WDSF World Championships Under 21 Standard

WDSF World Championships Under 21 Standard

Elbląg 08.10.2022

Liczba startów: 419 Liczba zgłoszeń: 260
Daty
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
2022-10-07
56
43
2022-10-08
194
151
2022-10-09
169
140
FRIDAY/PIĄTEK [16:00] - Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships
Próba parkietu: 16:00
Szacowany czas trwania bloku: ~3 h, 4 min
Planowane zakończenie: 21:30 Szacowane zakończenie: ~19:04
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
56
43
Junior II Komb. 10T (BC) [6] Finał ~25 min
1 Jezierski Błażej

20004044

20004044 Cybulska Malwina

20004194

20004194 JANTAR Elbląg

2 Józefowicz Marceli

20005273

20005273 Jankowska Patrycja

20005270

20005270 JANTAR Elbląg

3 Klekotko Mateusz

20004256

20004256 Nowak Weronika

20003733

20003733 PROMENADA Olecko

4 Łabędzki Kamil

20004383

20004383 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

5 Zamiara Mariusz

20003842

20003842 Konarzewska Maja

20004117

20004117 JANTAR Elbląg

6 Żmijewski Marcel

20004111

20004111 Ciechorska Michalina

20004567

20004567 JANTAR Elbląg

Krivins Richards

Golubeva Marija

Riga - LATVIA

Panek Adam

20006689

20006689 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg

Semrau Kamil

20001613

20001613 Lichowska Natalia

20003661

20003661 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

Smolarek Filip

20005272

20005272 Walińska Otylia

20000115

20000115 JANTAR Elbląg

Rozpoczęcie o: 18:00
Rising Stars ST (BC) [18] 1/4 Finału ~45 min
1 Costa Joao

Almeida Laura

AMIGOS DAS DANCAS Oporto - PORTUGAL

2 Depczyński Tomasz

20004149

20004149 Kołodziej Aleksandra

20008910

20008910 K-STUDIO Krosno

3 Dikenshtein Konstantin

Kozak Daria

KOLOV-MEGADANCE Odesa - UKRAINE

4 Koniushko Volodymyr

Diachenko Diana

REVERANS Kyiv - UKRAINE

5 Mamrak Adam

Usselmann Emilia

TEAM GED GOTHENBURG Gothenburg - SWEDEN

6 Matuszewski Piotr

20009388

20009388 Rosińska Luiza

20001669

20001669 KTT DUET Warszawa

7 Melnychuk Dmytro

20006962

20006962 Muntowska Maja

20004820

20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

8 Pawłowski Mateusz

20000891

20000891 Woś Maja Alicja

20000900

20000900 ISKRA Piła

9 Protsenko Oleksii

20006205

20006205 Wieteska Julia

20000044

20000044 JANTAR Elbląg

10 Relha Joao

Kujawa Karina

BRACARA TEAM Braga - PORTUGAL

11 Skerka Tomasz

20000797

20000797 Prytuła Ksenia

20001423

20001423 LATINO CAFE Gdynia

12 Skwira Paweł

20000067

20000067 Siudzińska Aleksandra

20001587

20001587 JANTAR Elbląg

13 Szumczyk Przemysław

20001420

20001420 Nadolna Adrianna

20001865

20001865 BLACK DANCE Gdańsk

14 Szyc Mikołaj

20000804

20000804 Lewandowska Marta

20001421

20001421 BLACK DANCE Gdańsk

15 Ślusarski Grzegorz

20000029

20000029 Morawska Maria

20000790

20000790 JANTAR Elbląg

16 Vanoncini Matteo

Samanna Federica

PROFESSIONAL TEAM Italia - ITALY

17 Wapiński Rafał

20000589

20000589 Legutko Daria

20002593

20002593 AKTT Szczecin

18 Wrona Jakub

20005331

20005331 Rosanowska Weronika

