Czerwiec 2021

12-13.06.2021 Kraków Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: piątek, 4 czerwca 2021 23:59

MISTRZOSTWA POLSKI FTS W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH

Juniorzy Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA, Dorośli Mistrzostwa Polski LA, Senior I Mistrzostwa Polski LA, Senior II Mistrzostwa Polski LA, Senior III Mistrzostwa Polski LA, Senior IV Mistrzostwa Polski LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

12-13.06.2021 Kraków Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 7 czerwca 2021 23:59

II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Obsession Dance Cup 2021

10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Przekroczenia repertuaruPDF - Wyniki

11.06.2021 Kraków Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 7 czerwca 2021 23:59

Dziecięcy Festiwal Tańca

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

06.06.2021 Elbląg Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 31 maja 2021 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR

8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)PDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

05.06.2021 Dobrzyniewo Duże (k. Białegostoku) Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 31 maja 2021 23:00

O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego i Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże

do 7 H 4T, Solistki do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Solistki 8-11 H 4T, Solistki 8-11 G 5T, Solistki 8-11 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruWyniki PDF (2)PDF - PunktyPDF - Wyniki

05-06.06.2021 Międzyzdroje Senior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 31 maja 2021 23:59

XV Jubileuszowa Perła Bałtyku

do 7 H 3T, Solistki do 9 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Solistki 8-11 F Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Solistki 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I E ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II E ST/LA, Senior III OPEN ST/LA, Senior III E ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

05.06.2021 Skawina Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 31 maja 2021 23:59

II Turniej Tańca Zachowaj Dystans...

12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Maj 2021

29-30.05.2021 Sierpc Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 24 maja 2021 23:59

Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach

Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior IV Mistrzostwa Polski Komb. 10T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

29-30.05.2021 Sierpc Zamknięcie rejestracji: wtorek, 25 maja 2021 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Majster Cup Sierpc 2021

8-11 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

15-16.05.2021 Międzyzdroje Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 maja 2021 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY Perła Bałtyku - XV Jubileuszowa Edycja

08.05.2021 Kamień Pomorski Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 7 maja 2021 21:00

XVI Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

do 7 H 3T, do 7 G 4T, Solistki do 11 G 5T, Solistki do 9 H 4T, 8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-13 H 4T, Solistki 10-11 H 4T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, Juniorzy OPEN ST/LA, 12-15 F Komb. 6T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST, Senior I D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Kwiecień 2021

25.04.2021 Kamień Pomorski Zamknięcie rejestracji: piątek, 23 kwietnia 2021 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY XVI Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

24.04.2021 Radzymin Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 19 kwietnia 2021 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY I TTS IMPET CUP

10.04.2021 Kamień Pomorski Zamknięcie rejestracji: czwartek, 8 kwietnia 2021 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY XVI Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

Marzec 2021

20.03.2021 Kamień Pomorski Zamknięcie rejestracji: czwartek, 18 marca 2021 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY XVI Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

13-14.03.2021 Nakło nad Notecią Senior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 8 marca 2021 23:00

VI KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL TAŃCA , NAKLOVE OTTS

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, Młodzież Starsza OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA, Senior I F Komb. 8T, Senior I+II D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

07.03.2021 Łączany (k. Krakowa) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 4 marca 2021 20:43

III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Astra Dance Cup

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

06-07.03.2021 Szczecinek Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 1 marca 2021 23:59

OTTS o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok

8-9 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Grudzień 2020

19.12.2020 Białka Tatrzańska (k. Nowego Targu) Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 16 grudnia 2020 23:59

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Dzieci Najmłodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 6T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior IV Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

19.12.2020 Białystok Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 14 grudnia 2020 22:59

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego PZT, Stars Winter CUP

8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 G 5T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

19-20.12.2020 Szczecinek Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 14 grudnia 2020 23:59

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ TAŃCA . KRONO-CUP 2020

8-9 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

12-13.12.2020 Elbląg Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 7 grudnia 2020 23:59

POMOSTY - Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego, Puchar Regionów Polski Północnej

8-9 E Komb. 6T [PR], Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T [PR], 10-11 E Komb. 6T [PW], 10-11 D ST/LA [PR], Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T [PR], 12-13 E Komb. 8T [PW], 12-13 D ST/LA [PR], 12-13 D ST/LA [PW], 12-13 C ST/LA [PW], 12-13 C ST/LA [PR], 12-13 B ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T [PR], 14-15 E Komb. 8T [PW], 14-15 D ST/LA [PW], 14-15 D ST/LA [PR], 14-15 C ST/LA [PR], 14-15 C ST/LA [PW], 14-15 B ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T [PW], pow.15 E Komb. 8T [PR], pow.15 D ST/LA [PW], pow.15 D ST/LA [PR], pow.15 C ST/LA [PW], pow.15 C ST/LA [PR], pow.15 B ST/LA, pow.15 B ST/LA [PW], pow.15 A ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

12-13.12.2020 Rumia Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 7 grudnia 2020 23:59

Mistrzostwa i Puchar Województwa Pomorskiego Związku Tańca Sportowego - Świąteczny Turniej Tańca

do 7 H 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T [PW], Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T [PW], 10-11 D ST/LA [PW], Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T [PW], 12-13 D ST/LA [PW], 12-13 C ST/LA [PW], Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T [PW], 14-15 D ST/LA [PW], 14-15 C ST/LA [PW], 14-15 B ST/LA [PW], Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA [PW], pow.15 C ST/LA [PW], pow.15 B ST/LA [PW], pow.15 A ST/LA [PW], Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior IV Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

05-06.12.2020 Sierpc Mistrzostwa Polski FTSMistrzostwa Polski FTS w klasachSenior Zamknięcie rejestracji: sobota, 28 listopada 2020 23:59

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych - Mistrzostwa Polski FTS w klasie "B" LA - Mistrzostwa Polski FTS PD - Majster Cup Sierpc 2020

Juniorzy Mistrzostwa Polski ST, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski FTS w klasach B LA, Młodzież Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski ST, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B LA, Dorośli Mistrzostwa Polski PD ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski ST, Senior I Mistrzostwa Polski ST, Senior II Mistrzostwa Polski ST, Senior III Mistrzostwa Polski ST, Senior IV Mistrzostwa Polski ST

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Listopad 2020

28-29.11.2020 Ciechocinek Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 23 listopada 2020 23:59

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Stylów, Akademickie Mistrzostwa Polski, OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka

Dzieci OPEN ST/LA, Dzieci Mistrzostwa Polski Komb. 8T, 8-11 G 5T, 8-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I Komb. 10T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - WynikiPDF - PunktyPDF - Wyniki

21.11.2020 Łomża GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 listopada 2020 21:55

TURNIEJ ODWOŁANY Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS , XXIV O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego , Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża i XV Dziecięca Gala Taneczna

21-22.11.2020 Międzyzdroje Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 12 listopada 2020 23:59

Puchar i Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego

do 7 H 3T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 E Komb. 6T [PW], Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T [PW], 10-11 D ST/LA [PW], 10-13 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T [PW], 12-13 D ST/LA [PW], 12-13 C ST/LA [PW], Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T [PW], 14-15 D ST/LA [PW], 14-15 C ST/LA [PW], 14-15 B ST/LA [PW], Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T [PW], pow.15 D ST/LA [PW], pow.15 C ST/LA [PW], pow.15 B ST/LA [PW], pow.15 A ST/LA [PW], Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)PDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

21.11.2020 Wrocław Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 16 listopada 2020 23:59

GAR Dance CUP 2020

do 7 H 4T, 8-11 H Komb. 4T, 8-11 G 5T, 8-11 F Komb. 6T, Solistki 8-11 H 4T, Solistki 8-11 G 5T, Solistki 8-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

15.11.2020 Łódź Mistrzostwa Polski FTSMistrzostwa Polski FTS w klasach Zamknięcie rejestracji: środa, 11 listopada 2020 23:59

