Styczeń 2018

21.01.2018 Kraków Freestyle

O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie - TURNIEJ STREET DANCE - do 11 lat i 12-15 lat

do 11 Duet FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 11 Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 11 Solo FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., 12-15 Duet FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., 12-15 Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., 12-15 Solo FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 25 Formacja FREE STREET, do 25 Mini Formacja FREE SHOW, do 25 Solo FREE STREET/JAZZ/MOD.

wwwWyniki Live

21.01.2018 Kraków

O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, Solistki G 4T, Solistki F 4T

wwwWyniki Live

21.01.2018 Kraków Freestyle

O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie - TURNIEJ STREET DANCE do 7 lat i do 9 lat

do 7 Duet FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 7 Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 7 Mini Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 7 Solo FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 9 Duet FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 9 Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 9 Mini Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 9 Solo FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD.

wwwWyniki Live

13.01.2018 Kurzętnik

II O. T. T. T. o Puchar Wójta Kurzętnika

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Grudzień 2017

17.12.2017 Augustów

Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.12.2017 Turzno

OTTS KOPERNIK 2017 o Puchar Wójta Gminy Łysomice

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

16.12.2017 Kraków Freestyle

Mikołajowo-Świąteczny Turniej Tańca Nowoczesnego Street Dance

do 7 Duet FREE STREET, do 7 Formacja FREE STREET, do 7 Mini Formacja FREE STREET, do 7 Solo FREE STREET, do 9 Duet FREE STREET, do 9 Formacja FREE STREET, do 9 Mini Formacja FREE STREET, do 9 Solo FREE STREET, do 11 Duet FREE STREET, do 11 Formacja FREE STREET, do 11 Mini Formacja FREE STREET, do 11 Solo FREE STREET, 12-15 Duet FREE STREET, 12-15 Formacja FREE STREET, 12-15 Mini Formacja FREE STREET, 12-15 Solo FREE STREET, do 25 Duet FREE STREET, do 25 Formacja FREE STREET, do 25 Mini Formacja FREE STREET, do 25 Solo FREE STREET

wwwWyniki Live

16.12.2017 Wrocław Mistrzostwa Polski FTS

Akademickie Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego, Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach Dzieci oraz Juniorów Młodszych

Dzieci Mistrzostwa Polski Komb. 8T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I Komb. 10T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy OPEN ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

16-17.12.2017 Olsztynek Mistrzostwa WojewództwaSenior

Ogólnopolski Turniej Tańca FOCUS 2017 o Puchar Burmistrza Olsztynka Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Tańcu Towarzyskim

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

16.12.2017 Kraków

Mikołajowo-Świąteczny Turniej Tańca Sportowego

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

09.12.2017 Wieliczka (k. Krakowa)

III Jesienny Turniej Tańca

8-9 F Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

09-10.12.2017 Wejherowo GPP EkstraklasaMistrzostwa WojewództwaSenior

Finał Grand Prix Polski FTS, Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, II OTSTT o Puchar Prezydenta Wejherowa,

Dzieci Najmłodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Solistki G 4T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

03.12.2017 Białystok

BIAŁYSTOK OPEN VII OTTS TWIST 2017

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

03.12.2017 Szczecinek

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA

do 7 H 3T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

02.12.2017 Sierpc GPP Ekstraklasa

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS HOLLYWOOD 2017

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

02.12.2017 Elbląg

Turniej Młodych Talentów

do 7 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 14-15 E Komb. 8T, pow.15 E Komb. 8T

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Listopad 2017

26.11.2017 Żukowo GPP EkstraklasaSenior

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS. VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa,

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

26.11.2017 Zawiercie

XXXII Turniej Tańca Towarzyskiego

Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki Live

25.11.2017 Żukowo Mistrzostwa Polski FTSPuchar Polski

Mistrzostwa Polski FTS w klasach. VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa..

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

25-26.11.2017 Grajów (k. Krakowa)Mistrzostwa Polski FTSPuchar PolskiGPP Ekstraklasa

TURNIEJ PRZENIESIONY Cracow Dance Festival GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASY FTS

25.11.2017 Lipiany (k. Szczecina)

Puchar Województwa Zachodniopomorskiego w Tańcu Sportowym

8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

25.11.2017 Iława Senior

XV OTTS o Puchar Jezioraka - Iława

do 9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA, Senior II B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

18-19.11.2017 Wieliczka (k. Krakowa) Mistrzostwa Polski FTSFreestyle

SALT CUP 2017 - Mistrzostwa Polski FTS Dzieci oraz Juniorów Młodszych

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, do 9 Duet FREE STREET/JAZZ/MOD., do 9 Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 9 Mini Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 9 Solo FREE STREET/JAZZ/MOD., 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, do 11 Duet FREE STREET/JAZZ/MOD., do 11 Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 11 Solo FREE STREET/JAZZ/MOD., Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I ST/LA, 12-15 Duet FREE STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Solo FREE STREET/JAZZ/MOD., do 25 Duet FREE STREET/JAZZ/MOD., do 25 Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 25 Mini Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 25 Solo FREE STREET/JAZZ/MOD., Dorośli OPEN LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

18.11.2017 Kolbudy (k. Gdańska) GPP EkstraklasaSenior

X OTTS Latino Cafe Cup, GPP Ekstraklasa FTS Młodzieży i Dorosłych.