20002722

20002722 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

Magalski Karol

20000001

20000001 Fidut Julia

20000095

20000095 JANTAR Elbląg

Salwin Michał

20008124

20008124 Dziashkevich Marta

20006305

20006305 IMPET TEAM Warszawa

Rising Stars LA (BC) [16] 1/4 Finału ~45 min
1 Aftanasiuk Jakub

20002069

20002069 Remesz Maja

20002977

20002977 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk

2 Apvinis Vakaris

Bartkute Gabriele

E.DANIUTES DANCE STUDIO Kaunas - LITHUANIA

3 Artioli Edoardo

Artioli Clementina

- ITALY

4 Dikenshtein Konstantin

Kozak Daria

KOLOV-MEGADANCE Odesa - UKRAINE

5 Jensen Averstad Jorgen

Munkebye Karlsen Malin

LSK DANS Oslo, norway - NORWAY

6 Koniushko Volodymyr

Diachenko Diana

REVERANS Kyiv - UKRAINE

7 Krips Eitan

20009485

20009485 Bronisławska Aleksandra

20003416

20003416 CONTRA SPORT Piaseczno

8 Luppino Alex

Leca Mioara

- ITALY

9 Mamrak Adam

Usselmann Emilia

TEAM GED GOTHENBURG Gothenburg - SWEDEN

10 Murawski Antoni

20003728

20003728 Myślińska Marta

20001564

20001564 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

11 Navatski Miraslau

20005568

20005568 Kowal Stefania

20007370

20007370 CONTRA SPORT Piaseczno

12 Pawłowski Mateusz

20000891

20000891 Woś Maja Alicja

20000900

20000900 ISKRA Piła

13 Relha Joao

Kujawa Karina

BRACARA TEAM Braga - PORTUGAL

14 Skwira Paweł

20000067

20000067 Siudzińska Aleksandra

20001587

20001587 JANTAR Elbląg

15 Szumczyk Przemysław

20001420

20001420 Nadolna Adrianna

20001865

20001865 BLACK DANCE Gdańsk

16 Szyc Mikołaj

20000804

20000804 Lewandowska Marta

20001421

20001421 BLACK DANCE Gdańsk

WDSF Open Senior I ST (POC) [9] 1/2 Finału ~31 min
1 Cadilek Pavel

10115612

10115612 Cadilkova Karolina

10115613

10115613 CZECH REPUBLIC

2 D'elia Alberto

10049669

10049669 Gubitoso Giorgia

10049670

10049670 ITALY

3 Felczak Marcin

10093111

10093111 Pukis Ewa

10140240

10140240 FOCUS Olsztyn - POLAND

4 Grosz Eckhard

10097397

10097397 Grosz Gabriela

10097398

10097398 AUSTRIA

5 Okoń Maciej

10116415

10116415 Zielińska-Okoń Agata

10116409

10116409 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

6 Rimkus Tomas

10069133

10069133 Surblyte Nerija

10054997

10054997 LITHUANIA

7 Szar Jarosław

10115845

10115845 Szar Katarzyna

10115846

10115846 JANTAR Elbląg - POLAND

8 Szydłowski Michał

10140346

10140346 Antonowicz-Szydłowska Monika

10140388

10140388 ST BROADWAY Elbląg - POLAND

9 Tomczak Rafał

10123974

10123974 Tomczak Barbara

10123975

10123975 JANTAR Elbląg - POLAND

Bayerle Petr

10085645

10085645 Snajderova Barbora

10085652

10085652 CZECH REPUBLIC

Ohlsson Perry

10131301

10131301 Olsson Anita

10015480

10015480 SWEDEN

WDSF Open Senior I LA (POC) [7] Finał ~18 min
1 Cadilek Pavel

10115612

10115612 Cadilkova Karolina

10115613

10115613 CZECH REPUBLIC

2 Felczak Marcin

10093111

10093111 Pukis Ewa

10140240

10140240 FOCUS Olsztyn - POLAND

3 Latnikovs Sergejs

10086334

10086334 Latnikova Kristine

10086333

10086333 LATVIA