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w stylach-Mistrzostwa Polski FTS w klasie "A" ST i LA

Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

14-15.11.2020 Warszawa WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: sobota, 7 listopada 2020 23:59

TURNIEJ ODWOŁANY Polish Cup 2020

07-08.11.2020 Konin Mistrzostwa Polski FTSMistrzostwa Polski FTS w klasachSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 2 listopada 2020 23:59

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich - Mistrzostwa Polski FTS w klasie "B" ST

Juniorzy Mistrzostwa Polski LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST, Młodzież Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST, Dorośli Mistrzostwa Polski LA, Senior I Mistrzostwa Polski LA, Senior II Mistrzostwa Polski LA, Senior III Mistrzostwa Polski LA, Senior IV Mistrzostwa Polski LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Październik 2020

25.10.2020 Bydgoszcz Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 19 października 2020 23:59

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Dziecięca Liga Taneczna

do 7 H 4T, do 7 G 5T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.14 F Komb. 6T, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

17.10.2020 Gniewkowo Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 12 października 2020 23:52

TURNIEJ ODWOŁANY Ogólnopolski Turniej Tańca o puchar Burmistrza Gniewkowa, Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Otwarta Liga Taneczna Par HGF

www

16-18.10.2020 Elbląg WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 12 października 2020 23:59

TURNIEJ ODWOŁANY Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP-Polish Open Championships

11.10.2020 Warszawa Zamknięcie rejestracji: wtorek, 6 października 2020 23:59

Puchar Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego 2020 oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st Warszawy

8-11 G 5T, 8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA [PW], 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA [PW], 14-15 C ST/LA [PW], 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA [PW], pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

10.10.2020 Pruszków Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 5 października 2020 23:59

TOP DANCE OPEN 2020

8-11 H Komb. 4T, 8-11 G 5T, 8-11 F Komb. 6T, Solistki 8-11 H 4T, Solistki 8-11 G 5T, Solistki 8-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 C ST/LA, Solistki 12-13 F Komb. 6T, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Wrzesień 2020

26.09.2020 Brodnica Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 września 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY IX OTTT I PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY

www
Maj 2020

17.05.2020 Zabrze WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 13 maja 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY Międzynarodowy Festiwal Tańca WDSF Zabrze 2020

16.05.2020 Kraków Zamknięcie rejestracji: piątek, 15 maja 2020 23:59

MAŁOPOLSKA LIGA TANECZNA - ONLINE

do 7 H 4T, do 9 OPEN Komb. 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 OPEN Komb. 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-15 OPEN LA, 12-15 G 5T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

10.05.2020 Koszalin GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: piątek, 8 maja 2020 23:59

Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim i Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego King Dance Cup 2020

Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

Kwiecień 2020

25-26.04.2020 Białystok Zamknięcie rejestracji: środa, 22 kwietnia 2020 23:00

TURNIEJ PRZENIESIONY IX Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego TWIST BIAŁYSTOK OPEN 2020

25-26.04.2020 Białystok Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: piątek, 10 kwietnia 2020 23:00

TURNIEJ PRZENIESIONY Mistrzostwa Polski Północnej FTS

25.04.2020 Łódź WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: czwartek, 23 kwietnia 2020 18:00

TURNIEJ PRZENIESIONY Łódź Open 2020

19.04.2020 Elbląg Zamknięcie rejestracji: piątek, 17 kwietnia 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR 2020

18.04.2020 Tczew Zamknięcie rejestracji: wtorek, 31 marca 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY I Tczewska Scena Tańca 2020

www

05.04.2020 Ostróda Zamknięcie rejestracji: środa, 25 marca 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA 2020 - DEBIUTY

www

05.04.2020 Śrem Zamknięcie rejestracji: czwartek, 2 kwietnia 2020 20:00

TURNIEJ PRZENIESIONY Ogólnopolski Turniej Tańca Dance Center Cup o Puchar Burmistrza Śremu

www

04-05.04.2020 Ostróda WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 25 marca 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA 2020

www
Marzec 2020

28-29.03.2020 Kołobrzeg Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: sobota, 14 marca 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych

www

22.03.2020 Szczecin Zamknięcie rejestracji: piątek, 20 marca 2020 10:00

Ogólnopolski TTS O KWIAT KROKUSA

do 9 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

21.03.2020 Ełk Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 marca 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

www

21.03.2020 Kamień Pomorski Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 marca 2020 23:30

TURNIEJ PRZENIESIONY XVI Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

www

21.03.2020 Mszana Dolna Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 16 marca 2020 23:59

TURNIEJ ODWOŁANY MANU FEST Międzynarodowy Turniej Tańca " O Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna"

www

21.03.2020 Mszana Dolna Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 16 marca 2020 23:59

TURNIEJ ODWOŁANY MANU FEST - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TAŃCU NOWOCZESNYM

www

14-15.03.2020 Konin Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: sobota, 29 lutego 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich

www

14-15.03.2020 Konin Senior Zamknięcie rejestracji: środa, 11 marca 2020 23:59

TURNIEJ PRZENIESIONY KUPIEC CUP OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Konina

www

08.03.2020 Maków Podhalański (k. Suchej Beskidzkiej) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 5 marca 2020 23:59

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MAKOWA PODHALAŃSKIEGO

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08.03.2020 Szczecinek Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 marca 2020 23:59

OTTT O MEMORIAŁ BARBARY KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK

do 7 H 3T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

07.03.2020 Środa Wielkopolska Zamknięcie rejestracji: czwartek, 5 marca 2020 23:58

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej

8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 B ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 H 4T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

07.03.2020 Wikielec (k. Iławy) Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 5 marca 2020 23:54

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława

Solistki do 11 G 5T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

01.03.2020 Żuromin Zamknięcie rejestracji: piątek, 28 lutego 2020 22:45

OTTS o Puchar Starosty Żuromińskiego i Burmistrz Miasta Żuromin - ArtDance 2020

8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Luty 2020

29.02.2020 Czerwińsk nad Wisłą (k. Sochaczewa) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 27 lutego 2020 23:59

II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą

do 7 H 4T, 8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.14 F Komb. 6T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

29.02-01.03.2020 Rumia Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: sobota, 15 lutego 2020 23:59

MISTRZOSTWA POLSKI FTS W 10 TAŃCACH

Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior IV Mistrzostwa Polski Komb. 10T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

29.02-01.03.2020 Rumia Zamknięcie rejestracji: wtorek, 25 lutego 2020 23:59

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwPDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - WynikiPDF - Punkty

23.02.2020 Kraków Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 17 lutego 2020 23:59

Obsession Dance Festival

do 11 Duet IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 11 Duża Formacja IF DD, do 11 Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 11 Mini Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 11 Solo IF JAZZ/MOD./HH/DD, 12-15 Duet IF JAZZ/MOD./HH/DD, 12-15 Duża Formacja IF DD, 12-15 Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, 12-15 Mini Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, 12-15 Solo IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 25 Duet IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 25 Duża Formacja IF DD, do 25 Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 25 Mini Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 25 Solo IF JAZZ/MOD./HH/DD

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

23.02.2020 Pruszków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 20 lutego 2020 23:59

Top Dance Cup

8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, 12-15 G 5T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.14 F Komb. 6T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

22.02.2020 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 20 lutego 2020 23:59

Obsession Dance Festival Dance Sport Cup 2020

8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

22.02.2020 Lubawa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 20 lutego 2020 23:59

III O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Lubawy

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

09.02.2020 Zawiercie Zamknięcie rejestracji: środa, 5 lutego 2020 23:59

XXXIV Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zawiercie 2020

Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Styczeń 2020

18.01.2020 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 16 stycznia 2020 23:59

VII Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 im Polskich Olimpijczyków w Krakowie

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

18.01.2020 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 16 stycznia 2020 23:59