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I OPEN ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

11.11.2017 Warszawa WDSF Competition

WDSF European Championship Youth 10D

WDSF European Championships Youth Komb. 10T

wwwWyniki Live

11-12.11.2017 Warszawa WDSF CompetitionSenior

Polish Cup 2017

Dzieci Młodsze OPEN Komb. 4T, DSE European Children Grand Prix Juvenile I ST/LA, Dzieci Starsze OPEN Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Juvenile II ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, 12-13 D ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Adult PD ST/LA, WDSF Open Adult Komb. 10T, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

05.11.2017 Skierniewice

Skierniewice Dance Festival 2017

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

05.11.2017 Starogard Gdański Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - II Memoriał Edwarda Kowalke

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04.11.2017 Sianów (k. Koszalin) GPP Ekstraklasa

Grand Prix Polski i Charytatywny Ogólnpolski Turniej Tańca

Dzieci OPEN ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04.11.2017 Skierniewice

Skierniewice Dance Festival - Turniej Tańca w klasach HGF

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live
Październik 2017

29.10.2017 Paterek (k. Nakła nad Notecią)

III KUJAWSKO - POMORSKI FESTIWAL TAŃCA

Dzieci OPEN ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

28.10.2017 Kwidzyn GPP EkstraklasaSenior

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XVIII OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA

8-9 H 4T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

28.10.2017 Wolin

Wolin-Wyspa Tańca XXI Edycja

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

22.10.2017 Piątnica (k. Łomży) Mistrzostwa WojewództwaSenior

XXI O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego, Prezydenta Miasta Łomża i Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego

Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I+II D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

21.10.2017 Wieliczka (k. Krakowa)

II Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Wielickiego

do 7 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

21.10.2017 Brodnica Senior

VI O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Brodnicy

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

21.10.2017 Koszalin GPP Ekstraklasa

GPP Ekstraklasa FTS Puchar Regionów Polski Północnej FTS

Dzieci OPEN ST/LA, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

14-15.10.2017 Elbląg WDSF CompetitionSenior

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Juveniles I+II ST/LA/Komb. 8T, Juvenile I Komb. 6T, Junior I ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Under 21 ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST/LA, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

13.10.2017 Elbląg Senior

Mistrzostwa Europy Północnej

Junior I ST/LA, Junior II ST/LA, Youth ST/LA, Adult ST/LA, Senior I ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07-08.10.2017 Skawina Mistrzostwa WojewództwaSeniorFreestyle

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W TAŃCU TOWARZYSKIM I NOWOCZESNYM 2017

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, do 11 Duet FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 11 Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 11 Solo FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-15 Duet FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., 12-15 Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., 12-15 Solo FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, do 25 Duet FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 25 Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 25 Mini Formacja FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., do 25 Solo FREE STREET/SHOW/JAZZ/MOD., Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST, Senior III Mistrzostwa Województwa ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07.10.2017 Giżycko

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MAZURY 2017

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07.10.2017 Tczew Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Grodu Sambora

do 7 H 3T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07-08.10.2017 Szczecin

TURNIEJ ODWOŁANY SZCZECIN CUP 2017

01.10.2017 Świnoujście

O Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście

do 7 H 3T, 8-9 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/ST, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

01.10.2017 Koronowo (k. Bydgoszczy) Mistrzostwa Województwa

Mistrzostwa Województwa i Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 E Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Wrzesień 2017

30.09.2017 Koronowo (k. Bydgoszczy) GPP Ekstraklasa

GRAND PRIX EKSTRAKLASA FTS - OTT o Puchar Burmistrza Miasta Koronowo

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

30.09.2017 Ostrołęka Mistrzostwa Województwa

XXXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Złotą Podwiązkę oraz Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego

Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

23-24.09.2017 Jelenia Góra WDSF CompetitionSenior

52 Międzynarodowy Turniej Tańca KARKONOSZE OPEN 2017

Juveniles I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Rising Stars OPEN ST, WDSF International Open Adult ST/LA, Dorośli OPEN LA, WDSF Open Senior II ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

16.09.2017 Ciechocinek Senior

Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w klasach H,G, F

do 7 H 4T/4T, do 7 G 5T/5T, do 9 H 4T/4T, 8-9 G 5T/5T, 8-9 F Komb. 6T/Komb. 6T, 10-11 H 4T/4T, 10-11 G 5T/5T, 10-11 F Komb. 6T/Komb. 6T, 12-13 H 4T/4T, 12-13 G 5T/5T, 12-13 F Komb. 6T/Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki Live

16.09.2017 Kraków

Turniej Towarzyszący Mistrzostwom Formacji FTS

10-11 E Komb. 6T, 12-13 D ST/LA, 14-15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