4 Okoń Maciej

10116415

10116415 Zielińska-Okoń Agata

10116409

10116409 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

5 Staugis Ingus

10131040

10131040 Donina Jelena

10103976

10103976 LATVIA

6 Szar Jarosław

10115845

10115845 Szar Katarzyna

10115846

10115846 JANTAR Elbląg - POLAND

7 Tomczak Rafał

10123974

10123974 Tomczak Barbara

10123975

10123975 JANTAR Elbląg - POLAND

Bayerle Petr

10085645

10085645 Snajderova Barbora

10085652

10085652 CZECH REPUBLIC

Deaks Kalvis

10096362

10096362 Deaka Dina

10096363

10096363 LATVIA

Schobl David

10033752

10033752 Vitkova Romana

10119390

10119390 CZECH REPUBLIC

DSE ChEGP Juvenile I+II ST (POC) [7] Finał ~15 min
1 Davidek Sebastian

10129912

10129912 Davidkova Viktorie

10135476

10135476 CZECH REPUBLIC

2 Ludwicki Eryk

10139258

10139258 Kiszkunas Iga

10139257

10139257 JANTAR Wolin - POLAND

3 Rahula Johann Marten

10139453

10139453 Makarov Victoria

10121648

10121648 ESTONIA

4 Skorbach Yehor

10136453

10136453 Zachulska Izabela

10136404

10136404 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański - POLAND

5 Słomiński Damian

10135819

10135819 Kozikowska Róża

10135835

10135835 FALA Sopot - POLAND

6 Swędrak Joachim

10136264

10136264 Kaim Nikola

10136284

10136284 FALA Sopot - POLAND

7 Zadorozhnii Tymofii

10140814

10140814 Szkutnik Dominika

10140813

10140813 MDANCE Szczecin - POLAND

Lacinovs Arsenijs

10136402

10136402 Podojnika Elizabeta

10136375

10136375 LATVIA

Zagoruiko Vladyslav

10138692

10138692 Petrova Stefaniia

10138691

10138691 CYPRUS

DSE ChEGP Junior I LA (POC) [15] 1/4 Finału ~45 min
1 Dondera Aleksander

10140704

10140704 Drętkiewicz Kaja Aleksandra

10140705

10140705 KING DANCE Koszalin - POLAND

2 Dusa Raiens

10127838

10127838 Lebedeva Dana

10129763

10129763 LATVIA

3 Dylon Mateusz

10136109

10136109 Krajewska Zuzanna

10136288

10136288 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

4 Jałocha Tony

10139250

10139250 Duda Martyna

10139251

10139251 ST ELITA Kraków - POLAND

5 Kaczmarczyk Alan

10140728

10140728 Pazderska Aleksandra

10140729

10140729 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

6 Kazlausks Dastins

10140493

10140493 Garda Gabriela

10140038

10140038 LATVIA

7 Krawczyk Kuba

10136417

10136417 Jałocha Martyna

10136415

10136415 ST ELITA Kraków - POLAND

8 Makarov Martin

10100227

10100227 Peik Regina

10119195

10119195 ESTONIA

9 Nowaczyk Mikołaj

10130901

10130901 Nowaczyk Aleksandra

10130906

10130906 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

10 Radkiewicz Hubert

10136545

10136545 Nowak Olga

10136544

10136544 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

11 Radu Raul Gabriel

10107631

10107631 Usvat Ioana

10124186

10124186 ROMANIA

12 Rysiewski Filip

10136546

10136546 Serówka Zuzanna

10136556

10136556 ISKRA Piła - POLAND

13 Szewczyk Jan

10136290

10136290 Bartkiewicz Maja

10136280

10136280 UKS FEELING Warszawa - POLAND

14 Szostak Krzysztof Ryszard

10136499

10136499 Stefańczyk Laura