VII. Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie

do 11 Duet IF HH, do 11 Formacja IF HH, do 11 Mini Formacja IF HH, do 11 Solo IF HH, do 7 Formacja IF HH, do 7 Mini Formacja IF HH, do 7 Solo IF HH, do 9 Duet IF HH, do 9 Formacja IF HH, do 9 Mini Formacja IF HH, do 9 Solo IF HH, 12-15 Duet IF HH, 12-15 Formacja IF HH, 12-15 Mini Formacja IF HH, 12-15 Solo IF HH, do 25 Duet IF HH, do 25 Formacja IF HH, do 25 Mini Formacja IF HH, do 25 Solo IF HH

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

11.01.2020 Łódź Zamknięcie rejestracji: czwartek, 9 stycznia 2020 23:59

III AnaDens Cup Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, Solistki pow.11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Grudzień 2019

21.12.2019 Wałbrzych Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 grudnia 2019 23:00

Dolnośląski Turniej Sportu Tanecznego - Mistrzostwa Województwa

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, Juniorzy Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST, Senior III Mistrzostwa Województwa ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

21.12.2019 Wałbrzych Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 grudnia 2019 23:00

CORDEX WINTER CUP - Mistrzostwa Polski Południowej FTS

Dzieci Mistrzostwa Polski Południowej ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Południowej ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Mistrzostwa Polski Południowej ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Polski Południowej ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Południowej ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski Południowej ST/LA, Senior I Mistrzostwa Polski Południowej ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

14-15.12.2019 Ciechocinek Mistrzostwa Polski FTSGPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 12 grudnia 2019 23:00

Finał Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 3T, 8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Senior II Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Senior III Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

14.12.2019 Szczecin Zamknięcie rejestracji: czwartek, 12 grudnia 2019 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 F Komb. 6T, Solistki pow.11 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

08.12.2019 Wejherowo Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: środa, 4 grudnia 2019 23:59

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego PZTS, IV Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

do 7 H 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

07-08.12.2019 Kraków WDSF CompetitionMistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 4 grudnia 2019 22:00

ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 E Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, WDSF Open Junior I ST/LA, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

07.12.2019 Sierpc GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 5 grudnia 2019 23:59

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Grupa Majster - CUP Sierpc 2019

8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

01.12.2019 Augustów Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 29 listopada 2019 23:59

XXIII MIKOŁAJKOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO

10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 B ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior III OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

01.12.2019 Brodnica Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 29 listopada 2019 23:59

VIII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY

8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I+II D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

01.12.2019 Żukowo GPP EkstraklasaMistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 27 listopada 2019 23:18

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego PZTS. IX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Żukowa

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Listopad 2019

30.11.2019 Grajewo Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 listopada 2019 21:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Grajewa

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

30.11.2019 SzczecinekGPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 listopada 2019 23:00

GRAND PRIX POLSKI W KAT. MŁODZIEŻY I MŁODZIEŻY STARSZEJ. MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA

Solistki do 11 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

23-24.11.2019 Piątnica (k. Łomży) Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 21 listopada 2019 23:59

XXIII O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego , Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża , Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i XIV Dziecięca Gala Taneczna

do 7 H 4T, Solistki F 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Solistki pow.11 F Komb. 6T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

23.11.2019 Skawina Zamknięcie rejestracji: czwartek, 21 listopada 2019 23:59

Turniej Tańca o Puchar Dyrektora CKiS

do 7 H 3T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

23.11.2019 Szczecin Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 4 listopada 2019 23:59

Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego

Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T [PW], 10-11 D ST/LA [PW], Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T [PW], 12-13 D ST/LA [PW], 12-13 C ST/LA [PW], Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA [PW], 14-15 C ST/LA [PW], 14-15 B ST/LA [PW], Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 C ST/LA [PW], pow.15 B ST/LA [PW], Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

23.11.2019 Wrocław Zamknięcie rejestracji: czwartek, 21 listopada 2019 23:59

Dolnośląska Dziecięca Liga Taneczna RM Dance CUP

do 7 H 3T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

23.11.2019 Wrocław GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 21 listopada 2019 23:59

XVI GAR Dance Cup, Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS

10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

17.11.2019 Skierniewice Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: wtorek, 12 listopada 2019 20:00

Mistrzostwa Polski FTS Formacji Tanecznych -Skierniewice Dance Festival 2019

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Mistrzostwa Polski ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.11.2019 Kowale (k. Gdańska) GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: wtorek, 12 listopada 2019 23:59

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS, XIII OTTS Latino Cafe Cup

8-9 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.11.2019 Skierniewice Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 listopada 2019 23:59

Puchar Polski FTS Freestyle - Skierniewice Dance Festival 2019

do 11 Duet IF STREET/JAZZ/MOD./DD, do 11 Duża Formacja IF DD, do 11 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD./DD, do 11 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD./DD, do 11 Solo IF STREET/JAZZ/MOD./DD, 12-15 Duet IF STREET/JAZZ/MOD./DD, 12-15 Duża Formacja IF DD, 12-15 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD./DD, 12-15 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD./DD, 12-15 Solo IF STREET/JAZZ/MOD./DD, Dorośli Duet IF STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Duża Formacja IF JAZZ/MOD., Dorośli Formacja IF STREET, Dorośli Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Solo IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Duet IF DD, do 25 Duża Formacja IF DD, do 25 Formacja IF DD, do 25 Mini Formacja IF DD, do 25 Solo IF DD

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.11.2019 Warszawa Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 listopada 2019 23:30

Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy

do 7 H 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

11.11.2019 Paterek (k. Nakła nad Notecią) Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: sobota, 2 listopada 2019 23:59

V KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL TAŃCA. MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I JUNIORÓW MŁODSZYCH W TAŃCACH STANDARDOWYCH I LATYNOAMERYKAŃSKICH. AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI FTS.

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I ST/LA, Juniorzy OPEN ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 H 4T, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyWyniki PDF (2)PDF - Wyniki

10.11.2019 Paterek (k. Nakła nad Notecią) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 7 listopada 2019 23:59

V KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL TAŃCA. OTTS O PUCHAR BURMISTRZA NAKŁA NAD NOTECIĄ. KUJAWSKO-POMORSKA LIGA TANECZNA.

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

09-10.11.2019 Warszawa WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: czwartek, 31 października 2019 23:59

WDSF European Championship Show Dance Adult

WDSF European Championships Adult ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

09-10.11.2019 Warszawa WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: wtorek, 15 października 2019 23:59

Polish Cup

DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, Dzieci Młodsze OPEN Komb. 4T, Juvenile I ST/LA, Dzieci Starsze OPEN Komb. 6T/Komb. 4T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF PD Open Adult ST, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

03.11.2019 Starogard Gdański Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 31 października 2019 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - IV Memoriał Edwarda Kowalke

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki
Październik 2019

27.10.2019 Kwidzyn Mistrzostwa Polski FTS w klasach Zamknięcie rejestracji: piątek, 18 października 2019 22:00

MISTRZOSTWA POLSKI FTS KLAS B i A W STYLACH TANECZNYCH

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

26-27.10.2019 Kwidzyn GPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: wtorek, 22 października 2019 22:00

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XX OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II D ST/LA, Senior III OPEN ST/LA, Senior III D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyWyniki PDF (3)

26.10.2019 Wolin Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 października 2019 23:59

Wolin Wyspa Tańca XXIII edycja

do 7 H 3T, Solistki F 4T, 8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

20.10.2019 Choroszcz Zamknięcie rejestracji: czwartek, 17 października 2019 22:05

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Solistki pow.11 H Komb. 4T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

20.10.2019 Libiąż Zamknięcie rejestracji: czwartek, 17 października 2019 23:59

II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Astra Dance Cup 2019

Solistki do 11 G 5T, Solistki do 9 F Komb. 6T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 10-13 H 4T, 10-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

20.10.2019 Tczew Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 18 października 2019 20:00

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Grodu Sambora

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

19.10.2019 Iława Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 17 października 2019 23:59

XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka

Solistki do 11 G 5T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

19.10.2019 Koszalin GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 14 października 2019 23:59

Puchar Regionów Polski Północnej FTS i Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS

8-9 E Komb. 6T [PR], 10-11 E Komb. 6T [PR], 10-11 D ST/LA [PR], 12-13 E Komb. 8T [PR], 12-13 D ST/LA [PR], 12-13 C ST/LA [PR], Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T [PR], 14-15 D ST/LA [PR], 14-15 C ST/LA [PR], Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T [PR], pow.15 D ST/LA [PR], pow.15 C ST/LA [PR], pow.15 B LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - PunktyPDF - Wyniki

11-13.10.2019 Elbląg WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 7 października 2019 23:59

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Dzieci OPEN Komb. 8T, DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN Komb. 10T, Juniorzy Starsi OPEN Komb. 10T, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Młodzież OPEN Komb. 10T, Under 21 ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST/LA, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

06.10.2019 Solec Kujawski Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 3 października 2019 23:58

OTTT Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Kujawsko-Pomorska Dziecięca Liga Sportowa

do 7 H 4T, do 7 G 5T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

05.10.2019 Solec Kujawski Zamknięcie rejestracji: czwartek, 3 października 2019 23:58

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 H 4T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Wrzesień 2019

29.09.2019 Białka Tatrzańska (k. Nowego Targu) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 26 września 2019 23:59

TATRY CUP 2019

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 H 4T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

28-29.09.2019 Jelenia Góra WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 26 września 2019 23:59

KARKONOSZE OPEN 2019

DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Under 21 ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF International Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

28.09.2019 Ostrołęka Zamknięcie rejestracji: czwartek, 26 września 2019 23:59

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Złotą Podwiązkę

8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Przekroczenia repertuaruPDF - PunktyPDF - Wyniki

21.09.2019 Kleczew Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: wtorek, 10 września 2019 23:58

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców

Dzieci Mistrzostwa Polski Komb. 8T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Komb. 10T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

21.09.2019 Kleczew Senior Zamknięcie rejestracji: środa, 18 września 2019 23:59

Kleczew Dance Festival II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Gminny i Miasta Kleczew

10-11 H 4T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

14-15.09.2019 Wrocław WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 12 września 2019 23:59

VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL 2019

DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF Open Under 21 ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF International Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Czerwiec 2019

16.06.2019 Krościenko / nad Dunajcem Zamknięcie rejestracji: piątek, 14 czerwca 2019 23:59

PIENINY CUP 2019

do 7 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.06.2019 Rumia Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 czerwca 2019 23:59

III Ogólnopolski Turniej Tańca Grup Rekreacyjnych

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.06.2019 Więcbork Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 czerwca 2019 22:30

Dziecięca Liga Taneczna Więcbork 2019

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

15.06.2019 Brzezia Łąka (k. Wrocławia) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 czerwca 2019 23:59

Dolnośląska Dziecięca Liga Taneczna RM Dance CUP

do 7 H 4T, Solistki F 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 F Komb. 6T, pow.15 F Komb. 6T, Solistki G 4T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

15.06.2019 Koszalin GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 czerwca 2019 23:59

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS i II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego King Dance Cup

do 7 H 3T, Solistki OPEN 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

15-16.06.2019 Olecko Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 czerwca 2019 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego LEGA DANCE CUP 2019

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior III OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

15.06.2019 Olsztyn Zamknięcie rejestracji: środa, 12 czerwca 2019 15:07

VI Międzyklubowy Turniej Tańca Różnych Form Tanecznych

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

15.06.2019 Płock Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 czerwca 2019 23:59

OTTT FALCON 2019

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

09.06.2019 Szczecinek Zamknięcie rejestracji: piątek, 7 czerwca 2019 23:59

OTTT

do 7 H 3T, Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

09.06.2019 Warszawa GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: piątek, 7 czerwca 2019 23:59

XIII BEMOWSKIE DNI TANECZNE

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08.06.2019 Giżycko Zamknięcie rejestracji: czwartek, 6 czerwca 2019 23:59

XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MAZURY 2019

do 7 H 4T, do 9 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08.06.2019 Kobylnica (k. Słupska) GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 6 czerwca 2019 23:57

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XVI OTTS WAKACJADA TANECZNA

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08.06.2019 Kraków Zamknięcie rejestracji: piątek, 7 czerwca 2019 23:59

VI Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora SP 5 w Krakowie - taniec nowoczesny

do 11 Duet IF STREET, do 11 Formacja IF STREET, do 11 Mini Formacja IF STREET, do 11 Solo IF STREET, do 9 Duet IF STREET, do 9 Formacja IF STREET, do 9 Mini Formacja IF STREET, do 9 Solo IF STREET, 12-15 Duet IF STREET, 12-15 Formacja IF STREET, 12-15 Mini Formacja IF STREET, 12-15 Solo IF STREET

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08.06.2019 Kraków Zamknięcie rejestracji: środa, 5 czerwca 2019 23:59

VI Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora SP 5 w Krakowie

do 7 H 4T, do 7 G 5T, Solistki F 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, Solistki G 4T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02.06.2019 Bydgoszcz GPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 30 maja 2019 23:59

Fale Loki Koki Dance Festival

12-13 F Komb. 6T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

01.06.2019 Augustów Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 30 maja 2019 23:59

AUGUSTÓW DANCE FESTIWAL XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego PROMENADA CUP 2019

10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior III D LA, Senior III B ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

01.06.2019 Wrocław WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: środa, 29 maja 2019 22:00

Międzynarodowy Truskawkowy Turniej Tańca Sportowego

8-9 H 4T, Juvenile II ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Adult ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Maj 2019

26.05.2019 Elbląg Zamknięcie rejestracji: czwartek, 23 maja 2019 23:30

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY

Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

25.05.2019 Elbląg Zamknięcie rejestracji: czwartek, 23 maja 2019 23:59

Międzynarodowe Konfrontacje Taneczne

do 11 Duet IF MODERN/CON/JAZZ/HH/DD, do 11 Formacja IF SHOW/MODERN/CON/JAZZ/HH/DD, do 11 Mini Formacja IF HH/DD, do 11 Solo IF MODERN/CON/HH/DD, 12-15 Duet IF MODERN/CON/JAZZ/HH/DD, 12-15 Formacja IF SHOW/MODERN/CON/JAZZ/HH/DD, 12-15 Mini Formacja IF HH/DD, 12-15 Solo IF MODERN/CON/HH/DD, Dorośli Duet IF HH/DD, Dorośli Formacja IF SHOW/HH/DD, Dorośli Mini Formacja IF HH/DD, Dorośli Solo IF HH/DD, Dorośli Duet IF MODERN/CON/JAZZ, Dorośli Formacja IF MODERN/CON/JAZZ, Dorośli Solo IF MODERN/CON

wwwWyniki LivePDF - Wyniki

25.05.2019 Gdynia Zamknięcie rejestracji: czwartek, 23 maja 2019 23:59

Grand Prix Latino Cafe w klasach H, G.