16.09.2017 Kraków Mistrzostwa Polski FTS

Mistrzostwa Polski FTS Formacji

Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Lipiec 2017

28-29.07.2017 Wrocław WDSF Competition

The World Games 2017

WDSF - The World Games Adult ST/LA, WDSF - The World Games Adult SA/R'R

wwwWyniki Live
Czerwiec 2017

18.06.2017 Rumia

Wakacyjny Turniej Tańca Creative Dance

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)

18.06.2017 Kąty (k. Sochaczewa) Senior

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA, Senior II OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.06.2017 Kąty (k. Sochaczewa)

II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza klas HGF w tańcu towarzyskim

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

17.06.2017 Chojnice GPP EkstraklasaSenior

OTTT o Puchar Burmistrza Chojnic Beko Dance Cup Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

17.06.2017 Olecko

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego LEGA DANCE CUP

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

11.06.2017 Szczawnica

PIENINY CUP

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)

11.06.2017 Warszawa

XI Bemowskie Dni Taneczne

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 OPEN ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 16-18 OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

10.06.2017 Kobylnica (k. Słupska) GPP Ekstraklasa

XIV OTTS WAKACJADA TANECZNA - GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS

8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

10.06.2017 Maków Mazowiecki

TURNIEJ PRZENIESIONY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego klas H,G,F

www

04.06.2017 Bydgoszcz

FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

03-04.06.2017 Elbląg Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY

do 9 H 4T, Solistki do 11 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Solistki pow.11 H Komb. 4T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA, Senior II C ST/LA, Senior III OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)Wyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki PDF (3)Wyniki Live (3)

03.06.2017 Bydgoszcz GPP Ekstraklasa

FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL

8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Maj 2017

28.05.2017 Kraków

Taneczna Majówka

10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

27.05.2017 Gdynia Senior

Grand Prix Latino Cafe

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)

27.05.2017 Szczecinek GPP Ekstraklasa

GPP DOROSŁYCH I JUNIOR II EKSTRAKLASA FTS OTTT

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

20-21.05.2017 Międzyzdroje Senior

Perła Bałtyku XII Edycja

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A LA, Senior I OPEN ST/ST/LA/LA, Senior HOBBY Komb. 6T/Komb. 6T, Senior I E ST/LA, Senior I D ST/LA, Senior II OPEN ST/ST/LA/LA, Senior II E ST/LA, Senior II D ST/LA, Senior III OPEN ST/ST/LA/LA, Senior III E ST/LA, Senior III D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

20.05.2017 Wikielec (k. Iławy) Senior

IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Iława

do 9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

14.05.2017 Pruszcz Gdański Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza miasta Pruszcz Gdański

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

14.05.2017 Zabrze WDSF CompetitionSenior

Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 2017

WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF International Open Adult LA, WDSF Open Adult ST, WDSF Open Senior II ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

13.05.2017 Dziwnów

XI Słoneczny Turniej Tańca Sportowego

do 7 H 4T/4T, 8-9 H 4T/4T, 8-9 G 5T/5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

13.05.2017 Rypin (k. Torunia)

OTT o Puchar Burmistrza Miasta Rypina i Starosty Powiatu Rypińskiego

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07.05.2017 Gdańsk Senior

OTTT BLACK DANCE WIOSNA 2017

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I E ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

06.05.2017 Łódź WDSF Competition

​MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA ŁÓDŹ – OPEN 2017

Solistki do 11 G 5T, Juvenile II ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Solistki pow.11 F Komb. 6T, Junior I ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, Youth ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Adult ST, WDSF Open Adult LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)
Kwiecień 2017

29-30.04.2017 Konin GPP EkstraklasaSenior

ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 3T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.18 OPEN ST/LA, Senior I OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki PDF (3)

29.04.2017 Susz Senior

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

23.04.2017 Elbląg

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR

do 9 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

22.04.2017 Gdynia

OTTS WIOSNA 2017 - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Par Przedszkolnych

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

22.04.2017 Myszyniec (k. Ostrołęki)

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego klas H,G,F

Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki PDFWyniki Live

22-23.04.2017 Wieliczka (k. Krakowa)

CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 - Salt City Dance Festival

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 4T, Solistki do 9 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 H 4T, 10-13 G 5T, Solistki pow.11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA, Solistki G 4T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki Live (2)

09.04.2017 Ostróda

Ogólnopolski Turniej >> HIP HOP DISCO DANCE JAZZ >> O Puchar Burmistrza Miasta Ostródy >> Pod patrnonatem Federacji Tańca Sportowego

Wyniki Live

08.04.2017 Wrocław GPP Ekstraklasa

HASTON CUP 2017

8-9 H 4T, Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

08.04.2017 Ostróda Senior

Ostródzki Festiwal Tańca

8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior I E ST/LA, Senior III OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

02.04.2017 Tczew GPP Ekstraklasa

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASY FTS

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

01.04.2017 Nowogard

XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

01.04.2017 Nowy Targ

TATRY CUP 2017

8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki Live (2)

01-02.04.2017 Łazy (k. Warszawy) GPP Ekstraklasa

GD DANCE SHOW 2017 Ogólnopolski TTT o Puchar Wójta Gminy Lesznowola

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)Wyniki PDFWyniki PDF (2)
Marzec 2017