10130478

10130478 JANTAR Elbląg - POLAND

15 Zięba Michał

10133729

10133729 Olesiejuk Natalia

10133730

10133730 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Frkal Tomas

10112792

10112792 Lososova Linda

10126049

10126049 CZECH REPUBLIC

Kasiulis Adrijus

10131524

10131524 Sustikaite Vanesa

10133702

10133702 LITHUANIA

Prokins Jegors

10121492

10121492 Karimova Polina

10096825

10096825 LATVIA

Scerbakovs Aleksejs

10135830

10135830 Grigalcuka Vladislava

10135828

10135828 LATVIA

Skorbach Yehor

10136453

10136453 Zachulska Izabela

10136404

10136404 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański - POLAND

Zagoruiko Vladyslav

10138692

10138692 Petrova Stefaniia

10138691

10138691 CYPRUS

DSE ChEGP Junior II LA (BC) [13] 1/2 Finału ~25 min
1 Andras Andrei

10124492

10124492 Sinescu Maya

10124373

10124373 ROMANIA

2 Astrauskas Kajus

10134568

10134568 Tkacenko Kamile

10134552

10134552 LITHUANIA

3 Bolsteins Ricards Andrejs

10121090

10121090 Klisane Madara

10120992

10120992 LATVIA

4 Jezierski Błażej

10136174

10136174 Cybulska Malwina

10136175

10136175 JANTAR Elbląg - POLAND

5 Józefowicz Marceli

10136026

10136026 Jankowska Patrycja

10136027

10136027 JANTAR Elbląg - POLAND

6 Meiksans Roberts

10128066

10128066 Freiberga Elza

10134840

10134840 LATVIA

7 Mlinskas Kristupas

10113799

10113799 Rudnickaite Liepa

10123665

10123665 LITHUANIA

8 Nowacki Krzysztof Mateusz

10136256

10136256 Górczak Julia Lena

10136255

10136255 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

9 Olejarz Tymon

10130366

10130366 Kurda Wiktoria

10134020

10134020 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

10 Panek Adam

10140581

10140581 Sroka Wiktoria

10140584

10140584 JANTAR Elbląg - POLAND

11 Semrau Kamil

10137053

10137053 Lichowska Natalia

10137052

10137052 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

12 Zogins Arsenijs

10111766

10111766 Pustoselova Olesja

10121868

10121868 LATVIA

13 Żmijewski Marcel

10136032

10136032 Ciechorska Michalina

10136031

10136031 JANTAR Elbląg - POLAND

Bogdanov Philipp

10129536

10129536 Bogdanov Seraphina

10129537

10129537 GERMANY

Frkal Tomas

10112792

10112792 Lososova Linda

10126049

10126049 CZECH REPUBLIC

Jasinevicius Lukas

10117520

10117520 Kybartaite Meida

10111943

10111943 LITHUANIA

Klekotko Mateusz

10131199

10131199 Nowak Weronika

10130369

10130369 PROMENADA Olecko - POLAND

Krivins Richards

10101331

10101331 Golubeva Marija

10118852

10118852 LATVIA

Laps Jan

10136547

10136547 Marcinkowska Agata

10136567

10136567 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

Marynich Ivan

10129350

10129350 Melaniia Petrova

10135747

10135747 CYPRUS

Novak Dominik

10117123

10117123 Maskova Alice

10119775

10119775 CZECH REPUBLIC

Szymanowski Michał

10112488

10112488 Hnat Emilia

10136526

10136526 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

Rozpoczęcie o: 10:00
WDSF Open Youth LA (POC) [24] 1/4 Finału ~81 min
1 Artioli Edoardo

