Sierpc
Bućko Adam 20001380 Zabora Kamila 20005002 AKAT Łomża
Choina Cezary 20000729 Michalak Zuzanna Michalina 20000748 PASJA Koszalin
Żebrowski Oskar 20003866 Kiersztan Amelia Maria 20004221 AKAT Łomża
Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T [36] 1/8 Final ~147 min
1 Bakacz Michał 20005096 Chrobak Aleksandra 20003606 PM Lubin
2 Chmurzyński Bartłomiej 20003959 Derlatka Gabriela 20003958 FOCUS Kamień Pomorski
3 Cybul Marcel 20003610 Nowacka Kinga 20003609 PM Lubin
4 Dobroś Błażej 20005868 Aleks Zuzanna 20005867 FALCON Płock
5 Dróżdż Stanisław 20003823 Kańduła Jagoda 20003824 ISKRA Piła