26.03.2017 Zgierz

PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZGIERZA w sportowym tańcu towarzyskim

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 H 4T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

25-26.03.2017 Rumia

V Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

25-26.03.2017 Rumia Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu Tańcach

Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki Live (2)

19.03.2017 Szczecin

OTTT o Kwiat Krokusa

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19.03.2017 Bydgoszcz

Kujawsko – Pomorska Liga Taneczna

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDF

18.03.2017 Kamień Pomorski

XIII WIOSENNY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO POD PATRONATEM BURMISTRZA KAMIENIA POMORSKIEGO

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

18.03.2017 Ełk

VIII OTTT o Puchar Prezedenta Miasta Ełku

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

12.03.2017 Ruda Śląska

OTTT Towarzyszący Mistrzostwom Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich - RUDA ŚLĄSKA 2017

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

11-12.03.2017 Ruda Śląska Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich

Juniorzy Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA, Dorośli Mistrzostwa Polski LA, Senior I Mistrzostwa Polski LA, Senior II Mistrzostwa Polski LA, Senior III Mistrzostwa Polski LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

05.03.2017 Biskupiec Senior

OTTT FOCUS o Puchar Burmistrza Biskupca

Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04.03.2017 Szczecinek

OTTT O MEMORIAŁ BARBARY KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04.03.2017 Warszawa

Żoliborski TTS pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Żoliborz Krzysztofa Bugli

do 7 H 3T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 H 4T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live
Luty 2017

25-26.02.2017 Elbląg Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych

Juniorzy Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski ST, Dorośli Mistrzostwa Polski ST, Senior I Mistrzostwa Polski ST, Senior II Mistrzostwa Polski ST, Senior III Mistrzostwa Polski ST

wwwWyniki PDFWyniki LiveWyniki PDF (2)

25-26.02.2017 Elbląg

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, pow.15 E Komb. 8T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

18.02.2017 Nowy Sącz

WIR FESTIWAL 2017

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04.02.2017 Pruszków

Mazovia OPEN 2017

do 7 H 3T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live
Styczeń 2017

29.01.2017 Warszawa

Flexi Dance 2017

do 7 H 3T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live
Grudzień 2016

18.12.2016 Warszawa Mistrzostwa Województwa

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Sportowego

Dzieci Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.12.2016 Szczecin

Turniej Tańca Sportowego Szczecin Cup

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.12.2016 Augustów

XX Jubileuszowy Mikołajkowy OTTT o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.12.2016 Elbląg Mistrzostwa WojewództwaSenior

Mistrzostwa Okręgu - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

11.12.2016 Deszczno (k. Gorzowa Wlkp.)

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

10-11.12.2016 Kołobrzeg GPP EkstraklasaMistrzostwa Województwa

FINAŁ GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS 2016 - Mistrzostaw i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 E Komb. 6T, 8-9 D ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04.12.2016 Sierpc GPP Ekstraklasa

Grand Prix Polski HOLLYWOOD – CUP 2016 Ekstraklasa FTS

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04.12.2016 Szczecinek

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Solistki F 4T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

03-04.12.2016 Grajów (k. Krakowa) Mistrzostwa Polski FTS

PROFESSIONAL DANCE SHOW 2016 i Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w stylach

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, Dzieci Młodsze OPEN ST/LA, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, Młodzież Starsza OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)Wyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki PDF (3)

03.12.2016 Wejherowo Mistrzostwa WojewództwaSenior

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

do 7 OPEN Komb. 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Listopad 2016

27.11.2016 Żukowo

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

27.11.2016 Mała Wieś (k. Sochaczewa)

TURNIEJ ODWOŁANY Turniej Tańca Towarzyskiego Pasjonat 2016 o puchar Wójta Gminy Mała Wieś

27.11.2016 Zawiercie

XXXI Turniej Tańca Towarzyskiego TURNIEJ ASÓW

Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki Live

26.11.2016 Koszalin GPP Ekstraklasa

Puchar Regionów Polski Północnej Federacji Tańca Sportowego

do 7 H 3T, 8-9 G 5T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19.11.2016 Skawina

Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa

8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

19.11.2016 Kolbudy (k. Gdańska) GPP EkstraklasaMistrzostwa WojewództwaSenior

GPP EKSTRAKLASA FTS - OTTT Latino Cafe Cup 2016 - Mistrzostwa Woj. Pomorskiego

do 7 H 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19.11.2016 Lipiany (k. Szczecina)

POLSKO-NIEMIECKIE SPOTKANIA TANECZNE O KWIAT LIPY

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

12.11.2016 Starogard Gdański Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Memoriał Edwarda Kowalke"

do 7 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

12.11.2016 Brodnica

V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki PDFWyniki LiveWyniki PDF (2)

05.11.2016 Szczecin

OTTT ZŁOTY JESIENNY LIŚĆ

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

05-06.11.2016 Warszawa WDSF Competition

WDSF WORLD CHAMPIOSHIPS JUNIOR II 10T - WDSF EUROPEAN CUP Standard

WDSF World Championships Junior II Komb. 10T, WDSF European Cup Adult ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