10110893

10110893 Artioli Clementina

10110892

10110892 ITALY

2 Biesek Gabriel Marek

10117564

10117564 Ochrymiuk Alicja

10128811

10128811 AMBER Kołobrzeg - POLAND

3 Bolsteins Ricards Andrejs

10121090

10121090 Klisane Madara

10120992

10120992 LATVIA

4 Borisov Ilian

10106036

10106036 Spasova Venera

10123511

10123511 BULGARIA

5 Borkowski Paweł

10128610

10128610 Lebiedziew Lena Magdalena

10128615

10128615 AKTT Szczecin - POLAND

6 Brzozowski Grzegorz

10130104

10130104 Pogorzelska Julia

10140442

10140442 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

7 Bumanis Markuss

10121122

10121122 Naumova Daniela

10139791

10139791 LATVIA

8 Dikenshtein Konstantin

10099799

10099799 Kozak Daria

10099800

10099800 UKRAINE

9 Grunt Wiktor

10116684

10116684 Wałdoch Kinga

10116238

10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

10 Gruszka Tobiasz

10136514

10136514 Urbańska Amelia

10136521

10136521 UKS FEELING Warszawa - POLAND

11 Joffe Matas

10136019

10136019 Katinaite Adrijana

10119623

10119623 LITHUANIA

12 Koniushko Volodymyr

10140251

10140251 Diachenko Diana

10137272

10137272 UKRAINE

13 Kuoga Aivaras

10119181

10119181 Abdellaoui Eliza

10119152

10119152 LITHUANIA

14 Laskus Franciszek

10137511

10137511 Kraus Zofia

10137512

10137512 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

15 Lopeta Augustas

10133742

10133742 Gumbryte Gabija

10128129

10128129 LITHUANIA

16 Mieczkowski Konrad

10136020

10136020 Sowa Julia

10136119

10136119 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

17 Mylek Dominik

10119321

10119321 Bierosova Adriana

10127012

10127012 CZECH REPUBLIC

18 Ottner Tobias

10120440

10120440 Prokopova Barbora

10125965

10125965 CZECH REPUBLIC

19 Padurariu Stefan Alexandru

10100809

10100809 Constandache Malina Elena

10120154

10120154 ROMANIA

20 Shylo Valerii

10104309

10104309 Kozlovskyte Smilte

10130700

10130700 LITHUANIA

21 Szczuryk Filip

10128613

10128613 Szałek Kornelia

10136637

10136637 AMBER Kołobrzeg - POLAND

22 Zawadzki Michał

10139686

10139686 Żydlewska Wiktoria

10140115

10140115 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

23 Zieliński Jakub

10116763

10116763 Nycnerska Olga

10116748

10116748 JANTAR Elbląg - POLAND

24 Zogins Arsenijs

10111766

10111766 Pustoselova Olesja

10121868

10121868 LATVIA

Ciupa Jakub

10136219

10136219 Zmudczyńska Marta

10136370

10136370 FALA Sopot - POLAND

Endriulaitis Arnas

10108503

10108503 Pavsukova Anastasija

10100460

10100460 LITHUANIA

Jezierski Błażej

10136174

10136174 Cybulska Malwina

10136175

10136175 JANTAR Elbląg - POLAND

Kovacs Adam

10120834

10120834 Faludi Eliza Eszter

10120665

10120665 HUNGARY

Marynich Ivan

10129350

10129350 Melaniia Petrova

10135747

10135747 CYPRUS

Novak Dominik

10117123

10117123 Maskova Alice

10119775

10119775 CZECH REPUBLIC

Palskys Pijus

10133736

10133736 Makarskaite Ugne

10124097

10124097 LITHUANIA

Stolarczyk Iwo

10140422

10140422 Sołtysik Julia

10140417

10140417 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

Teletin Rares Andrei

10120157

10120157 Tarzianu Ana Maria

10100549

10100549 ROMANIA

Waszak Maksymilian

10116473

10116473 Droganowska Antonina

10127446

10127446 ST PYRAS Toruń - POLAND

Wiener Ron

10132001

10132001 Popova Sonya

10132010

10132010 ISRAEL

Rozpoczęcie o: 11:00
DSE ChEGP Juvenile I+II LA (POC) [9] 1/2 Finału ~25 min
1 Albins Kristians

10134498

10134498 Bielousova Nikol

10138714

10138714 LATVIA

2 Davidek Sebastian

10129912

10129912 Davidkova Viktorie

10135476

10135476 CZECH REPUBLIC

3 Lavinskas Domas

BRAK MIN!

BRAK MIN! Daniskeviciute Kamila

BRAK MIN!