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

25.05.2019 Karpacz WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: czwartek, 23 maja 2019 12:00

KARKONOSZE CUP 2019

DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF Open Under 21 ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Adult ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

25-26.05.2019 Międzyzdroje Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 23 maja 2019 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Perła Bałtyku XIV edycja Grand Prix Międzyzdrojów Seniorzy

do 7 H 3T, Solistki F 4T, Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I E ST/LA, Senior I D ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II D ST/LA, Senior III OPEN ST/LA, Senior III D ST/LA, Solistki G 4T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

19.05.2019 Mszana Dolna Zamknięcie rejestracji: czwartek, 16 maja 2019 23:59

MANU FEST 2019 - Turniej Tańca Nowoczesnego STREET DANCE "O Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna"

do 11 Duet IF STREET, do 11 Formacja IF STREET, do 11 Mini Formacja IF STREET, do 11 Solo IF STREET, do 7 Duet IF STREET, do 7 Formacja IF STREET, do 7 Mini Formacja IF STREET, do 7 Solo IF STREET, 12-15 Duet IF STREET, 12-15 Formacja IF STREET, 12-15 Mini Formacja IF STREET, 12-15 Solo IF STREET, do 25 Duet IF STREET, do 25 Formacja IF STREET, do 25 Mini Formacja IF STREET, do 25 Solo IF STREET

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

19.05.2019 Mszana Dolna Zamknięcie rejestracji: czwartek, 16 maja 2019 23:59

MANU FEST 2019 - Turniej Tańca Nowoczesnego JAZZ/MODERN "O Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna"

do 11 Duet IF JAZZ/MOD., do 11 Formacja IF JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja IF JAZZ/MOD., do 11 Solo IF JAZZ/MOD., do 7 Duet IF JAZZ/MOD., do 7 Formacja IF JAZZ/MOD., do 7 Mini Formacja IF JAZZ/MOD., do 7 Solo IF JAZZ/MOD., 12-15 Duet IF JAZZ/MOD., 12-15 Formacja IF JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja IF JAZZ/MOD., 12-15 Solo IF JAZZ/MOD., do 25 Duet IF JAZZ/MOD., do 25 Formacja IF JAZZ/MOD., do 25 Mini Formacja IF JAZZ/MOD., do 25 Solo IF JAZZ/MOD.

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

19.05.2019 Pruszcz Gdański GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 16 maja 2019 23:59

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS - III Bursztynowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański

Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

18.05.2019 Ciechocinek Zamknięcie rejestracji: czwartek, 16 maja 2019 23:59

OTTT O Puchar Burmistrza Ciechocinka

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

18.05.2019 Mszana Dolna Zamknięcie rejestracji: czwartek, 16 maja 2019 23:59

MANU FEST 2019 - Turniej Tańca Towarzyskiego

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

12.05.2019 Gdańsk Zamknięcie rejestracji: czwartek, 9 maja 2019 22:00

I OTTS o Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej

8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 H 4T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

12.05.2019 Zabrze WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 8 maja 2019 23:59

Międzynarodowy Festiwal Tańca WDSF Zabrze 2019

do 11 OPEN Komb. 8T, Solistki OPEN 4T, WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF International Open Adult LA, WDSF Open Adult ST, WDSF Open Senior II ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

11.05.2019 Dziwnów Zamknięcie rejestracji: czwartek, 9 maja 2019 23:58

XIII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego

do 7 H 3T, do 7 G 5T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

11.05.2019 Susz Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 9 maja 2019 23:59

XI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA SUSZA

Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I E ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Kwiecień 2019

28.04.2019 Bydgoszcz Zamknięcie rejestracji: czwartek, 25 kwietnia 2019 22:00

TEMPO Kids Show

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

27.04.2019 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 25 kwietnia 2019 22:00

ENERGA Dance Festival

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 H 4T, 10-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

27.04.2019 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 25 kwietnia 2019 22:00

ENERGA Dance Festival - Taniec Nowoczesny

do 11 Duet IF STREET, do 11 Duża Formacja IF STREET, do 11 Mini Formacja IF STREET, do 11 Solo IF STREET, do 9 Duet IF STREET, do 9 Formacja IF STREET, do 9 Mini Formacja IF STREET, do 9 Solo IF STREET, 12-15 Duet IF STREET, 12-15 Formacja IF STREET, 12-15 Mini Formacja IF STREET, 12-15 Solo IF STREET

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

27.04.2019 Łowicz Zamknięcie rejestracji: czwartek, 25 kwietnia 2019 23:59

II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Łowicz

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 F Komb. 6T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

13-14.04.2019 Łódź WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: czwartek, 11 kwietnia 2019 20:00

Łódź Open 2019

Dzieci OPEN ST/LA, Solistki do 11 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 D ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, WDSF Open Adult LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

13-14.04.2019 Wieliczka (k. Krakowa) Zamknięcie rejestracji: wtorek, 9 kwietnia 2019 23:59

CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2019 - Salt City Dance Festival

do 7 H 4T, Solistki do 9 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 H 4T, 10-13 G 5T, Solistki pow.11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

13.04.2019 Wikielec (k. Iławy) Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 11 kwietnia 2019 00:00

XI OTTS o Puchar Wójta Gminy Iława

Solistki do 11 G 5T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior II D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

06-07.04.2019 Ełk Zamknięcie rejestracji: wtorek, 2 kwietnia 2019 23:59

X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - WynikiPDF - Wyniki

06-07.04.2019 Ełk Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: wtorek, 2 kwietnia 2019 23:59

Mistrzostwa Polski Północnej FTS

Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

06.04.2019 Nowogard Zamknięcie rejestracji: czwartek, 4 kwietnia 2019 23:00

XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

06.04.2019 Tczew Zamknięcie rejestracji: środa, 3 kwietnia 2019 23:59

TURNIEJ ODWOŁANY Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa

www

06.04.2019 Wrocław GPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 4 kwietnia 2019 23:59

HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS

10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior III OPEN ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Marzec 2019

31.03.2019 Ostróda Zamknięcie rejestracji: piątek, 29 marca 2019 23:59

Międzynarodowy Festiwal Tańca Disco i Nowoczesnego Ostróda 2019

do 11 Duet IF SHOW/HH/DD, do 11 Formacja IF SHOW/JAZZ/MOD./HH/DD, do 11 Mini Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, do 11 Solo IF JAZZ/MOD./HH/DD, 12-15 Duet IF HH/DD, 12-15 Formacja IF SHOW/JAZZ/MOD./HH/DD, 12-15 Mini Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, 12-15 Solo IF JAZZ/MOD./HH/DD, Dorośli Duet IF HH/DD, Dorośli Formacja IF SHOW/JAZZ/MOD./HH/DD, Dorośli Mini Formacja IF JAZZ/MOD./HH/DD, Dorośli Solo IF JAZZ/MOD./HH/DD

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

30.03.2019 Łazy (k. Warszawy) GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 marca 2019 23:59

GD DANCE SHOW 2019

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

30.03.2019 Myślenice Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 marca 2019 23:59

Cubano Dance Cup Myślenice 2019

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-15 FORMACJA LA, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

30-31.03.2019 Ostróda WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 25 marca 2019 23:59

Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA 2019

8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, WDSF Open Senior II ST/LA, Senior II E ST/LA, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

23-24.03.2019 Rumia Zamknięcie rejestracji: wtorek, 19 marca 2019 23:59

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

23-24.03.2019 Rumia Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: piątek, 8 marca 2019 23:59

Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach

Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior IV Mistrzostwa Polski Komb. 10T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17.03.2019 Lubawa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 marca 2019 20:00

III OTTT O PUCHAR BURMISTRZA LUBAWY

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17.03.2019 Szczecin Zamknięcie rejestracji: piątek, 15 marca 2019 22:00

Ogólnopolski Turniej Tańca O KWIAT KROKUSA

Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, Solistki do 9 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.03.2019 Kamień Pomorski Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 marca 2019 23:58

XV Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

do 7 H 3T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.03.2019 Środa Wielkopolska Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 marca 2019 23:59

Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

09-10.03.2019 Sierpc Zamknięcie rejestracji: środa, 6 marca 2019 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego przy Mistrzostwach Polski FTS w tańcach latynoamerykańskich

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

09-10.03.2019 Sierpc Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 4 marca 2019 23:59

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA, Dorośli Mistrzostwa Polski LA, Senior I Mistrzostwa Polski LA, Senior II Mistrzostwa Polski LA, Senior III Mistrzostwa Polski LA, Senior IV Mistrzostwa Polski LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

03.03.2019 Białystok Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 lutego 2019 23:59

VIII Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego

Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

03.03.2019 Nowy Sącz Zamknięcie rejestracji: środa, 27 lutego 2019 23:59

WirFestiwal 2019

8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02.03.2019 Czerwińsk nad Wisłą (k. Sochaczewa) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 lutego 2019 23:59

I Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 F Komb. 6T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02.03.2019 Szczecinek Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 lutego 2019 23:59