05-06.11.2016 Warszawa WDSF Competition

Polish Cup

Dzieci Młodsze OPEN Komb. 4T, Juvenile I ST/LA/Komb. 6T, Dzieci Starsze OPEN Komb. 6T, Juvenile II ST/LA/Komb. 8T, Junior I ST/LA, Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF International Open Adult LA, WDSF Open Adult Adult Komb. 10T, WDSF World Open Adult ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

05.11.2016 Iława Senior

XIV OTTS o Puchar Jezioraka

10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I E ST/LA, Senior II C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Październik 2016

30.10.2016 Wieliczka (k. Krakowa)

Salt Cup 2016

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-13 H 4T, 10-13 G 5T

www

30.10.2016 Kwidzyn

TURNIEJ PRZENIESIONY MISTRZOSTWA POLSKI FTS DZIECI I JUNIORÓW MŁODSZYCH - GPP EKSTRAKLASA FTS

www

29-30.10.2016 Konin Mistrzostwa Polski FTSGPP Ekstraklasa

ESCUDO DANCE FESTIWAL OTTT o Puchar Prezydenta Miasta KONINA - MISTRZOSTWA POLSKI FTS DZIECI I JUNIORÓW MŁODSZYCH W KOMBINACJI TAŃCÓW - GPP EKSTRAKLASA FTS

Dzieci Mistrzostwa Polski Komb. 8T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Komb. 10T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki PDF (3)

23.10.2016 Piątnica (k. Łomży) Senior

XX OTTT i IX Dziecięca Gala Taneczna o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

22.10.2016 Kurzętnik Senior

I OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

22.10.2016 Sianów (k. Koszalin)

Charytatywny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Pasja Cup"

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 3T, 8-9 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

22-23.10.2016 Łódź GPP Ekstraklasa

TURNIEJ PRZENIESIONY International Dance Sport Gala Łódź OPEN 2016 - GPP Ekstraklasa FTS

16.10.2016 Elbląg

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego BALTIC CUP - w systemie JS2.1

8-9 F Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

15.10.2016 Krosno Odrzańskie

TURNIEJ ODWOŁANY CALIPSO CUP

14-16.10.2016 Elbląg WDSF CompetitionSenior

POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP

Juveniles I+II ST/LA/Komb. 8T, Juvenile I Komb. 6T, Junior I ST/LA/Komb. 10T, WDSF Open Junior II ST/LA, Junior II Komb. 10T, Youth Komb. 10T, WDSF Open Youth ST/LA, Under 21 ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST/LA, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

14.10.2016 Elbląg

WDSF Adjudicators Congress

www

08-09.10.2016 Skawina Mistrzostwa WojewództwaSenior

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W TAŃCU SPORTOWYM

Dzieci Najmłodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 6T, do 7 H 3T, do 7 G 5T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki PDFWyniki Live

08.10.2016 Wolin

Wolin-Wyspa Tańca Puchar Burmistrza Wolina

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

02.10.2016 Koronowo (k. Bydgoszczy) Mistrzostwa Województwa

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

01.10.2016 Koronowo (k. Bydgoszczy) GPP Ekstraklasa

OTTT GEST o Puchar Burmistrza Koronowa GPP Ekstraklasa FTS

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Wrzesień 2016

24-25.09.2016 Jelenia Góra WDSF CompetitionSenior

Karkonosze Open

Juveniles I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Junior II ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult LA, WDSF International Open Adult ST, Senior I OPEN ST, Senior II OPEN ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.09.2016 Kraków Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca „O Puchar Przewodniczącego Rady m. Krakowa”

8-9 E Komb. 6T, 8-9 D ST, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I E ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Czerwiec 2016

30.06.2016 Warszawa

TURNIEJ PRZENIESIONY Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora ZS 75

www

26.06.2016 Elbląg

Walne Zgromadzenie FTS

www

19.06.2016 Bydgoszcz

Kujawsko Pomorska Liga Taneczna

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 H 4T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, pow.15 H 4T, pow.15 G 5T, pow.15 F Komb. 6T

wwwWyniki PDF

19.06.2016 Jelenia Góra Senior

TURNIEJ ODWOŁANY Turniej Tańca o Puchar Ducha Gór

18.06.2016 Olecko Senior

OTTT LEGA DANCE CUP

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

18.06.2016 Chojnice GPP Ekstraklasa

OTTT o Puchar Burmistrza Chojnic BEKO DANCE CUP GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

18.06.2016 Janów (k. Sochaczewa)

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza klas HGF

12.06.2016 Choroszcz

XVII Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Choroszczy

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

11-12.06.2016 Rzym

WDSF Annual General Meeting 2016

11.06.2016 Miechów (k. Krakowa)

O Puchar Burmistrza Miasta Miechowa

11.06.2016 Kraków

TANECZNA CZERWCÓWKA

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

11.06.2016 Kobylnica (k. Słupska) GPP Ekstraklasa

WAKACJADA TANECZNA 2016 - GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

05.06.2016 Szczecinek

OTTT o Koszyczek Truskawek

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

05.06.2016 Augustów

X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO PROMENADA CUP 2016

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04-05.06.2016 Bydgoszcz

4 Bydgoszcz Dance Cup - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T/5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T/5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