BRAK MIN! LITHUANIA

4 Ludwicki Eryk

10139258

10139258 Kiszkunas Iga

10139257

10139257 JANTAR Wolin - POLAND

5 Rahula Johann Marten

10139453

10139453 Makarov Victoria

10121648

10121648 ESTONIA

6 Skorbach Yehor

10136453

10136453 Zachulska Izabela

10136404

10136404 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański - POLAND

7 Słomiński Damian

10135819

10135819 Kozikowska Róża

10135835

10135835 FALA Sopot - POLAND

8 Swędrak Joachim

10136264

10136264 Kaim Nikola

10136284

10136284 FALA Sopot - POLAND

9 Zadorozhnii Tymofii

10140814

10140814 Szkutnik Dominika

10140813

10140813 MDANCE Szczecin - POLAND

Lacinovs Arsenijs

10136402

10136402 Podojnika Elizabeta

10136375

10136375 LATVIA

Zagoruiko Vladyslav

10138692

10138692 Petrova Stefaniia

10138691

10138691 CYPRUS

Rozpoczęcie o: 13:50
WDSF World Open Adult LA (POC) [33] 1/8 Finału ~131 min
1 Aftanasiuk Jakub

10140738

10140738 Remesz Maja

10140737

10140737 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk - POLAND

2 Apvinis Vakaris

10075167

10075167 Bartkute Gabriele

10105087

10105087 LITHUANIA

3 Artioli Edoardo

10110893

10110893 Artioli Clementina

10110892

10110892 ITALY

4 Balandin Artur

10020314

10020314 Salita Anna

10022025

10022025 GERMANY

5 Biesek Gabriel Marek

10117564

10117564 Ochrymiuk Alicja

10128811

10128811 AMBER Kołobrzeg - POLAND

6 Boldojan Lucian Constantin

10083059

10083059 Dinca Roxana Maria

10083052

10083052 ROMANIA

7 Bong Jun Cheng

10139964

10139964 Yeo Kai Ning Grace

10140030

10140030 MALAYSIA

8 Borisov Boris

10116837

10116837 Dzhelebova Emiliya

10093226

10093226 BULGARIA

9 Bruck Jakub

10085646

10085646 Makarenko Marina

10085758

10085758 CZECH REPUBLIC

10 Brzozowski Grzegorz

10130104

10130104 Pogorzelska Julia

10140442

10140442 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

11 Bumanis Markuss

10121122

10121122 Naumova Daniela

10139791

10139791 LATVIA

12 Chudziński Cezary

10140284

10140284 Grabowska Paulina

10140285

10140285 UKS TWIST Białystok - POLAND

13 Doerlitz Vinzenz

10036852

10036852 Daskalova Albena

10037162

10037162 GERMANY

14 Eltervaag Lars Olav

10028990

10028990 Zygouri Paraskevi

10080518

10080518 NORWAY

15 Fazullin Armand

10060431

10060431 Iwańska Klaudia

10063540

10063540 SKT PASJA Kraków - POLAND

16 Grunt Wiktor

10116684

10116684 Wałdoch Kinga

10116238

10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

17 Gruszka Tobiasz