OTTT " O MEMORIAŁ BARBARY KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK"

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Luty 2019

23-24.02.2019 Elbląg Zamknięcie rejestracji: środa, 20 lutego 2019 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR

8-9 F Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

23-24.02.2019 Elbląg Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: niedziela, 10 lutego 2019 23:59

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski ST, Dorośli Mistrzostwa Polski PD ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski ST, Senior I Mistrzostwa Polski ST, Senior II Mistrzostwa Polski ST, Senior III Mistrzostwa Polski ST, Senior IV Mistrzostwa Polski ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17.02.2019 Maków Podhalański (k. Suchej Beskidzkiej) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 lutego 2019 23:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17.02.2019 Pruszków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 lutego 2019 23:59

Mazovia Open 2019

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 OPEN ST, pow.15 D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.02.2019 Kurzętnik Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 lutego 2019 23:59

III OTTT O PUCHAR WÓJTA KURZĘTNIKA

Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Grudzień 2018

28.12.2018 Jelenia Góra Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 27 grudnia 2018 20:00

Sylwestrowy Turniej Tańca - Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Tańcu Sportowym

Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

16.12.2018 Nowy Targ Zamknięcie rejestracji: piątek, 14 grudnia 2018 23:59

Winter Tatry CUP

8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

15.12.2018 Szczecin Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 grudnia 2018 23:59

OTTS O PUCHAR SZCZECINA

Solistki F 4T, Solistki do 11 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 F Komb. 6T, Solistki G 4T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

15-16.12.2018 Warszawa GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 10 grudnia 2018 23:59

FINAŁ - GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - Feeling 2018

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

09.12.2018 Skawina Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 5 grudnia 2018 23:59

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W TAŃCU SPORTOWYM

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST, Senior III Mistrzostwa Województwa ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

09.12.2018 Skawina Zamknięcie rejestracji: piątek, 7 grudnia 2018 23:59

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W TAŃCU NOWOCZESNYM - SOLO I DUETY

do 11 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., do 11 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., do 9 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., do 9 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Solo IF STREET/JAZZ/MOD.

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08-09.12.2018 Augustów Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 6 grudnia 2018 23:59

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego, XXII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

Dzieci Mistrzostwa Województwa ST/LA, do 7 H 4T, Solistki F 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior II Mistrzostwa Województwa ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08.12.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 6 grudnia 2018 00:00

Mikołajowy Turniej Tańca Nowoczesnego

do 11 Duet IF STREET, do 11 Formacja IF STREET, do 11 Mini Formacja IF STREET, do 11 Solo IF STREET, do 7 Duet IF STREET, do 7 Formacja IF STREET, do 7 Mini Formacja IF STREET, do 7 Solo IF STREET, do 9 Duet IF STREET, do 9 Formacja IF STREET, do 9 Mini Formacja IF STREET, do 9 Solo IF STREET, 12-15 Duet IF STREET, 12-15 Formacja IF STREET, 12-15 Mini Formacja IF STREET, 12-15 Solo IF STREET, do 25 Duet IF STREET, do 25 Formacja IF STREET, do 25 Mini Formacja IF STREET, do 25 Solo IF STREET

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

08.12.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: piątek, 7 grudnia 2018 00:00

Mikołajowy Turniej Tańca Sportowego

do 12 FORMACJA LA, do 7 H 3T, do 7 G 5T, Solistki OPEN 4T, Solistki F 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-15 FORMACJA LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, pow.15 FORMACJA LA, Solistki G 4T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02.12.2018 Olsztyn Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: piątek, 30 listopada 2018 20:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FOCUS 2018

do 7 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior II E ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02.12.2018 Szczecinek Zamknięcie rejestracji: piątek, 30 listopada 2018 23:59

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA

do 7 H 3T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02.12.2018 Wejherowo Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: wtorek, 27 listopada 2018 23:58

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego FTS / III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

do 9 OPEN ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02.12.2018 Zawiercie Zamknięcie rejestracji: czwartek, 29 listopada 2018 00:00

XXXIII Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zawiercie 2018

Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

01.12.2018 Rypin (k. Torunia) GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 29 listopada 2018 23:59

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS REJS CUP 2018

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Listopad 2018

25.11.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 22 listopada 2018 23:59

"ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL" TURNIEJ w KLASACH H,G,F

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

25.11.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: czwartek, 22 listopada 2018 23:59

"ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL" MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO w TAŃCU NOWOCZESNYM FORMACJI i MINI FORMACJI

do 11 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 9 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 9 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD.

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

25.11.2018 Piątnica (k. Łomży) Zamknięcie rejestracji: piątek, 23 listopada 2018 23:59

XXII O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego, Prezydenta Miasta Łomża i XIII Dziecięca Gala Tanczna

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

25.11.2018 Żukowo Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: piątek, 23 listopada 2018 12:00

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego FTS. VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Żukowa

do 7 OPEN Komb. 4T, do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

24.11.2018 Kraków GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 22 listopada 2018 23:59

„ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL” GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASY

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

18.11.2018 Olsztyn Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 15 listopada 2018 23:59

OTTS "Roztańczona Warmia i Mazury"

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17.11.2018 Bochnia Zamknięcie rejestracji: czwartek, 15 listopada 2018 00:00

Turniej tańca nowoczesnego o koronę Kazimierza Wielkiego.

do 11 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., do 11 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 11 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., do 7 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 7 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Mini Formacja IF STREET/JAZZ/MOD., do 25 Solo IF STREET/JAZZ/MOD.

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17.11.2018 Kolbudy (k. Gdańska) GPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: wtorek, 13 listopada 2018 23:59

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS, XII OTTS Latino Cafe Cup

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior I OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17-18.11.2018 Lipiany (k. Szczecina) Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 15 listopada 2018 23:59

Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego Lipiany 2018

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T [PW], 10-11 D ST/LA [PW], Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T [PW], 12-13 D ST/LA [PW], 12-13 C ST/LA [PW], Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T [PW], 14-15 D ST/LA [PW], 14-15 C ST/LA [PW], 14-15 B ST/LA [PW], Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, pow.15 C ST/LA [PW], pow.15 A LA [PW], Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

17.11.2018 Wrocław GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 15 listopada 2018 23:59

XV GAR Dance Cup , PUCHAR REGIONÓW POLSKI POŁUDNIOWEJ oraz Grand Prix Polski Ekstraklasy Młodzież Starsza

do 9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 E Komb. 6T [PR], 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T [PR], 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T [PR], 12-13 D ST/LA [PR], 12-13 C ST/LA [PR], 14-15 E Komb. 8T [PR], 14-15 D ST/LA [PR], 14-15 C ST/LA [PR], Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T [PR], pow.15 D LA [PR], pow.15 D ST, pow.15 C ST/LA [PR], pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

10-11.11.2018 Warszawa WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 7 listopada 2018 22:00

Polish Cup

Juvenile I+II ST/LA, Dzieci Młodsze OPEN Komb. 4T, Juvenile I ST/LA, Dzieci Starsze OPEN Komb. 6T, Junior I ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, 14-15 C ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, Dorośli OPEN ST, WDSF World Championships Adult Komb. 10T, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

10.11.2018 Warszawa WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: wtorek, 30 października 2018 23:59

WDSF World Championship Ten Dance Adult

WDSF World Championships Adult Komb. 10T

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)PDF - Wyniki

04.11.2018 Starogard Gdański Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 2 listopada 2018 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - III Memoriał Edwarda Kowalke

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

04.11.2018 Wałbrzych Zamknięcie rejestracji: piątek, 2 listopada 2018 23:59

DSE European Championships of National Teams

DSE European Championships Junior I+II ST/LA, DSE European Championships Youth ST/LA, DSE European Championships Adult II LA, DSE European Championships Adult ST

wwwWyniki Live

03.11.2018 Iława Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 1 listopada 2018 23:59

XVI OTTS o Puchar Jezioraka Iława

8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

03-04.11.2018 Wałbrzych Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 1 listopada 2018 00:00