04-05.06.2016 Elbląg WDSF CompetitionSenior

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY - Turniej Seniorów JS2.1

8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST, Dorośli II OPEN ST/LA, pow.25 D ST/LA, pow.25 C ST/LA, Senior I OPEN LA, WDSF Open Senior I ST, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I E ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II D ST/LA, Senior III OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)Wyniki PDF (3)
Maj 2016

28-29.05.2016 Wieliczka (k. Krakowa) GPP Ekstraklasa

CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 - GRAND PRIX POLSKI EKSTARAKLASA FTS

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Solistki G 4T, Solistki F 4T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

22.05.2016 Kraków

Olimpijski Turniej Tańca Pasja 2016

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

21.05.2016 Giżycko

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego MAZURY 2016

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

21.05.2016 Dziwnów WDSF Competition

X SŁONECZNY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO WDSF YOUTH STANDARD & LATIN

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, pow.15 C ST/LA, Adult ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

21.05.2016 Gdynia Senior

Grand Prix Latino Cafe

do 7 H 4T/3T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki Live

15.05.2016 Zabrze WDSF CompetitionSenior

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TAŃCA ZABRZE 2016

WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF International Open Adult LA, WDSF Open Adult ST, WDSF Open Senior II ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

15.05.2016 Susz Senior

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Susz

8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

14.05.2016 Wrocław WDSF Competition

WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN & UNDER 21 YOUTH STANDARD

Juvenile II ST/LA, Junior I ST/LA, WDSF Open Under 21 ST, WDSF International Open Adult LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

14.05.2016 Wrocław WDSF Competition

WDSF European Championships Standard

WDSF European Championships Adult ST

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)Wyniki PDF

07-08.05.2016 Międzyzdroje GPP EkstraklasaSenior

Perła Bałtyku XI Edycja GPP Młodzieży i Seniorów

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T/Komb. 6T, Senior I E ST/LA, Senior I+II+III D ST/LA, Senior I C ST/LA, Senior II Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II E ST/LA, Senior II C ST/LA, Senior III START Komb. 6T, Senior III Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior III OPEN ST/LA, Senior III E ST/LA, Senior III D ST/LA, Senior III C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07.05.2016 Warszawa

X Bemowskie Dni Taneczne

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Kwiecień 2016

30.04.2016 Bydgoszcz GPP Ekstraklasa

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS 2016 KUJAWSKO - POMORSKI FESTIWAL TAŃCA

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

24.04.2016 Wieliczka (k. Krakowa)

OTTS o Puchar Starosty Wielickiego

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

24.04.2016 Gdańsk Senior

Wiosenny Black Dance 2016

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

23.04.2016 Rzepin

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Rzepina

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

23.04.2016 Płock Puchar Polski

Ogólnopolski Turniej Tańca HOLLYWOOD – CUP, Puchar Polski FTS Kwalifikacje do Pucharu Świata

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Puchar Polski ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.04.2016 Elbląg Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR

8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I START Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I E ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

16.04.2016 Skawina

MAXDANCE FESTIVAL

16-17.04.2016 Gdańsk Mistrzostwa Polski FTSPuchar Polski

XIII Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Pucharu Polski FTS w klasie A i B

do 7 H 4T/4T/4T, Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Solistki pow.11 H Komb. 4T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

10.04.2016 Biskupiec Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FOCUS 2016 o Puchar Burmistrza Biskupca

Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I START Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior II B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

09.04.2016 Nowogard

XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

09.04.2016 Łazy (k. Warszawy) GPP Ekstraklasa

GD DANCE SHOW 2016 GPP Ekstraklasa FTS

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

03.04.2016 Tczew

Ogólnoposki Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki PDFWyniki LiveWyniki PDF (2)

02.04.2016 Wikielec (k. Iławy) Senior

VIII OTTS o PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA

8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I+II+III D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

02.04.2016 Wrocław GPP EkstraklasaSenior

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - HASTON CUP

8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior II OPEN ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Marzec 2016

19.03.2016 Kamień Pomorski

XII Wiosenny TTS pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19-20.03.2016 Rumia GPP Ekstraklasa

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi - GPP Ekstraklasa FTS

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19.03.2016 Ostróda GPP EkstraklasaSenior

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z Okazji 10-lecia Klubu FOCUS o Puchar Burmistrza Ostródy

Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I START Komb. 6T, Senior I Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA, Senior II Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior II D ST/LA, Senior III Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior III D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19.03.2016 Grajów (k. Krakowa) GPP Ekstraklasa

CRACOW DANCE FESTIWAL - GPP EKSTRAKLASA FTS

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

13.03.2016 Nadarzyn (k. Warszawa)

FLEXI - DANCE 2016

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

12-13.03.2016 Ełk Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu Tańcach

Junior I+II OPEN Komb. 10T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież OPEN Komb. 10T, Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza OPEN Komb. 10T, Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Dorośli OPEN Komb. 10T, Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T

wwwWyniki LiveWyniki PDF

12-13.03.2016 Ełk

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełk

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, Solistki pow.11 H Komb. 4T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.14 F Komb. 6T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