10136514

10136514 Urbańska Amelia

10136521

10136521 UKS FEELING Warszawa - POLAND

18 Hidi Balazs

10055606

10055606 Kis Violetta

10055471

10055471 HUNGARY

19 Jensen Averstad Jorgen

10087536

10087536 Munkebye Karlsen Malin

10117725

10117725 NORWAY

20 Kolev Nikolay

10062576

10062576 Kratira Ekaterini

10074775

10074775 GREECE

21 Koniushko Volodymyr

10140251

10140251 Diachenko Diana

10137272

10137272 UKRAINE

22 Laskus Franciszek

10137511

10137511 Kraus Zofia

10137512

10137512 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

23 Luppino Alex

10118439

10118439 Leca Mioara

10110992

10110992 ITALY

24 Mara Stefan

10127046

10127046 Neculae Maria Tea

10080406

10080406 ROMANIA

25 Michna Marian

10066521

10066521 Vesela Karolina

10066542

10066542 CZECH REPUBLIC

26 Miculescu Ionut Alexandru

10061696

10061696 Pacurar Andra

10071614

10071614 ROMANIA

27 Minkevich Matvei

10134922

10134922 Deluga Karolina

10099028

10099028 CONTRA SPORT Piaseczno - POLAND

28 Padurariu Stefan Alexandru

10100809

10100809 Constandache Malina Elena

10120154

10120154 ROMANIA

29 Przybyłek Michał

10139130

10139130 Kwinta Paula

10139132

10139132 AMBER Kołobrzeg - POLAND

30 Renna Giuseppe

10096662

10096662 Bortolotti Martina

10090736

10090736 ITALY

31 Sawiński Fryderyk

10123747

10123747 Zakrzewska Paula

10125404

10125404 ST PYRAS Toruń - POLAND

32 Szczuryk Filip

10128613

10128613 Szałek Kornelia

10136637

10136637 AMBER Kołobrzeg - POLAND

33 Yan Bangbang

10080522

10080522 Du Yujun

10122236

10122236 CHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF

Bong Jun Cheng

10139964

10139964 Yeo Kai Ning Grace

10140030

10140030 MALAYSIA

Kozel Lubomir

10093653

10093653 Sirocakova Adela

10101421

10101421 CZECH REPUBLIC

Kravchuk Mykhailo

10118749

10118749 Fedorova Kseniia

10115421

10115421 UKRAINE

Kurzawa Dawid

10099608

10099608 Anuszkiewicz Kamilla

10099609

10099609 AMBER Kołobrzeg - POLAND

Lewandowski Bartosz

10073445

10073445 Wałachowska Anna Karolina

10072941

10072941 KTT DUET Warszawa - POLAND

Markowski Tomasz

10128617

10128617 Pawłowska Sara Weronika

10128616

10128616 AKTT Szczecin - POLAND

Skwira Paweł

10124559

10124559 Siudzińska Aleksandra

10116472

10116472 JANTAR Elbląg - POLAND

Sterczewski Piotr

10122940

10122940 Podgórska Julia

10136675

10136675 AKTT Szczecin - POLAND

Rozpoczęcie o: 14:30
DSE ChEGP Junior I ST (POC) [12] 1/2 Finału ~25 min
1 Dondera Aleksander