SUDECKIE PERŁY 2018. Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich. DSE CEGP. Akademickie Mistrzostwa Polski FTS

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, do 9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA, Dorośli OPEN LA, Senior III OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Wyniki

03.11.2018 Wrocław WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: piątek, 26 października 2018 22:00

WDSF WORLD CHAMPIONSHIP SENIOR II TEN DANCE

WDSF World Championships Senior II Komb. 10T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

02-03.11.2018 Wrocław WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 29 października 2018 22:00

VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WDSF

WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF Open Under 21 ST/LA, WDSF International Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki
Październik 2018

28.10.2018 Paterek (k. Nakła nad Notecią) Zamknięcie rejestracji: sobota, 27 października 2018 00:00

IV KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL TAŃCA

Dzieci OPEN ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

27.10.2018 Kwidzyn GPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 24 października 2018 23:00

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XIX OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA

8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior III OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

27-28.10.2018 Oświęcim Zamknięcie rejestracji: czwartek, 25 października 2018 23:00

I Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Astra Dance Cup 2018

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 10-13 H 4T, 10-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

20-21.10.2018 Ciechocinek Mistrzostwa Polski FTS w klasachGPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 18 października 2018 23:59

MISTRZOSTWA POLSKI FTS W KLASACH B i A, GPP EKS. FTS, OTTS O PUCHAR BURMISTRZA CIECHOCINKA, MISTRZOSTWA WKP H G F

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

14.10.2018 Elbląg WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 8 października 2018 00:00

Mistrzostwa Świata Senior II Latin

WDSF World Championships Senior II LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

13.10.2018 Wolin Zamknięcie rejestracji: czwartek, 11 października 2018 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Wolin-Wyspa Tańca XXII edycja

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

12-14.10.2018 Elbląg WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 11 października 2018 22:00

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Juvenile I+II Komb. 8T, DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, Junior I Komb. 10T, Junior II Komb. 10T, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Youth Komb. 10T, Under 21 ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

07.10.2018 Koronowo (k. Bydgoszczy) Mistrzostwa Województwa Zamknięcie rejestracji: piątek, 5 października 2018 00:00

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Kujawsko –Pomorska Dziecięca Liga Sportowa

do 7 F Komb. 6T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

06.10.2018 Giżycko Zamknięcie rejestracji: czwartek, 4 października 2018 23:59

XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „MAZURY” 2018

do 7 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

06.10.2018 Koronowo (k. Bydgoszczy) Zamknięcie rejestracji: piątek, 5 października 2018 00:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Koronowa

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

06.10.2018 Koszalin GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 4 października 2018 23:59

Grand Prix Polski

Dzieci OPEN ST/LA, 8-9 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Wrzesień 2018

29.09.2018 Brodnica Zamknięcie rejestracji: czwartek, 27 września 2018 23:59

VIII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

29-30.09.2018 Jelenia Góra WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 27 września 2018 18:00

KARKONOSZE OPEN 2018

DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Under 21 ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF International Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

29.09.2018 Rawa Mazowiecka Zamknięcie rejestracji: piątek, 28 września 2018 22:35

I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

23.09.2018 Bydgoszcz Zamknięcie rejestracji: sobota, 22 września 2018 00:00

Fale Loki Koki Dance Festival - VI Bydgoszcz Dance Cup

10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

22.09.2018 Ostrołęka Zamknięcie rejestracji: piątek, 21 września 2018 00:00

XXXIV OTTT 'O ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ'

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

15.09.2018 Radom Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 września 2018 23:59

Mistrzostwa Polski FTS Formacji Tanecznych 2018

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, Juniorzy Mistrzostwa Polski ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA

wwwWyniki LivePDF - Wyniki
Czerwiec 2018

17.06.2018 Rumia Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 czerwca 2018 23:59

II Wakacyjny Turniej Tańca Creative Dance - klasy HGF

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

17.06.2018 Szczawnica Zamknięcie rejestracji: niedziela, 17 czerwca 2018 00:00

Pieniny Cup

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA

wwwWyniki Live

16.06.2018 Chojnice GPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: piątek, 15 czerwca 2018 00:00

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS OTTT o Puchar Burmistrza Chojnic BEKO DANCE CUP

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I E ST/LA

wwwWyniki Live

16.06.2018 Olecko Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 czerwca 2018 23:55

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego LEGA DANCE CUP 2018

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I+II C ST/LA

wwwWyniki Live

16.06.2018 Sochaczew Zamknięcie rejestracji: czwartek, 14 czerwca 2018 23:59

III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza klas HGF

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 H 4T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, pow.15 G 5T, pow.15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

10.06.2018 Bydgoszcz Zamknięcie rejestracji: sobota, 9 czerwca 2018 00:00

Fale Loki Koki Dance Festival - turniej wojewódzki w sporcie przygotowawczym

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 H 4T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

10.06.2018 Kleczew Zamknięcie rejestracji: sobota, 9 czerwca 2018 20:00

Kleczew Dance Festival - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Gminny i Miasta Kleczew

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki Live

09.06.2018 Kalisz Zamknięcie rejestracji: czwartek, 7 czerwca 2018 00:00

2018 WDSF Mistrzostwa Europy Formacji Latynoamerykańskich

pow.15 FORMACJA LA

wwwWyniki LivePDF - Wyniki

09.06.2018 Kobylnica (k. Słupska) GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 7 czerwca 2018 23:59

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XV OTTS WAKACJADA TANECZNA

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyWyniki PDF (2)

09.06.2018 Płock Zamknięcie rejestracji: piątek, 8 czerwca 2018 00:00

OTTT FALCON 2018

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 H 4T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki Live

02-03.06.2018 Elbląg Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 31 maja 2018 20:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY

do 9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, 16-18 OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I F Komb. 8T, Senior I E ST/LA, Senior I D ST/LA, Senior I C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki Live (2)PDF - WynikiWyniki PDF (2)PDF - WynikiWyniki PDF (4)

02.06.2018 Elbląg Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: środa, 30 maja 2018 20:00

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców

Dzieci Mistrzostwa Polski Komb. 8T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I Komb. 10T

wwwWyniki LivePDF - Wyniki

02.06.2018 Szczecinek GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: piątek, 1 czerwca 2018 00:00

GRAND PRIX POLSKI DOROSŁYCH I JUNIOR II TTT

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki Live
Maj 2018

27.05.2018 Warszawa GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: piątek, 25 maja 2018 22:00

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA XII BEMOWSKIE DNI TANECZNE

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 OPEN ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

26.05.2018 Gdynia Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 maja 2018 23:00

Grand Prix Latino Cafe 2018

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, Senior HOBBY Komb. 6T

wwwWyniki Live

26.05.2018 Janów (k. Sochaczewa) Zamknięcie rejestracji: piątek, 25 maja 2018 23:00

I Otwarty Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Młodzieszyn

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 H 4T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, pow.15 G 5T, pow.15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

26-27.05.2018 Karpacz WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 maja 2018 00:00

Karkonosze CUP

do 7 H 3T, do 9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Youth ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Rising Stars ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

26-27.05.2018 Międzyzdroje Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 25 maja 2018 00:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Perła Bałtyku XIII edycja Grand Prix Międzyzdrojów Seniorzy

do 7 H 3T, Solistki F 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I E ST/LA, Senior I D ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II E ST/LA, Senior II D ST/LA, Senior III OPEN ST/LA, Senior III E ST/LA, Senior III D ST/LA

wwwWyniki Live

26.05.2018 Warszawa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 maja 2018 23:00

XII BEMOWSKIE DNI TANECZNE taniec nowoczesny

do 11 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., do 11 Duża Formacja IF STREET/SHOW/JAZZ/MOD./DD, do 11 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., do 9 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., do 9 Duża Formacja IF STREET/SHOW/JAZZ/MOD./DD, do 9 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Duet IF STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Duża Formacja IF STREET/SHOW/JAZZ/MOD./DD, 12-15 Solo IF STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Duet IF STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Duża Formacja IF STREET/SHOW/JAZZ/MOD./DD, Dorośli Solo IF STREET/JAZZ/MOD.