05.03.2016 Szczecinek GPP Ekstraklasa

OTTT „ O MEMORIAŁ BARBARY KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK” GPP JUNIOR II I DOROSŁYCH EKSTRAKLASA FTS

do 7 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Luty 2016

27-28.02.2016 Kołobrzeg

AMBER CUP 2016

10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki PDFWyniki Live

27-28.02.2016 Kołobrzeg Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych

Juniorzy Mistrzostwa Polski ST, Juniorzy OPEN ST, Młodzież Mistrzostwa Polski ST, Młodzież OPEN ST, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Starsza OPEN ST, Dorośli Mistrzostwa Polski ST, Dorośli OPEN ST, Dorośli PD Mistrzostwa Polski ST/LA, Senior I Mistrzostwa Polski ST, Senior II Mistrzostwa Polski ST, Senior III Mistrzostwa Polski ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

21.02.2016 Bydgoszcz Senior

Kujawsko Pomorska Liga Taneczna

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 H 4T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, pow.15 H 4T, pow.15 G 5T, pow.15 F Komb. 6T, Senior I START Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T

www

21.02.2016 Szczecin

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Kwiat Krokusa

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T

wwwWyniki LiveWyniki PDF

20.02.2016 Nowy Sącz

WirFestiwal 2016

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

20.02.2016 Warszawa

FEELING 2016

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

20.02.2016 Szczecin

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Kwiat Krokusa

10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki PDFWyniki Live

13-14.02.2016 Ostrołęka Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich

Juniorzy Mistrzostwa Polski LA, Juniorzy OPEN LA, Młodzież Mistrzostwa Polski LA, Młodzież OPEN LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Starsza OPEN LA, Dorośli Mistrzostwa Polski LA, Dorośli OPEN LA, Senior I Mistrzostwa Polski LA, Senior II Mistrzostwa Polski LA, Senior III Mistrzostwa Polski LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

13-14.02.2016 Ostrołęka Senior

XXXII OTTT „O Złotą Podwiązkę“

Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

07.02.2016 Środa Wielkopolska GPP Ekstraklasa

GPP EKSTRAKLASA FTS o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. Show Dance 2016

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Styczeń 2016

23.01.2016 Pruszków

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Mazovia Open 2016

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki PDFWyniki Live

01.01.2016 Elbląg

Zagraniczne Turnieje Punktowe (WDSF members) - pkt. do bazy FTS

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

Grudzień 2015

13.12.2015 Wieliczka (k. Krakowa) GPP Ekstraklasa

Salt Cup 2015 - Finał Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS

10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

13.12.2015 Szczecin

Taniec z Gwiazdeczkami

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, pow.15 G 5T

wwwWyniki LiveWyniki PDF

12.12.2015 Wieliczka (k. Krakowa) WDSF CompetitionGPP Ekstraklasa

Salt Cup 2015 - Finał Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS

Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST, WDSF Open Adult Adult LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

12.12.2015 Deszczno (k. Gorzowa Wlkp.)

III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno "GWIAZDKA 2015"

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

12.12.2015 Olsztyn Mistrzostwa WojewództwaSenior

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM - OTTS

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

06.12.2015 Żukowo Mistrzostwa WojewództwaSenior

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W TAŃCU SPORTOWYM - V OTTS O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA

Dzieci Najmłodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 6T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

05.12.2015 Szczecinek GPP Ekstraklasa

Puchar Województwa Zachodniopomorskiego - GPP EKSTRAKLASA FTS

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, 14-15 A ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

05.12.2015 Augustów

XIX Mikołajkowy OTTT o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki Live

05.12.2015 Jelenia Góra Senior

Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI

8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior I E ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Listopad 2015

29.11.2015 Zawiercie

XXX Turniej Tańca Towarzyskiego TURNIEJ ASÓW

Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki Live

28.11.2015 Kolbudy (k. Gdańska) GPP EkstraklasaSenior

OTTS Latino Cafe Cup, GPP Ekstraklasa FTS

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

28.11.2015 Kostrzyn nad Odrą

X OTTT Dzieci, Młodzieży i Dorosłych o Puchar Burmistrza Kostrzyna n/Odrą

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

21.11.2015 Koszalin GPP EkstraklasaMistrzostwa Województwa

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - GPP EKSTRAKLASA FTS - OTTS

do 7 H 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

21.11.2015 Brodnica Senior

IV Ogólnopolki Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I START Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior II E ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

15.11.2015 Warszawa WDSF Competition

International Dance Festival POLISH CUP

Juvenile I ST/Komb. 6T, Juvenile II ST/Komb. 8T, Junior I LA, Junior II LA, WDSF Open Youth ST, Under 21 ST, pow.15 B ST/LA, WDSF World Open Adult ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