10140704

10140704 Drętkiewicz Kaja Aleksandra

10140705

10140705 KING DANCE Koszalin - POLAND

2 Dusa Raiens

10127838

10127838 Lebedeva Dana

10129763

10129763 LATVIA

3 Jałocha Tony

10139250

10139250 Duda Martyna

10139251

10139251 ST ELITA Kraków - POLAND

4 Kazlausks Dastins

10140493

10140493 Garda Gabriela

10140038

10140038 LATVIA

5 Krawczyk Kuba

10136417

10136417 Jałocha Martyna

10136415

10136415 ST ELITA Kraków - POLAND

6 Makarov Martin

10100227

10100227 Peik Regina

10119195

10119195 ESTONIA

7 Nowaczyk Mikołaj

10130901

10130901 Nowaczyk Aleksandra

10130906

10130906 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

8 Radu Raul Gabriel

10107631

10107631 Usvat Ioana

10124186

10124186 ROMANIA

9 Rysiewski Filip

10136546

10136546 Serówka Zuzanna

10136556

10136556 ISKRA Piła - POLAND

10 Szewczyk Jan

10136290

10136290 Bartkiewicz Maja

10136280

10136280 UKS FEELING Warszawa - POLAND

11 Szostak Krzysztof Ryszard

10136499

10136499 Stefańczyk Laura

10130478

10130478 JANTAR Elbląg - POLAND

12 Zięba Michał

10133729

10133729 Olesiejuk Natalia

10133730

10133730 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Frkal Tomas

10112792

10112792 Lososova Linda

10126049

10126049 CZECH REPUBLIC

Kasiulis Adrijus

10131524

10131524 Sustikaite Vanesa

10133702

10133702 LITHUANIA

Prokins Jegors

10121492

10121492 Karimova Polina

10096825

10096825 LATVIA

Scerbakovs Aleksejs

10135830

10135830 Grigalcuka Vladislava

10135828

10135828 LATVIA

Skorbach Yehor

10136453

10136453 Zachulska Izabela

10136404

10136404 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański - POLAND

Zagoruiko Vladyslav

10138692

10138692 Petrova Stefaniia

10138691

10138691 CYPRUS

DSE ChEGP Junior II ST (BC) [12] 1/2 Finału ~25 min
1 Akos Rozina

10135164

10135164 Sara Panna Kapronczai

10135125

10135125 HUNGARY

2 Jezierski Błażej

10136174

10136174 Cybulska Malwina

10136175

10136175 JANTAR Elbląg - POLAND

3 Józefowicz Marceli

10136026

10136026 Jankowska Patrycja

10136027

10136027 JANTAR Elbląg - POLAND

4 Meiksans Roberts

10128066

10128066 Freiberga Elza

10134840

10134840 LATVIA

5 Mlinskas Kristupas

10113799

10113799 Rudnickaite Liepa

10123665

10123665 LITHUANIA

6 Nanu Iacob Gabriel

10114952

10114952 Moroti Cristina

10130690

10130690 ROMANIA

7 Olejarz Tymon

10130366

10130366 Kurda Wiktoria

10134020

10134020 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

8 Panek Adam

10140581

10140581 Sroka Wiktoria

10140584

10140584 JANTAR Elbląg - POLAND

9 Semrau Kamil

10137053

10137053 Lichowska Natalia

10137052

10137052 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

10 Vallaste Henry Kristian

10119054

10119054 Harms Kirsten

10118130

10118130 ESTONIA

11 Wasilewski Jan

10119319

10119319 Wojnarowska Wiktoria

10119233

10119233 UKS JANTAR Gdańsk - POLAND

12 Żmijewski Marcel

10136032

10136032 Ciechorska Michalina

10136031

10136031 JANTAR Elbląg - POLAND

Frkal Tomas

10112792

10112792 Lososova Linda

10126049

10126049 CZECH REPUBLIC

Klekotko Mateusz

10131199

10131199 Nowak Weronika

10130369

10130369 PROMENADA Olecko - POLAND

Krivins Richards

10101331

10101331 Golubeva Marija

10118852

10118852 LATVIA

Laps Jan

10136547

10136547 Marcinkowska Agata

10136567

10136567 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

Marynich Ivan

10129350

10129350 Melaniia Petrova

10135747

10135747 CYPRUS

Puplevicius Matas

10128416

10128416 Vilciauskaite Gabija

10122656

10122656 LITHUANIA

Szymanowski Michał

10112488

10112488 Hnat Emilia

10136526

10136526 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

Rozpoczęcie o: 16:00
WDSF Open Senior II ST (POC) [7] Finał ~18 min
1 Budyś Mariusz

10058430

10058430 Budyś Monika

10058431

10058431 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

2 Dziurawiec Mariusz

10072998

10072998 Dziurawiec Agnieszka

10099271

10099271 JANTAR Elbląg - POLAND

3 Kretzschmar Lars

10068456

10068456 Hentschel Pia

10068457

10068457 GERMANY

4 Ryś Rafał

10139208

10139208 Geppert-Ryś Anna

10139205

10139205 THE BEST Gdańsk - POLAND

5 Stukas Nerijus

10065677

10065677 Montvilaite Laura

10065678

10065678 LITHUANIA

6 Szar Jarosław

10115845

10115845 Szar Katarzyna

10115846

10115846 JANTAR Elbląg - POLAND

7 Tomczak Rafał

10123974

10123974 Tomczak Barbara

10123975

10123975 JANTAR Elbląg - POLAND

Frati Emanuele

10132486

10132486 Cavagni Monica

10132487

10132487 ITALY

Ohlsson Perry

10131301

10131301 Olsson Anita

10015480

10015480 SWEDEN

Rozpoczęcie o: 17:00
WDSF Open Senior II LA (POC) [6] Finał ~18 min
1 Budyś Mariusz

10058430

10058430 Budyś Monika

10058431

10058431 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

2 Dziurawiec Mariusz

10072998

10072998 Dziurawiec Agnieszka

10099271

10099271 JANTAR Elbląg - POLAND

3 Latnikovs Sergejs

10086334

10086334 Latnikova Kristine

10086333

10086333 LATVIA

4 Szar Jarosław

10115845

10115845 Szar Katarzyna