wwwWyniki Live

20.05.2018 Pruszcz Gdański Zamknięcie rejestracji: czwartek, 17 maja 2018 23:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19.05.2018 Augustów Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 18 maja 2018 00:00

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego PROMENADA CUP 2018

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I+II C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

13.05.2018 Gdańsk Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 11 maja 2018 00:00

OTTT BLACK DANCE Wiosna 2018

Dzieci OPEN ST/LA, do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I E ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

13.05.2018 Koszalin Zamknięcie rejestracji: piątek, 11 maja 2018 00:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego King Dance Cup

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki Live

13.05.2018 Zabrze WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: piątek, 11 maja 2018 00:00

Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 2018

do 9 OPEN Komb. 6T, Solistki OPEN 4T, 10-11 OPEN Komb. 8T, WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF International Open Adult LA, WDSF Open Adult ST, WDSF Open Senior II ST/LA

wwwWyniki Live

12.05.2018 Dziwnów Zamknięcie rejestracji: piątek, 11 maja 2018 00:00

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

12.05.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: sobota, 12 maja 2018 00:00

ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL - Taniec nowoczesny do 7, do 9, 12-15 lat

do 7 Duet IF STREET, do 7 Formacja IF STREET, do 7 Mini Formacja IF STREET, do 7 Solo IF STREET, do 9 Duet IF STREET, do 9 Formacja IF STREET, do 9 Mini Formacja IF STREET, do 9 Solo IF STREET, 12-15 Duet IF STREET, 12-15 Formacja IF STREET, 12-15 Mini Formacja IF STREET, 12-15 Solo IF STREET

wwwWyniki Live

12.05.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: piątek, 11 maja 2018 00:00

ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL - klasy HGF

do 7 H 4T, do 7 G 5T, do 7 F Komb. 6T, do 9 H 4T, Solistki F 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, Solistki G 4T

wwwWyniki Live

12.05.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: sobota, 12 maja 2018 00:00

ENEGRA CRACOW DANCE FESTIVAL - Taniec nowoczesny do 11, do 25 lat

do 11 Duet IF STREET, do 11 Formacja IF STREET, do 11 Mini Formacja IF STREET, do 11 Solo IF STREET, do 25 Duet IF STREET, do 25 Formacja IF STREET, do 25 Mini Formacja IF STREET, do 25 Solo IF STREET

wwwWyniki Live

12.05.2018 Ostróda WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: sobota, 5 maja 2018 00:00

Międzynarodowy Festiwal Tańca Ostróda 2018

8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, WDSF Open Senior II ST/LA, Senior II E ST, WDSF Open Senior III ST

wwwWyniki LiveWyniki PDF

05.05.2018 Susz Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 3 maja 2018 23:59

X O. T. T. T. o Puchar Burmistrza Susza

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior I E ST/LA, Senior I D ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki
Kwiecień 2018

29.04.2018 Chełmża Zamknięcie rejestracji: piątek, 27 kwietnia 2018 00:00

V Gala Tańca w Chełmży - OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

28.04.2018 Elbląg Zamknięcie rejestracji: piątek, 27 kwietnia 2018 00:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR

do 9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

22.04.2018 Wieliczka (k. Krakowa) Zamknięcie rejestracji: piątek, 20 kwietnia 2018 00:00

CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 - Salt City Dance Festival

Juvenile I+II ST/LA, do 7 H 4T, Solistki F 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 H 4T, 10-13 G 5T, Solistki pow.11 F Komb. 6T, Junior I ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Junior I+II ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Under 21 ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Adult ST/LA, Solistki G 4T

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

21-22.04.2018 Rumia Mistrzostwa Polski FTSGPP EkstraklasaSenior Zamknięcie rejestracji: wtorek, 17 kwietnia 2018 00:00

Mistrzostwa Polski Północnej, Grand Prix Polski Extraklasa - VI OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Senior I Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Senior II Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA, Senior III Mistrzostwa Polski Północnej ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

21.04.2018 Warszawa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 kwietnia 2018 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego STREFA TAŃCA CUP 2018

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

14.04.2018 Łazy (k. Warszawy) GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 12 kwietnia 2018 23:59

GD DANCE SHOW 2018, GPP EKSTRAKLASA FTS MŁODZIEŻ, DOROŚLI

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

14.04.2018 Nowogard Zamknięcie rejestracji: piątek, 13 kwietnia 2018 00:00

XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDF

14.04.2018 Wikielec (k. Iławy) Senior Zamknięcie rejestracji: piątek, 13 kwietnia 2018 00:00

X OTTS o Puchar Wójta Gminy Iława

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

08.04.2018 Łódź WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 kwietnia 2018 00:00

ŁÓDŹ OPEN 2018

Dzieci OPEN ST/LA, Solistki do 11 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli OPEN LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07.04.2018 Gdańsk Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 kwietnia 2018 00:00

XIV POMORSKI FESTIWAL SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO - KIDS EDITION

do 7 H 4T, do 9 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

07.04.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 kwietnia 2018 00:00

Wielkanocny Turniej Tańca Nowoczesnego - do 7 lat, do 9 lat, do 11 lat

do 11 Duet IF STREET, do 11 Formacja IF STREET, do 11 Mini Formacja IF STREET, do 11 Solo IF STREET, do 7 Duet IF STREET, do 7 Formacja IF STREET, do 7 Mini Formacja IF STREET, do 7 Solo IF STREET, do 9 Duet IF STREET, do 9 Formacja IF STREET, do 9 Mini Formacja IF STREET, do 9 Solo IF STREET

wwwWyniki Live

07.04.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 kwietnia 2018 00:00

Wielkanocny Turniej Tańca Sportowego

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T

wwwWyniki Live

07.04.2018 Kraków Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 kwietnia 2018 00:00

Wielkanocny Turniej Tańca Nowoczesnego - 12-15 lat, do 25 lat

12-15 Duet IF STREET, 12-15 Formacja IF STREET, 12-15 Mini Formacja IF STREET, 12-15 Solo IF STREET, do 25 Duet IF STREET, do 25 Formacja IF STREET, do 25 Mini Formacja IF STREET, do 25 Solo IF STREET

wwwWyniki Live

07.04.2018 Łowicz Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 kwietnia 2018 00:00

I Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Miasta Łowicz

do 7 H 4T, do 7 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, pow.15 F Komb. 6T, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

07.04.2018 Wrocław GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: piątek, 6 kwietnia 2018 00:00

HASTON CUP 2018 GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS

8-9 H 4T, Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki
Marzec 2018

24-25.03.2018 Kołobrzeg Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 22 marca 2018 00:00

Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach

Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T

wwwWyniki Live

24-25.03.2018 Kołobrzeg Zamknięcie rejestracji: piątek, 23 marca 2018 00:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego AMBER CUP 2018

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

24.03.2018 Nowy Targ Zamknięcie rejestracji: piątek, 23 marca 2018 00:00

Tatry Cup

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

18.03.2018 Rypin (k. Torunia) Zamknięcie rejestracji: sobota, 17 marca 2018 00:00

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin i Starosty Rypińskiego

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

17.03.2018 Ełk Zamknięcie rejestracji: czwartek, 15 marca 2018 00:00

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

17.03.2018 Kamień Pomorski Zamknięcie rejestracji: piątek, 16 marca 2018 00:00

XIV Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

17.03.2018 Tczew Zamknięcie rejestracji: czwartek, 15 marca 2018 00:00

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli OPEN ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFPDF - Wyniki

10-11.03.2018 Konin Mistrzostwa Polski FTSSenior Zamknięcie rejestracji: niedziela, 25 lutego 2018 00:00

MISTRZOSTWA POLSKI W T