14.11-14.10.2015 Warszawa WDSF Competition

International Dance Festival POLISH CUP

Children 3T, Juvenile I LA, Juvenile II LA, Juveniles II Komb. 6T, Junior I ST, Junior II ST, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth LA, Under 21 LA, WDSF International Open Adult LA, WDSF Open Adult Adult Komb. 10T

wwwWyniki LiveWyniki PDF

14.11.2015 Iława Senior

XIII OTTS o PUCHAR JEZIORAKA

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior I START Komb. 6T, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II D LA, Senior II D ST, Senior III OPEN ST/LA, Senior III D LA, Senior III D ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

11.11.2015 Wałbrzych Mistrzostwa Polski FTS

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI FTS

Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

11.11.2015 Wałbrzych Mistrzostwa Polski FTSMistrzostwa WojewództwaSenior

MISTRZOSTWA POLSKI FTS Juniorów Młodszych i Dzieci Starszych, Mistrzostwa Województwa DZST

Dzieci Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski Komb. 8T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

08.11.2015 Szczecin WDSF CompetitionGPP Ekstraklasa

Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego Szczecin Cup 2015 - WDSF Adult Open

10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST, WDSF Open Adult Adult ST

wwwWyniki PDFWyniki Live

08.11.2015 Bydgoszcz

Kujawsko Pomorska Liga Taneczna 2015

wwwWyniki Live

07.11.2015 Piątnica (k. Łomży)

XIX OTTT i IX Dziecięca Gala Taneczna o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża“

10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

07.11.2015 Szczecin WDSF CompetitionGPP Ekstraklasa

Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego Szczecin Cup 2015 - WDSF Adult Open

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 B ST, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa LA, pow.15 B LA, WDSF Open Adult Adult LA

wwwWyniki PDFWyniki Live
Październik 2015

25.10.2015 Łódź Mistrzostwa Polski FTS

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

24.10.2015 Sławno (k. Koszalina)

Puchar Regionów Polski Północnej

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

24.10.2015 Krosno Odrzańskie

CALIPSO CUP

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D LA, pow.15 C LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

24.10.2015 Łódź GPP Ekstraklasa

International Dance Sport Gala Łódź OPEN 2015, Grand Prix Polski FTS Ekstraklasa

Dzieci Młodsze OPEN ST/LA, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

18.10.2015 Elbląg WDSF CompetitionSenior

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP 2015

Juveniles I+II LA, Junior I ST, Junior II ST, Youth LA, Under 21 ST, WDSF World Open Adult LA, WDSF Open Senior I LA, WDSF Open Senior II LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

17.10.2015 Elbląg WDSF CompetitionSenior

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP 2015

Juveniles I+II ST, Juvenile I Komb. 6T, Junior I LA, Junior II LA, Youth ST, Under 21 LA, WDSF World Open Adult ST, WDSF Open Senior I ST, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

16.10.2015 Elbląg

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP 2015

Juveniles I+II Komb. 8T, Junior I Komb. 10T, Junior II Komb. 10T, Youth Komb. 10T, Rising Stars ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

10.10.2015 Wolin

Wolin - Wyspa Tańca - Puchar Burmistrza Wolina

10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

10.10.2015 Skawina Mistrzostwa Województwa

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Tańcu Standardowym Latynoamerykańskim i Nowoczesnym

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 6T, Dzieci Młodsze OPEN Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze OPEN Komb. 8T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)

03.10.2015 Elbląg WDSF Competition

MISTRZOSTWA EUROPY FORMACJI STANDARDOWYCH

WDSF European Championships Youth+Adult ST

wwwWyniki Live

03.10.2015 Koronowo (k. Bydgoszczy) GPP EkstraklasaMistrzostwa Województwa

OTTT GEST o Puchar Burmistrza Koronowa GPP EKS.FTS, Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Wrzesień 2015

27.09.2015 Jelenia Góra WDSF Competition

KARKONOSZE OPEN 2015

Dzieci Młodsze OPEN Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, Junior I ST, Junior II LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B LA, Youth ST, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B LA, pow.15 A LA, Rising Stars OPEN ST, WDSF International Open Adult ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

26.09.2015 Jelenia Góra WDSF CompetitionSenior

KARKONOSZE OPEN 2015

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Junior I LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Junior II ST, 14-15 B ST, Youth LA, pow.15 B ST, pow.15 A ST, Rising Stars OPEN LA, WDSF World Open Adult LA, Senior I OPEN ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

26.09.2015 Ostrołęka

XXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ

Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 F Komb. 6T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

20.09.2015 Wągrowiec GPP Ekstraklasa

GPP Ekstraklasa FTS Młodzież, OTTS o Puchar Burmistrza Wągrowca

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

19.09.2015 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski FTS

Mistrzostwa Polski FTS Formacji Tanecznych w Tańcu Sportowym

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, Juniorzy Mistrzostwa Polski ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF
Czerwiec 2015

30.06.2015 Elbląg GPP Ekstraklasa

RANKING GPP EKSTRAKLASA FTS - pkt. 30.06.2015

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

30.06.2015 Elbląg

RANKING SPORTOWY FTS - pkt. 30.06.2015

Junior I ST/LA, Junior II ST/LA, Youth ST/LA, Under 21 ST/LA, Adult ST/LA